Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Owulko, piłyśmy przez cały weekend z Monią dopiero wytrzeźwiałyśmy!!! co nie MOnia??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anetko,nio były takie plany na spotkanie ale chyba jest ciągle przed nami,tak Anetko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOO nieee a mnie nie zabrałyscie?????????? Obraziłam sie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, Ciebie też dawno nie widziałam:) jak ja się za Wami stęskniłam dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mimo ze sie obraziłam na Ciebie :P to zycze Ci zeby @ nie przyszla przez kolejne 9 miesiecy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulko, to w przyszły weekend pojedziemy do Ciebie i będziemy balować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulcia jeśli już to znaczenie dłużej jej nie będzie,całe szczęście bo jej nie lubie,@ zaczy sie,bo ciebie Owulciu uwielbiam pomimo że się obraziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Odbraziłam sie!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, jak urodzinki?? ile prezentów?? mam nadzieję, że ten najważniejszy prezent wkrótce nadejdzie:) bociek go przywiezie!!! wypatruj boćka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulko, na mnie też się obraziłaś?? to masz na przeprosiny 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 starczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiumotylku!!!!!!! Gdzie uciekłaś??????????????????????????????? wracaj tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia ale sie wykosztowałas kwiatuszki doszły !!!!!!!! Dajmy sobie 👄 na wybaczenie ale na drugi raz mnie tez zawołajcie!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia a dlaczego Ty nie masz ani jednego suwaczka :( ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulko, bo ja jestem jakaś dziwna, tzn mój organizm jest taki, że żaden suwak do mnie nie pasuje :P cykle mam tak różne, że nawet wróżka by nie wiedziała kiedy dostanę następną małpę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co szkoda ze nasze forum nie jest takie jak inne tzn nie pamietam dokładnie na jakich forach jest tak kolorowo jest duzo ani8macji i suwaczki sa bezposrednio pod wypowiedzią!!!!!!! I mozna swoje zdjecia tam wkleic a potem dzidzi zdjecia!!!!!!! (zaraz mnie moderatorzy wyrzucą :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane uciekam bo zaraz wychodzę z pracy,będę wieczorkiem i mam nadzieje że wy też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobotę dostałam @, a to był 27dc, a przecież ja średnio 32-dniowe cykle!!! i teraz bądź mądry, jak tu suwak zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko skoro bierzesz luteine to powinnas miec reguralne cykle ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam w piatek ide łeb w łeb z Antosiema Ty jestes blisko Anecia wiec moze zaczynamy razem ziółka ja tez mam cykl 27 dni i Antos tez i mamy suwaczek!!!!!!!! Teraz Ci sie unormuje wszystko może!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulko, wiesz co, powinny być regularne, ale nie są. Odkąd biorę LUteinę mam takie cykle: I cykl - 22 dni II cykl - 30 dni III cykl - 42 dni IV cykl - 27 dni (ten ostatni) ale wcześniej brałam Luteinę pod językową i ją chyba źle brałam, bo jak się rozpuści pod tym językiem to nie powinno się nic pić i jeść przez godzinę, a ja od razu piłam bo czułam taką straszną gorycz po tych tablekach. Myślę, że teraz będzie lepiej z dowcipną, tzn od IV cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo??? to ja też się na chwilę ulotnię:) będę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×