Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

monia to dluga historia... jak mial wypadek to byl jeszcze z pierwsza zona ... a ja po rozwodzie... tak tak jestem baba po przejsciach.... poznalismy sie rok po jego wypadku... przypadkiem w sklepie... i tak jakos wyszlo... zawsze sie smiejemy z histori poznania , bo on przyszedl do sklepu po cukier,a trafil na mnie... zawsze jak opowiada to historie to mowi ze \"kupil mnie za po kilo cukru\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja trochę krócej Ewuniu. :) Moniko, długa historia. Powiem tak w skrócie, że bardzo niefortunnie się przewróciłam. Biegłam i uderzyłam głową w pręt i odrzuciło mnie w tył. Straciłam przytomność. Gdyby nie moja Mama nie byloby mnie dziś. Lekarze mówili, że powinnam się cieszyć, że przeżyłam, bo upadłam naprawdę niebezpiecznie. Miałam jeszcze rozwaloną głowę, a na niej dwa guzy wielkości piłki tenisowej każdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ty jesteś po przejściach i twój mąż pewnie też dlatego zasługujecie na podwójne szczęście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego tak strasznie nie lubię wymiotów, bo po tym wypadku narzygalam się za wszystkie czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany kobity!!!!!Ja chba mam w takim razie szczęście bo nawet palca nie miałam złamanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze jeszcze bedzie nam dane miec dziecko... a szczescie nalezy sie nam wszystki staraczkom i przyszlym mamusiom ... wszytskim.MOj synek tez tak mial potem mial jeszcze komplikacje... musial byc rehabilitowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam szczerze że mam wrażenie że ktoś nade mną czuwa bo miałam czesto niebezpieczne zdarzenia ale zawsze wychodziłam bez szwanku.Ostatnio wyobrażcie sobie mieliśmy wypadek samochodowy z mężem wracając z urzedu cywilnego z własnego ślubu,nigdy tego nie zapomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nic nie mialam zlamane ale skrecony staw kolanowy...bol nie do opisania mowie wam porod przy tym to byla pestka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie lekarze powiedzieli, że mam silny organizm, więc tylko dzięki temu przeżyłam. Inaczej skończyłoby się tragicznie. Oki, zmykam Dziewczynki, bo o 1.30 jak zwykle wstaję do pracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie miałam pisać, że też muszę uciekać, a już wszystkie uciekły :) Życzę wszystkim miłej i spokojnej nocki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Babeczki!Czy u was tez tak sypie snieg?? Unas sypie jak szlony... a pozatym to dzisiaj juz ostatni dzien... powinna przyjsc @ mam nadzieje ze nie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki:) Co u Was słychać? Mam nadzieję, że humory dopisują? U mnie też pada śnieżek ale długo się nie utrzyma, bo nie ma mrozu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!!! Anik, Ewcia witajcie :) Jak samopoczucie?? U nas trochę sypał śnieg ale właśnie przestał i bardzo dobrze, bo ja zimy nienawidzę!!! Ale mnie dziś głowa boli, strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka, ale czy starasz się bardzo czy raczej na luzie :) Bo ja w sobotę jak przyszła @, nota bene o cztery dni wcześniej, to się bardzo zmartwiłam. Czułam że przyjdzie małpa, ale nadzieję malutką miałam...a tu KLOPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewcia i Anett:) Ewcia trzymam za Ciebie kciukasy:) U mnie już po śniegu...Lubię zimę ale taką prawdziwą: mróz i dużo śniegu. A jak ma być tak jak dziś, to już lepiej niech wiosna przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Zapowiada się dziś dzień lenia :P Nic mi się nie chce, choć powinnam coś w domu porobić. Wczoraj miałam prasować ale jakoś mi zeszło i nie prasowałam. Może dziś się zmobilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×