Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość Karina27
mialam na mysli: nie przywiazywalismy - sorki, ze "NIE" gdzies polknelam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od sierpnia 2006 wiec mi mija 7 miesiąc kalendarzowy, 8 cykl starań faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, mój mąż postaral się o potomka już przy pierwszej próbie :) teraz ma ksywę SNAJPER :) Ale miał ułatwione zadanie bo bardzo długo brałam tabletki , odstawiłam je na ustawowe 3 miesiące no i w 4 zobaczyłam 2 kreseczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widzę że wy tez nie macie powodu do zmartwień :) narazie wszystko w normie. :) jak odstawiałam tabletki to daliśmy sobie 3 lata na zajście w ciązę. może dlatego nie było nerwowego wyczekiwania ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez brałam tabsy 8 lat i boje sie ze własnie dlatego nie moge zajść odstawiłam w lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się staram od 15 miesięcy i ciągle nic, a po badaniach już jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam tabsy od 19 roku życia, odstawiłam na 3 miesiące przed 29 urodzinami. koniecznie trzeba odczekać 3 miesiące ( potężne ryzyko ciąży wieloraczej) a ostatnio lekarze zalecają żeby odczekać 6 miesięcy tak na wszelki wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka upragnioną i długo wyczekiwaną dzidzię, kiedy w końcu nas uszczesliwi swoją obecnością, rozpieścimy na maxa!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odczekałam tylko miesiąc i nie mam nawet pojedyńczej ciązy!, teraz to juz minęło 7 misięcy... ja czytałam ze długie branie tabsów moze tez pwodować uśpienie pracy jajników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz , chodzę teraz do kliniki leczenia niepłodności AB OVO w Lublinie, bo tak się złożyło że mam tam lekarza prowadzącego. i położne w ośrodku i lekarze mówili mi o róznych powodach niemożności zajścia w ciążę ale zawsze wykluczali branie tabletek jako powód :) wręcz przeciwnie, po odstawieniu tabletek ta płodnośc znacznie wzrasta (podobno) dlatego się odczekuje minimum 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie wole twoją wersję od tego co czytałam:) zresztą...może teraz nam sie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redghost, ogólnie wszystko jest oki. Jednak mój Miś jest chory na astmę i ma zaawansowaną alergię i sterydy, które przyjmuje powodują trochę mniejszą ruchliwość plemników. Jednak dostaliśmy trochę zaleceń, stosujemy się do nich i jesteśmy dobrej myśli, że się uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY! Nie wiecie co się stało!! Dostałam okres! Pierwsze co to właśnie wam chciałam to napisać :) i obiecuje wam, nigdy więcej igraszek. Po ślubie co najwyżej. :) Alez to był tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! widze ze topik sie odrodzil gdyby nie dagny to bym nic nie wiedziala, tak sie zlozylo, ze od kilku dni probuje wejsc na ten topik i nic! Ale dobrze ze juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed wczoraj dostalam te brozowe plamienia jak zwykle przed okresem, no i myslslam ze dzisiaj dostane bo przeciez zawsze po tych plamieniach dostawalam okres. A tu nie ma...:) jestem szczesliwa, mam nadzieje ze juz nie nadejdze, ale martwi mnie jedno po poludniu zrobilam sobie test ciazowy i nietety wyszedl negatywnie:( nie wiem co mam o tym myslec. Moze za czesnie by sie nakrecac moze on w koncu niestety przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktorejs z was wyszedl negatywnie mimo ze byla w w ciazy??? prosze niech ktoras odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczeta!! Tak was niby malo ale prujecie przez topik jak przecinaki :) Ja juz ktorys raz podchodze do odezwania sie ale zanim nadrobie zaleglosci to juz wszyscu ida spac :) Jest tu ktos? Co slychac? jakies nowe mamuski sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu jeszcze bede przez jakas godzinke, bo pranie mi sie robi, to jak ktorac bedzie miala ochote pogadac, to sie odzywac, bo zdechne z nudow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja Co slychac Klempa, humorek sie polepszyl, czy dalej twoj misiek obrywa po glowie hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to czesc wam wszystkim :) gdzie podziala sie owulka i anett ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh ja to mam takie nerwy ze hoho, odrazu po owulacji mi sie zaczynaja hehe, takze odrawu wiem ze juz po owu jest, a poza tym czekam wlasnie na plodniaki, wiec jestem milutka, ah ta natura interesowna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym jakiegos filmu mi sie chce a juz praktycznie wszysrkie obejrzalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×