Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

wiesz czasem zdarza się że biegam tylko dla sportu, nie zdobywając pucharów. Puszczam innych uczestników biegu przodem, a gdy kondycji nie starcza to odpoczywam chwilę i wracam do biegu po chwili. To bywają naprawdę wyczynowo długie dystanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałaś o tantrze?? to daje świeżości na kilkaset lat;) i za każdym razem jest jak na samym początku. To tylko kwestia odpowiedniego podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahhaha....ta niespodziewanie i z zaskoczenia...jak Ci zarypie to Twój lot potrwa ze 2 lata ;) hahahhahaha rozbawiłeś mnie ta kometą :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to maratończyk z Ciebie jak sie patrzy :) sztuka biegania na tym właśnie polega.....na umiejętnym rozkładaniu sił ;) tylko dlaczego wszyscy o tym wiedzą a tak rzadko o tym pamiętają :) a raczej wprowadzają w życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak wspominałem niektórzy biegacze wolą przyspieszać i przejście od truchtu do ostrego sprintu, taka skrajnie ostra ostatnia prosta przed metą, po czym czasem można wrócić do relaksacyjnego maratonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę że istnieją tacy faceci.... powiedz swojej A.....ze dokonała dobrego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taką książkę nie pamiętam tytułu (jest u A. ciekawe czemu??;) ) wydana w 1991 przez wydawnictwo santorskiego, bardzo zmieniła moje postrzeganie świata międzyludzkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mojej strony nie zawsze to świadony wybór tempa, czasem muszę ze względów kondycyjnych zwolnić:( tylko że potrafię to przekuć w zaletę, sam nie zdobywam, ale ktoś z naszej drużyny wraca z medalem;) złotym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahaha....no no złoty medal to sie chwali :) ale to jest sport zespołowy.....więc dobrze że chociaż ktoś z drużyny szczęśliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, niezależnie na jakiej płaszczyżnie to jesteśmy zespołem, stąd gwiazdy mogą oślepiać, ale psują wzrok jednemu z załogi teamu, nie warto;) Są pokusy, czasem trudno się oprzeć przed graniem na własną bramkę, ale w ostatecznym rozrachunku to raczej się nie opłaca. Mam z tym problem i muszę walczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzyczeć to sobie możesz do woli :) obrażać się? no przecież chyba za pytanie sie nie obrazisz co? dowiem sie w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście żarty...nie chcesz to nie mów :) a różnica.....wracajac do Twojego pytania.... jest mniejsza niż było apostołów :) a o ile nie powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież odpowiedziałem!! wrrrrrr wysiłku trochę intelektualnego wplotłem tylko. No właśnie mi chodziło o to że się nie obrażę, ani nie będe krzyczał, tylko mogę nie odpowiedzieć. Stąd nie musisz zapewniać że o nic już nie zapytasz, pytaj śmiało!! jak wstawić warczący emoticon??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj bo już na stałe tak Ci zostanie :) hahahahahha a głupio będziesz wyglądał z jęzorem na wierzchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×