Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

ja latam w warszawce, ale musze powiedziec ze czasem jestem na ta placowke wkurzona... a juz apogeum bylo jak lekarz dyzórny nie chcial mi dac skierowania na bHCG->powiedział ze jest do innych celów i jesli podejrzewam ze jestem w ciazy to mam kupic test w aptece i pójść do gin-> wkurzyl mnie nieziemsko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie chciał!!!!! trzeba był pójśc do rejestracji, zapłacic i zrobić. wiesz jak to jest , płacisz - wymagasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do luxmedu chodzę tylko na jakieś smieszne badania krwi itp bo i usg i prowadzenie ciązy to juz w AB OVO w lublinie :) oooo mam pytanko. Co z tym PĘPKIEM ŚWIATA? RZECZYWIŚCIE TAKIE FAJNE CIUCHY TAM SĄ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki,hej Owulko i Anett Owulka trzymam kciuki za egzamin Anett narazie czekam na efekty,@powinna przyjść 7 marca i mam nadzieję że ni eprzyjdzie,tylko tylę kombinuję:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są fajne...ale to dosc drogi sklep mozna sobie cos wybrac w galerii mokotow widziałam...chyba jest jeszcze \"ciuszek na brzuszek\" rez gdzies mi mignal przed oczami.... redghost wyczytałam ze paliłaś...czy łatwo Ci przyszło rzucenie???a w czasie ciazy, kiedy jeszcze nie wiedziałas to tez czy rzuciłas zanim sie dowiedziałaś przepraszam za skladnie ale cos mi rece drżą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Byłam dziś u gina: mówił ze wszystko w porządku, brzuszek rośnie w swoim tempie, no i że szyjkę mamcicy mam zamkniętą, że to też dobrze. Mam powtórzyć badania: mocz, krew, mam sobie kupić glukozę i będę 2 razy żgana igłą ;( Ale na szczęscie ja tam sie tego nie bję :) Coś pisałyście o tej glukozie, to nie dobre, to trzeba wypić, czy jak??? Aha i na usg teraz nie idę tylko za jakieś 4-5 tygodni, wtedy będzie mój 21-22 tydzień więc dzidzie będzie dobrze widać. To będzie to usg które robi sie właśnie między 18 a 22 tygodniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wiedziałam że jestem w ciązy to paliłam - tyle że ja nigdy nie paliłam dużo... a jak się dowiedziałam ( a dowiedziałam się bardzo szybko) i poszłam do lekarza to kazał odstawic ale POWOLI. Wprzed ciązą paliłam 6-10 dziennie potem zeszłam na 4 potem a potem to już mi tak śmierdziały że mi się zwyczajnie nie chciało palić. no i mąz mi pomógł- w ramach solidarności tez rzucił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego lekarz odradzil rzucic definitywnie, mozna spytac...bo ja tez bylam nalogowa ale od czasu do czasu \"se buchne\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do limetka nie chcę denerwować ale ja dziś robiłam to badanie. jeszcze mi się odbija tym syfem :( a badanie robiłam o 9 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redghost - mówisz, ze takie mnieprzyjemne??? :( E tam, jakoś przeżyję, dla maleństwa wszystko, choć właściwie to o mnie chodzi i moje wyniki. A jak tam samopoczucie??? Majka - gdzie twój \"ostry\" humorek??? :P (który ja z resztą lubię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majka moja kumpela która paliła jak smok przed ciążą ( ponad paczkę) w ciązy oczywiscie chciała natychmiast rzucić . trzeba ja było widzieć! miała klasyczne objawy grypy! jej tez lekarz doradził zeby moze robiła to powoli bo on juz sam nie wie co gorsze w jej przypadku :) w pewnym momencie miała 39 stopni gorączki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do limetka ja tez tak mówiłam :) ale jak musiałam siedzieć godzinę w poczekalni i czekac na następne kłucie i dbijało misię jakimś chemicznym badziewiem to myślałam ze zejdę ;) zrozumiesz jak spróbujesz choc to oczywiście subiektywna ocena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redghost -łoj to już się zaczynam bać :) Zobaczymy, jak już to sie stanie to powiem ci jakie miałam wrażenia po wypiciu tego. Bylebym tylko nie zwróciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko! mój ostry jezyk trzymam w kieszeni, bo dostaje po d****za obrazanie hm..mniej rozgarnietych koleżanek, wiec siedze cicho szczera za bardzo nie moge byc bo tez połowa ma mi to za złe...tylko dlatego ,ze no cóz niektóre posty dla mnie są po prostu zenujace.... (Ty i MRS.redgost jestescie wg mnie po prostu normalne...i dlatego z Wami chetnie wymieniam pogaduszki) jest tu oczywiscie jeszcze kilka fajnych Pań i tez chetnie plotkuję... wczoraj zrobilam USG....niesamowite przezycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Was w którym tygodniu (tak mniej wiecej) zaczęły dopadac te szablonowe objawy ciazy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majka a ktory to tydzień? bo ja tez robiłam w zeszłym tygodniu usg ( 11 tydzień) a powiedz mi jeszcze co to znaczy dośc drogi sklep , ten pępek świata? zwykle zakupy robię w mexxie i morganie- mam nadzieję że ceny nie są wyższe bo juznie wiem czy jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sama nie wiem OM była 13.01-> 7 tydzień.... bo chyba tak należy liczyć...jesli od prawdopodobnego zapłodznienia to okolice 4/5, chyba...juz sie naprawde zgubiłam drogie Panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj ten nowy miesięcznik - m jak mama. duuuużo fajnych artykułow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takich klasycznych ostrych objawów ciązy nie miałam... mdliło mnie przez 2 miesiące ale nie wymiotowałam i zgage miałam potworną przez jakies 3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co mam bóle \"naddupia\" apetyt i ból piersi..moge tez sie pochwalic potwornymi wzdeciami i za przeproszeniem : Targają mna ogromne GAZY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redghost ja dziś byłam na zakupach i myślę że całkiem udanych . Kupowałam w \"mami\" na Świętoduskiej. Jest spory wybór, więc może najpierw się udaj do lubelskich sklepów a jak nic nie znajdziesz to dopiero do Wawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiamotylek no dziś to juz chyba nie zdążę ( no dobra, nie chce mi się :) ) a jutro i tak muszę jechac do wawy . porównamy- zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jedziesz to chyba odwiedzić parę sklepów nie zaszkodzi :) Zdasz relacje z zakupów warszawskich? Może i ja sie wybiorę tylko jak wytrzymam z siusianiem po drodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×