Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Antos a ile sie starasz????? Jakies problemy masz??????????jesli mozna wiedziec oczywiscie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulka - żadnych zdiagnozowanych objawów nie mam. Staram się dość długo, bo od września 2004, ale te starania nie zawsze były. Dopiero od kilku miesięcy zaczęłam tak wszystko dogłębnie sprawdzać, szukać i starać się. Co do niemożności zajścia, to mam tylko swoje podejrzenia, z którymi mam zamiar udać się jeszcze raz do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam napisać żadnych zdiagnozowanych problemów, ale się zamyśliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Antos nie martw sie bedzie dobrze!!!!!!! Moze nam sie uda teraz!!!!!!!!!!!! Hihihi bedziemy brykac w jednym czasie????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapomniałam wspomniec ze moj cykl jest taki dzieki Duphastonie bo bez niego to było 40,50,60,70 dni!!!!!!!!!! Chociaz ciekawe co bedzie jak przestane go brac?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulka - ja się nie martwię, naprawdę. Wierzę, że na mnie też przyjdzie kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulka - z tego co wiem, Duphaston jest na wyregulowanie cyklu, więc na pewno Ci pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Nadrabiam zaległości chodzenia po sklepach, i dlatego tak późno dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro już nikogo nie ma, to ja też zmykam. Będę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. W sumie dobrze, tylko się szybko męczę :) I brzusio rośnie w zastraszającym tempie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki a możecie mi polecić coś na poprawę jakości śluzu? i coś na poprawę plemniczków,chwytam się już wszystkiego,pomużcie kobitki niech grono mamusiek rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka nieważne z testami czy bez byleby dzidzi było,po ostatnim rozczarowaniu to nawet mój mąż złapał doła.to moja 9 próba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane kobitki !!!!!!!! jak mnie dawno tu nie bylo!!! ale niestety komp mi sie spalil i niestety nie mam teraz dostepu do kompa, dzis na chwilke weszlam bo siedze u rodzicow i tata mi pozwolil na chwilke wejsc was powiadomic ze niestety przez pewien czas mnie nie bedzie!! kochane poki co wszytsko u mnie oki ide jutro do ginka i zobacze moje malenstwo w 10 tyg tak tak czas leci kurcze pamietam jak pisalam do was jak mialo 7 tyg!! mam nadzieje ze w miare szybko zalatrwie sobie nowy komp i bede szybko z wami!! pozdraiwam cieplutko Moje Sloneczka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z wami????????nikogo nie ma,czuję się samotna na topiku.dziewczyny,wracać natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza342 jak brzusio rośnie????????jak się czujesz jako przyszła mamusia???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
No witam was.Ja wlasnie czekam na mezusia, bo poszedl dzisiaj do urologa, bo my tez probujemy, ale nie wychodzi.Martwie sie tym, co powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina nie martw sie na zapas po co Ci to, stres nie sprzyja poczeciu maleństwa a pozatym napewno wszystko bedzie dobrze!!!!!!!!! :) A gdzie reszta dziewczynek?????? Dziewczynki bierzmy sie dor roboty bo topik zniknie :( Kasiamotylek była tu chwilke i juz jej nie ma:) A Anett Monia gdzie one sie podziewają???????? :):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! NIe mogłam się wcześniej odezwać, bo w sobotę jak zwykle porządki, potem był u mnie siostrzeniec (3 latka ma), w niedzielę byłam na uroczystości rodzinnej, a dziś byłam na szkoleniu w W-wie i tak jakoś wyszło, że nie mogłam znaleźć czasu w weekend, żeby z Wami pogadać. Ale już jestem i będę!!! Owulko, moja kochana :) dziękuję, że tak mnie wołasz i martwisz się, masz wielkiego buziaka ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie jestescie !!!!!!!! I Monia i Anett :):):) aż sie cieplej zrobiło jak nas wiecej!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy razem gdzies chyba byłyście??????????/!!!!!!!!!!! :) przyznawac sie tu raz dwa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosik mi nie wyszło :P Ale to ze zmęczenia, wybaczcie :) Jestem taka senna, że chyba zaraz się położę do łóżeczka na małą drzemkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiamotylek chyba sie troszeczke rozleniwiłas co??? :P ale Tobie to wskazane !!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×