Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Witam ponownie:) Widzę, że bliźniaki się szykują...coś wiem na ten temat:) Ale pogoda obrzydliwa się zrobiła, znów pada ale nie śnieg tylko deszcz...ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, ani jedno, ani drugie...Mam siostrę bliźniaczkę, czyli znam to trochę z innej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
No witajcie.Jest tu jeszcze ktos? Owulki jakos dawno nie widac.Co sie z nia dzieje?Klempa. Pyzaczek, Myszka Miki i cala reszta - a wy gdzie? Co tam u was slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak sobie myślę, że na bliźnięta chyba mam małe szanse, bo podobno ciąża bliźniacza może być dziedziczna w co drugim pokoleniu:) Chociaż oczywiście zdarzyć się może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Majka, czyli ta prawidłowość może jest jednak prawdziwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Ale ja tu jeszcze jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Chyba niemozliwe, zeby wszystkie juz spaly...Stuk stuk...Kobitki - obudzcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, oby tak dalej:) I trzymaj się z dala od tej okropnej małpy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Ewka, a ktory to dzien cyklu i jakie dlugie masz cykle? No i jak dlugo sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZisiaj powinanm dostac @, cykle mam 30 dniowe... teraz/pol roku/ przedtem bylo roznie... wsumie to 4 raz sie staramy...ale tym razem dalam na luz nie myslalam o tym czy zadje no i moze sie udalo zobaczymy za kilka dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
czy bolace wargi sromowe w 14dc moga byc jednym z wczesnych objawów ciazy? mam na mysli z ok. 5 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babuszki!!!!!!!!! ale dawno mnie tu nie bylo... Co tam slychac u was wszystkich bo ja nie w temacie, darowalam sobie nadrabianie zaleglosci bo za pozno i potem juz by was nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O JAAAACIE!!! Wlasnie doczytalam ze Majcia moze bedzie miec blizniki!!!!! ale numer, ale jeszcze nie gratuluje co by nie zapeszy...hihi ale super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chowajta sie bo ja wim ze wy jeszcze nie spita!!!!! PS gwara zarzucam bo z babcia dzisiaj rozmawialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Ja jestem - nie chowam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta, nie badzcie takie i pogadajcie....za dlugo mnie tu nie bylo, nikt nie chce gadac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo Dziewuszki!!!! hej karinka hello ewcia co slychas???? U mnie sytuacja taka ze tez dalam sobie na luz i wlasnie dzisiaj mam owulacje i sama w domu siedze bez kochanego i troche towarzyszy mi poczucie marnotrastwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od Mondralińskiej Majki jesli chcesz wiedzieć nie jesteś tematem naszych rozmów,twoje wypowiedzi są prostackie i na pewno brak ci wyczucia. Jeśli chcecie wiedzieć dziewczynki to Owulki już nie ma dzieki Pani Majce i ja również rezygnuję z tego forum,nie chce być komentowana i napadana. żegnajcie kobitki,wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×