Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

co tu sie działo jak mnie nie było ? bo jakas jazda bez trzymanki chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak sie dziewczyny poszczekaly ze strach ale wlasnie tez nie wiem o co, pewnie o jakas pierdole, no bo o co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co rozstrzasac, tylko trza zaludniac to forum bo sie rozpada....ale moze dlatego ze coraz wiecej mamusiek sie robi, a one zaaferowane fasolka nie koniecznie maja czas na forum, z wyjatkami oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, witam was bardzo serdecznie po raz ostatni również! Ten topik miał nieśc za soba jakies nadzieje ale w pewnym momencie zrobiła sei niemiła atmosfera tylko dlatego ze ja zapytałam sie koleżanki Majki o jej zdanie na temat mojego śluzu!!! Ona (powtarzajac ciagle ze jest szczera az do bolu) odebrała mi nadzieje na cokolwiek swoim chamskim zachowaniem!!! Uraziła mnie bardzo i myslałam ze na tym zaprzestała ale ona widac nie moze zyc bez obrażania kogoś tym bardziej ze potwierdziły ją w przkonaniu za lubia jej ostry języczek niektóre dziewczyny! Ale uważacie ze tak naprawde o to w tym topiku chodzi!!!! Przeciez nikt nie ma prawa obrażać mnie czy kogokolwiek na tym forum ze względu na swoj charakter!!! A jesli sie nie moze powstrzymac to tylko i wyłąćznie świadczy o jego kulturze osobistej!!!! A Majka popisuje sie przed Wami drogie dziewczeta!!!! I głuptasków sobie poszukaj w swojej rodzinie a nie wsrod osób na tym forum!!!!! Razem z Monią czujemy sie źle ze bo to nie zaczelo sie odemnie!!! Aha i to ze popełniam błędy nie świadczy o mojej kulturze osobistej i charakteru tylko czasem od checi aby jak najszybciej odpisac dziewczynom ktore wypatruja u siebie pierwszych objawów ciąży!!! Pozostałe dziewczyny życze Wam wszystkiego najlepszego!!!!!! Zeby Wasze dzidziusie były zdrowe i mądre!!!!! Naprawde was polubiłam ale nie ma tu miejsca dla mnie!!!! Czesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzis w wawie, w \"pępku świata\". obłędne ciuchy ale bez .... 400zł na spodnie nie ma po co wchodzic. za dwa tygodnie przyjezdza nowa kolekcja więc pojadę znowu puścić trochę kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulka! wyluzuj! przecież jak Ci majka zalazła za skóre to z nią nie gadaj a co my , biedne żuczki zrobimy bez Ciebie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny nie dajcie sie prosic... wracajcie... a co do pisania ... to niech ona lepiej sprawdzi pisownie to nie jest topik poprawnej polszczyzny ani ortograficzny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulcia, nie bedziesz sie chyba przejmowac jedna nie mila dziewczyna, skoro tu tyle innych zyczliwych osob, chetnych by wspierac a nie obrazac Dziewczyny nie wyglupiajcie sie...Monia...Owulka Wracac mi tu !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłyscie sobie?? Dobra ja tez ide ... miłej nocki wam zycze.... a ja ciagle czekam... zobaczymy jutro... Owulka ,Monia wroccie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ewka Red a ty ciezarowka czy staraczka? nie pamietam cholewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugo sie staralas? no i jakie mialas objawy co by na temat bylo hehehe. A nie ciezarowka ale mialam juz wszystkie objawy swiata, wiec sie obrazilam na swoja macice (i przydatki) w tym miesiacu i wlasnie mam owulacje i siedze przy kompie zamiast \"kopulowac\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, tak naprawdę to zajście w ciązę nie stanowiło dla mnie problemu. odstawiłam tabletki , odczekalismy \"ustawowe \" 3 miesiące a w 4 zaszłam ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesciara, to jak trafilas na to forum skoro nawet nie mialas okazji sie \"postarac\" dziewczyny tu przewaznie wchodza jak maja \"cisnienie\" na dzidzi ;) Tylko pogratulowac 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zrobiłam teścik i zobaczyłam 2 krechy to zaczęłam nerwowo szukać \"grupy wsparcia\" :) no i trafiłam tu i już zostałam. jest razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasiamotylek! :) booooomba! kupiłamtylko jedne spodnie bo nie było rozmiarówki ale jakie spodnie! extra! ale uprzedzam ceny spodni zaczynają się od 390zł a kończa na ponad 600zł. obsługa perfekcyjna! POLECAM! Za dwa tygodnie ma juz byc nowa kolekcja, dziewczyny ze sklepu mają dzwonić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwlaszcza ze teraz to juz chyba nawet wiecej mamuskow niz staraczek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie działa ta stronka :( Mnie tam nie stać na takie ciuchy i zadowolę się tym co w Lublinie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×