Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

teraz to trochę aż za bardzo wprost;) zrozumiałem oczywiście, zrozumiałem:P nie rozumiem brata blizniaka, chyba że o tańcu mówisz, to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież proste......jeden ma brata bliźniaka...czyli 1 więcej ;) oj matematykiem to raczje nie jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak dziwie sie że nikt sie nie wychylił...na pomarańczowo...przecież tu wszyscy o wszystkich wszytko wiedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra...teraz czekam na odpowiedź na moje pytanie...tylko zadnych rebusów ani innych roszad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wszystkie algorytmy się rozwiązały, po rozmowie o ograniczeniach w dystrybucji wina domyślałem się wyników algorytmów, ale nie byłem pewien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba przemęczenie umysłu...nadal nic nie wiem :( albo wzrok mi siada....od 3 dni chyba od niego nie odchodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje ładne...ale moje ładniejsze :) wiem wiem...nie jestem skromna...ale to juz dawno ustaliliśmy....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznałem pewną hiszpankę którz dokładnie tak jak ty się pisała, tylko w skrócie- Marga. Ehh... fajna była, ale to było już we wrześniu zeszłego roku...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale od poniedziałku zamykasz sie z izolatce...i dobrze.....troche mi oczy odpoczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×