Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

A jaki film leci u was? u nie bryndz nic nie puszczaja, z reszta stesknilam sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko !!!!! Monia!!!!!!! co ty !!!!!! Co sie stala, co Maja zrobila, jeny ja nic nie wiem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOni nie uciekaj,Owulka wroc..... dziewczyny daj cie spokoj wracajcie!!!!!!!! Ja narazie czekam coraz bardziej nerwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, tak nie mozna, przez to ze sie popsztykalyscie nie zrezygnujecie z forum, tu i tak malo dziewczyn juz zostalo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
No dziewuszki, ja chetnie bym zostala jeszcze z wami i pogadala, ale musze jutro wczesnie wstac, tj. o 4:25, dlatego musze juz isc spac, bo przede mna 10 godzin pracki.Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
Zauważyłam ze mam tez wydzieline sluzowa która zawiera jakies smugi czerwone Taka biała wydzielina i ma gdzieniegdzie czerwoniuttkie i cienkie jak niteczki smugi Co to może być? Boje się? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Dobranoc...i do juterka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyzaczku nie wiem majka zawsze ma jakies ale czesto sie kloci z dziewczynami. Dziewczyny daj cie spokoj wracajcie... ja nie hce zebyscie poszly bede plakac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinka Dobranoc, szkoda ze sobie nie pogadamy :( moze kiedy indziej Malenstwo a ktory dzien cyklu masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
mam 13 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zauwazylam ze sie bardziej \"uszczypliwa\" zrobila ostatnio, jak sie czujecie dziewczyny urazone to jej tym samym odpowiedzcie albo ignorujcie ale nie uciekajcie, no ni ewcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo, internetowa diagnoza ;) to plamienie owulacyjne, ale jak sie wystraszylas to idz do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
ale ja tak nigdy nie miałam a teraz obolałe wargi no i te smugi czemu czerwone jakby takie niteczkowe skrzepy czy tak moze byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulka zwykle byla o tej porze.......:( owulcia....nie tesknisz????????????? olej i wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w 13 dniu cyklu ciezko jest byc w ciazy, chyba ze zaszlas w poprzednim cyklu, a jesli tak jutro zrob test jak jestes to wyjdzie juz o kazdej porze dni i nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
ale moze to byc oznaka ciazy czy to jest normalne w czasie owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo a ty chcialabyc byc w ciazy ???? zyczeci wszystkiego dobrego i po twojej mysli, a obolale wargi sromowe to z chorobstwa to tylk zaparenie gruczolu wiekszego bartolina, ale to w tedy tylko jedna warga puchnie i ma zadnej plamienia przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiekszenie, obrzek warg sromowych, jest jednym z wczesnych objawow ciazy wiec wszystko jest mozliwe, zalezy co sobie zyczysz malenstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
no nie planowałam ciazy ale miałam w poprzedni cyklu stosunek w dni płodne.. potem miałam poźniona 4 dni @ a teraz mam 13 dc i takie cos dziwnego tzn. pobolewa mnie czasem tam na dole nie wiem dokładnie co jak by wargi =/ jak by to była ciaza to byłby to gdzies 5 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraz sobie ze dziewczyny sie poobrazaly na majke i strajkuja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no malenstwo....bedzie drugie malenstwo :D a ten okres mialas normalny, ze skrzepami itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×