Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Hej ja znowu jestem!!!!!!!!! Jest tu jeszcze ktoś?????????? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu patrze, nikt nie odpisuje, a tu mi nie przeskoczylo na nastepna strone sabs jestes jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co tam slychac Pyzaczku jak zdrowko???????? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli plodniaki sie zblizaja, tylko nie wiem czy moj byczek bedzie do dyspozycji, bo ma wyjazd, mam nadzieje ze nie w owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki dlaczego nikogo jeszcze nie ma???????? Dziwne... Oj pustoszeje nasz topik!! Anett co sie z Tobą dzieje ?????????? Reszta dziewczynek szybciutko do produkcji topiku bo nam go odbiorą znowu!!!!!!!!!!!!!!!! Musimy szybciutko nadrobic 1000 stron conajmniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety co się dzieje nie mogę normalnie wejśćna topik pisze że podany identyfikator nie może sie wyświetlićczy coś takiego o co chodzi???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulka sama nie wiem dokładnie bo szukałam gdzie się dało nawet mój mąż dostał opr. bo myślałam żę to przez nieo i on sam was wczoraj szukał ale nie znalazł w historii znalazłam że zaglądałam na rodzimy w pażdzierniku i tam w liście tematów znalazłam tak mi się wydaje a wy jak wchodzicie ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja wchodze forum stfrona główna wiecej swiezych i tam klikam na ciaza, maciezynstwo obojetnie jaki temat i potem szukam nasz topik nie mialam problemu z tym ale z tego co wiem to wiele dziewczyn nie moglo nas znalezc nie wiem czemu?????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulcia właśnie przeczytałam troche zaległości szkoda żę ta wstrętna @ przyszła ale nie poddawaj się pij wiesiołka czy co tam masz ma owu. i do dzieła . Ja dzisiaj ide do gina ale się boje jak cholera chyba mam przeziędiony pecherz albo mój piasek na nerkach daje znać bo boli jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia nie przjmuj sie i nie stresuj będzie dobrze!!!!!!!!!!!!! Życze Ci tego!!!!!!!!! A ja? no coz i teraz bede sie starac ale czy to cos da to nie wiem ????? jak pisalam wczesniej ciesze sie chociaz z tego ze mam cykle prawidlowe co 28 dni bo nigdy takich nie mialam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulcia jak okres ci sie uregulował to owu. też wróci zobaczysz będzie dobrze robiłaś możę niedawno hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny!!! Jak tam poczętek tygodnia u was??? U mnie masakra, dziąsła mi tak dają w kość, że spac nie idzie, a teraz ziewam jak szalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulcia jesteś ????????jeszcze kurde jak na złość mało tego że dopiero dzisiaj was znalazłam to co chwila wyłączają prąd i musze na nowo szukać was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zocha - bosze jak ja ciebie dawno nie spotkałam tutaj. Pewnie zawsze sie mijamy :) A co u mnie? Po staremu, ogólnie nic sie nie dzieje i dobrze sie czuję, ale zęby \"8\" mi rosną i tak mam dziąsła napuchnięte, że szok. Nie wiem jak mam złagodzić ból :( Robię sobie rózne płukanki, ale to niewiele pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie już12 musze uciekać bo za dodzine mam wazne spotkanie będe wieczorem ok.21 bo na 18 mam wizyte u gina a póżniej trzeba zrobić jakieś zakupy mój numer gg.jakby jakiś debil znów nas skasował to prosze napiszcie gdzie was szukać nr. 8937557

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko żel Sachol bardzo pomaga na dziąsła można kupićbez recepty i nie jest chyba drogi zajrze póżniej papa!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki,powiedzcie mi ile kosztują testy owulacyjne?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×