Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

termin @28.02., mam 27 dniowe cykle Ja tez w tym cyklu używałam testów owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie jestem pewna czy mi się udało bo wg.moich wyliczeń ten dzień powinnam mieć 24.02 a test wykazał że dzień płodny mam 22.02 niw wiem co mam o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też sie wadawało ze przy cyklach 27 dniowych mam owulację wcześniej tzn 13dc, a według testów wychodzi mi ze miałam owu 15 lub 16 dnia cyklu, pozytywny test wyszedł mi 14dc Ale myśle ze trzeba mu zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dziekuje Ci bardzo dziewuszko za suwaczek a ze Ci sie chciało :P!!!!!!!!!! Niech Ci Bog w dzieciach wynagrodzi :) Ja teraz sobie zamowilam testy owulacyjne i juz bede je testowac poi @ tylko nie wiem jak one dzialają tzn jak mam cykl 28 dniowy to kiedy powinnam zrobic test 14 dnia czy wczesniej i co on bedzie oznaczal ze teraz mam owulacje czy za kilka dni???????????????/ Martus dawno Cie nie bylo u nas zycze Ci zeby to byla fasolka!!!!!!!!!!!! Dziewczynki na pewno wam sie uda a jak nie (czego nie zycze) to proponuje ziołka juz bede je pila z Karina i Anetką od nastepnego cyklu!!!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulcia ja miałam podobny.Tam jest tabelka wg której dodajesz odpowiednią liczbe dni do pierwszego dnia miesiączki i od tego dnia robi sie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia i Ty mialas pozytywny wynik ???tzn ze mialas owulacjeza dwa dni tak????///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak najpierw zrobiłam 22go i były 2 krechy bardzo wyraźne a nastepnego dnia ta jedna była coraz bledsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli masz 6 sztuk, bo ja zamawiałam tez z tego sklepu ale 12 sztuk Na instrukcji jest wszystko napisane kidy zacząć itp i przy 28 dniowym cyklu b edzie napisane zeby zacząc 11 dc, ale z doświadczenia wiem ze to duży zapas, bo pozytywny test wychodzi poźniej ( mi wyszedł 14dc przy 27 dniowym cyklu) W ciągu 24-36 godzin od pozytywnego testu nastąpi owulacja. Najbardziej płodny okres to czas od pozytywnego testu do 36 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTUS czyli ty mialas owulacje a nie zaszlas w ciąże wiec co jest grane? ja myslalm ze jak juz jest ta owulka to sie zachodzi? ze to juz przesadzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulka to że jesteś blisko owulacji bo ten test właśnie o tym ci mówi że owulka się zbliża:)))to nie znaczy że dochodzi do owulacji:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero czekam na @ ( termin mam na środe) W tym cyklu używałam testow i czekam na ich efekt. A używałam tez testów owu w listopadzie i nie zaszłam... niestety, bo testy owu o niczym nie przesądzają na 100%, bo np, może nie dojść ostatecznie do pęknięcia jajeczka- to słowa lekarza GIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można tez mieć owulację a plemniki męża są np słabe, jest wiele powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruś to samo powiedziała mi moja ginekolog i że często przed owulację boli jajnik i to jest normalne tyle że może to świadczyc o tym ze niedługo pęknie jajeczko albo że właśnie nie pęka i rośnie uciskając jajnik i dlatego boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć , cześć ! od czsu zlikwidowania poprzedniego topiku tak sie pusto zrobiło... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wiekszość kobitek nie wie co sie stało z tamtym forum. Ja tez nie wiedziałam co sie stało, dopiero mąż mi pomógł znaleźć to utworzone przez intimę, i potem intima na gg mi też powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co zauważyłam wszystkie stałe kobitki są z nami czy o kims zapomniałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to trudno mi powiedzieć bo dawno mnie tu nie było, wciąż ktoś nowy sie pojawia zaczynałam pisać na forum chyba sierpień\\wrzesien 2006, az tu luty 2007 sie zrobił a ja jeszcze nie w ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Ja tez jestem.Jutro moj mezulek wybiera sie do urologa.Zobaczymy co mu powie.A owulacje przewiduje za tydzien na wtorek, wiec kiedy najlepiej zaczac staranka.Ile dni przed? Oby jutrzejsze badanko wykazalo, ze wszystko z nim ok.Martwie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto,Karinko nie matrwcie się proszę,będzie dobrze,wiecej wiary bo bez niej nie warto niczego zaczynać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli w tym miesiącu nam nie wyszło to ja równiez wysyłam meza na badania. czy to właśnie urolog ocenia wynik badania nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ua , dziewczyny , długo się już staracie? podobno alarm można wszczynać po roku regularnego przytulania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Takie wlasnie badanka prowadzi urolog. My staramy sie z mezulkiem od sierpnia, ale nie zawsze bylo to w dni plodne, bo przywiazywalismy wtedy do tego wiekszej wagi.A wy od kiedy sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×