Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

My nie jestemy jeszcze po slubie,planuemy teaz ale nie wiemy jeszcze dokladnie kiedy. mieskzamy razem od 2 lat,dokladnie w marcu mina 2 lata i jest cudwnie,balam sie tego,ale jest cudownie.pracujemy po 12 godzin w nocy,tez razem hehe.jak to w angliipraca nie jest ciezka ale 12 godzin to jednak duzodo tego dochodza dojazdy po 2 gdziny w jedna stroe,wiec w sumie 16 godzin poza domem,restza na spadnie,n na zjaecie sie czyms innym nie ma juz czas.dlatego w tym roku postanowilismy pracowac tak 4 dni w tyg.to w zupelnosci wsytarcza,a przymaniej mozemu odpoczac i porobic cos innego niz spanie czasem. i ogolnie jestem szczeliwa,tesknie za polska baaadzo ale takie juz jest zycie.i tylko ta mala istotka brakuej mi do szczescia.ale coz..... :*::*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
A Wy też wynajmujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Moja koleżanka też jest w Anglii i zdecydowała ze jednak wraca do Polski ma już dośc podobno ludzie sa bardzo niemili a zwłaszcza polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda.z polakami nie ma tu dobrych ukladow.eden drugiemu wsyztsk by zabral gdyby mogl.to jest chore.tez mi sie nie podobatesknie strasznielae poko co nie mam po co wracac do polski,tzn rodzina oczywsice,ale w zyciu przyhcodzi taki moment ze rzeba zostawic rodzinny domi myslec co robic ze swoim wlasnym zyciem.mam nadzieje ze i ja kiedys wroce do poslki na stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
oczywiście mieszkajacy tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
To jest straszne...ale dobrze że wam sie jakoś układa,wiadomo tesknicie ale lepsze to niż klepac tu biede i zastanawiać sie jak związac koniec z końcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
my chyba wyjeżdzamy z wawy bo mój tato oddaje nam dom i sobie tam jakos bedziemy życ...cienko zpraca ale zawsze jest już mieszkanie na start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie! lece troszke odpoczac bo za niecale godz do pracy. dziekuej za cieple slowa!!! jeszcze napewno sie odezwe:*:*:**:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Pozatym mam już dośc tego brudu,smrodu i pośpiechu-zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noto super!!!!!zycze Wam powodzenia!1mieszkanie to b. wazna rzecz!!!!zawsze juz jest to cos,i spokoj,bedzie mieli sowje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
wam również zycze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
I oby sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc KOchaniutkie!!!!!!!!!! Monia podam Ci moj nowy cykl gdyz w piatek dostalam @@@@@@@@ trudno tak jak pisalam wczesniej ciesze sie chociaz z tego ze cykle mam prawidlowe co 28 dni!! nigdy takich nie mialam !!! wiec Moniu jesli masz zyczenie to moj cykl 28 dni ostatnia @ 23.02.2007 Dziekuje Ci Moniczko!!!!!! Jakaajana wiec nie robilam tesciku !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki na świeżym forum, dawno mnie tu nie było i już myślałam ze to koniec i już Was nie odnajde. U mnie napięta sytuacja, bo za dwa dni termin @... I coś innego mnie spotkało w tym cyklu niż w każdym , które miałam tzn. zawsze bolały mnie piersi przed @ i to nawet bardzo mocno tak ze je \"trzymałam\" przy chdzeniu, zaczynały boleć tak 10-7 dni przed @. A w tym cyklu zero bólu piersi, po prostu nic. Czy któraś z was miała podobnie tzn. ze zawsze bolały ja piersi przed@ a gdy już zaszła to nie było tego bolu przed@ Znalazłam na innym forum jeden taki przypadek, ze babeczkę nie bolały piersi przed@, a zaczeły dopiero boleć po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta z tego co wiem to właśnie w ciązy nie bolą dla mnie było zaskoczeniem że dziewczynki w ciązy mają okresowe objawy.Wszystkie moje koleżanki przed okresem bolały a w ciązy nullll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku monia ale mnie pocieszyłaś, boże wpadam w euforie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo gdzie tylko nie wejde, gdzie nie przeczytam jakiś objawów, to wszyscy piszą o bólu piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie,ale tak naprawdę jest różnie to sprawa indywidualna,każda ma inne objawy,jedną bolą piersi drugą nie,musisz poczekać to sie przekonamy jak to z Tobą jest:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie od sierpnia 2006 Marze zeby bocianek wkońcu i mnie przyniósł fasoleczke. Tylko już tyle razy sie zawiodłam ze aż boje sie cieszyć. W piątek myślałam ze dopadła mnie grypa jelitowo-żołądkowa, bo miałam ostrą biegunkę i wymioty, oraz gorączkę. Mialam też lekkie zapalenie pęcherza. W sobotę tylko objawy grypowe: łamanie w kościach i gorączka. Ale do dziś prawie nic nie jem, poza biszkoptami itp. bo boje sie ze zwymiotuje ( takie mam mdłości jak coś zjem chwilowe). Już sama nie wiem co to dokładnie było u mnie, może jakiś wirus przeze mnie przeleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym :) Niedługo sie wyjaśni. Kusi mnie zeby zrobić jutro test, ale chyba sie powstrzymam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W porównaniu tu z dziewuszkami to krótko bo od pażdziernika,w tym miesiącu pierwszy raz wspomogłam się testem owulacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×