Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

dzień dobry! Aniu czy to dla mnie pozdrowienia :),dziekuję i wzajemnie oczywiście. Nie zaglądasz do mnie ostatnio,co porabiasz...? W mojej branży sezon na całego czyli też wolnego czasu nie mam za wiele . Żaden nick ...co znaczy to ojojoj i smutna buzka? Mam sie martwić? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! czyzby towarzystwo się po świecie rozjechało......stęskniłem sie za Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja troszke
juz tez Was podczytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja troszke
Wiekowo sie tutaj mieszcze,wiec :classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam,witam wszystkich! A jednak zyjecie....jak sie cieszę. Muszę sobie kawy zrobić bo słabo dziś widzę..;) i ta pogoda. Hej Marychaaa co ma znaczyć to oczko w moją stronę ,zaraz sobie cos pomyslę jeszcze ;).Czy my sie już gdzieś spotkalismy? żaden nick zawsze wywiązuję się z obietnic,czekam wciąż aż sobie dobre miejsce wybierzesz , czyżbyś się wystrachała, a może chcesz to na boku omówić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski 😘 a ja juz koncze kawke i sie\" dopchalam \"do kompa wreszcie ...hmmm 35M no jasne ze na osobnosci..no co ty umówimy sie na forum...wchodzimy do hotelowego pokoju a tam z kazdego kąta wygląda ciekawskie oko kamery heh :D :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wniosek z tego wynika że lubisz byc podgladana haha, chyba czułbym sie trochę skrepowany przy tej \"kawie\" . A kawke też juz wypiłem nawet z paczusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze zle zrozumiales moja wypowiedz :D pisze: jasne ze na osobnosci( szczegoły akcji :D) a potem ze jesli bysmy sie umowili na forum to mogloby tak byc :D w widze ze kombinujesz hehe jak tu sie wycofac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba faktycznie zle zrozumiałem , nie licz na to że sie wycofam :),chyba że mnie baaardzo zniechęcisz . Ale z góry zakładam że raczej mnie czyms zachęcisz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co takiego strasznego sie stało że tak napisałem , po jednej kawie jeszcze zbyt serio do tego podchodzisz ;) . Obrażalska !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×