Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

no pewnie:) takie w aptece to ok 25 pln -5 sztuk:) ja zamawialam z internetu gdzie było 10 owu +2 ciażowe- ale nie jestem do końca pewna ...zapłaciłam za to ok 30 pln+koszty wysyłki kikusia ale te testy to chyba lipa, nie pokazały mi owu a jakimś \"cudem\";) w ciaże zaszłąm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny !!! kikusia - te testy kosztują ok 50 zł/ 5 sztuk w aptece :) Majka - co tam u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka no to super :D Chyba nam zdasz relację? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj \"tłok\" na kafeterii ;) Tak głośno, że własnych myśli nie słyszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka no co Ty :) Ja bym się nie mogła doczekać i ogromnie bym się cieszyła :D Wszystko jest ok, na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perwsze usg to niesamowita frajda!!! dopiero to tzw. genetyczne jest stresujące ale tylko na początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarcjanka
Witajcie , jestem tu pierwszy raz 19 lutego zrobilam test i jestem w ciazy :) ale objawy mam okropne wymiotowalam codziennie po kazdym posilku, na szczescie teraz wymiotuje tylko rano jak wstane z lozka. Poza tym ciagle mdlosci , nawet nie moge gotowac w domu ani wachac zadnych perfum bo mam uczulenie na zapachy od razu robi mi sie slabo. No i te omdlenia i bladosc skory. Pocieszam sie tym ze to pierwszy miesiac a poczatki sa zwasze trudne. Jedyne co mnie martwi, to to ze jestem poza granicami kraju i do gina bede mogla dopiero isc po naszym slubie cywilnym w maju jak bede miala swoja karte zdrowotna i denerwuje sie z tego powodu, poniewaz to bedzie prawie polowa ciazy. A wy jak dlugo zwlwekalyscie z pojsciem do gina???? Prosze o kilka slow Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej redghost tarcjanka - nie znam się na tym, ale uważam, ze to za późno. Lepiej iść szybiej do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarcjanka - te które są na miejscu, czyli w Polsce, starały się iść po krótkim czasie, ja na przykład pierwszy raz byłam, jak byłam w około 6 tygodniu ciąży, ale wierze ze za granicą to nie taka łatwa sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Antoś :) Piszta co u ciebie? Jakieś nowości, bo ja już jestem \"z tyłu za murzynami\" z wiadomościami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarcjanka - nie dasz rady się jakoś do Polski wyrwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka - no u mnie to nie ma co opisywać, wystarczy kliknąć w suwaczek i już wszystko wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarcjanka
Tylko ze ja naprawde nie moge teraz isc bo wogole tu nie istnieje w zadnym rejestrze i bede musiala isc dopiero w maju sama bardzo sie boje, bo to pierwsza moja ciaza :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko kochana! Limetka to już 17 tydzień u Ciebie?! Jak to szybko leci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarcjanka
Niestety nie moge teraz jechac do Polski dopiero w maju bede kilka dni w polsce a potem spowrotem wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarcjanka - naprawdę coś wykombinuj z tym lekarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antos, własnie sprawdzałam, a więc zaczynasz od początku? Więc ten miesiąc pewnie będzie magiczny ;) Tarcjanka - właśnie, a nie dasz rady choć na jakiś czas wrócic do Polski, zeby choć raz móc iść do ina i sprawdzić czy wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarcjanka - może jakoś prywatnie załatwisz? Limetka - pożyjemy, zobaczymy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarcjanka - to życzę ci żebyś czuła sie jak najlpiej i dbała bardzo mocno o siebie, bo jeśli wszystko będzie ok, to powinnas wytrwać do tego maja, więc DBAJ O SIEBIE I MALEŃSTWO!!!!!!!!!!! Antoś - nic mi nie mów, czas leci jak szalony, niedługo już półmetek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarcjanka
sprobuje moze jakos prywatnie sie tutaj wyrwac do ginekologa mysle ze to wydatek ok 150 euro ale dzieciatko jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarcjanka - tak, jak piszesz \"dzieciątko\" najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tarcjanka - chociaż sprawdzisz czy wszystko w porządku z maluszkiem, bo tym bardziej ze to twoja pierwsza ciąża, to na pewno wiele pytań masz i wątpliwości. Trzymam ksiukasy zeby wszystko było jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarcjanka
Bardzo sie ciesze ze jest ten topik i ze mozna chociaz milo porozmawiac dziekuje za wszystko :) bede konczyc bo strasznie mnie meczy spanie jeszcze raz dziekuje i pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×