Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Pewnie ze dam znac.... sama czekam jak na szpilkach... a tu jeszcze moj maz mial wypadek... jak pech to na calego!!!!!dobrze ze wszystko szczesliwie sie skonczylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - będzie dobrze :) Ewkamarchewka2 - mam nadzieję, że mężowi się nic poważnego nie stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ciaza calkowice zaskoczyla (oczywiscie chcmy miec malenstwo).Objaw to tylko zatrzymanie miesiaczki, a wszytko mnie bolalo tak jak przed @.Tak wiec test zrobilam dopiero w 49 DC.I calkowicie zaskoczona .... 2 kreseczki -ciaza.Biebiem do gina-USG docipkowe i ... no jestem w ciazy w 7 tygodniu.Niesamowite .... jestesmy b. szczesliwi :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej oliffka! widze ze tez do pażdziernikówek sie zapisałaś:D Gratuluje...ta tez tam zagladam..w sumie to na 2 fronty...u mnie jakby 46dc..pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wrocilam bylam z psem i zdenerwowalam sie na sasiada -debila! Oflifffka GRATULACJE!!!!!! Z mezem na szczescie oki ale m-c zwolnienia murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byla u nas szklanka na ulicy... maz szedl do pracy i bec na kregoslup... a ze mial kiedys złamany... to skonczyło sie zle... ale na szczescie moze wszystkim ruszac ale musi lezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to polecam mojego gina, ma on jakis dziwny wplyw - bardzo pozytywny ... zaraz po 1 wizycie zaszlam w ciaze, a wczesniej nam nie wychodzilo.Dodam jeszcze ze w styczniu kochalismy sie zaledwie 3 moze 4 razy!!!!!Byl to jakis dziwny miesiac.szkola, praca dom, mnostwo stresu ... naprawde nie wiem jak nam sie to udalo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do sasiada -debila to nic... nowego... zawsze mi zycie utrudnia ,ale dzisiaj \"przegiał przysłowiowa PAŁĘ\" no ale nic zycie nie rychliwe ale sprawiedliwe....;) samo mu odpłaci... ja nie musze....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOli go bardzo kregoslup w czwartek sie okaze czy cos sie nie poprzestawialo! Oby nie ... bo wtedy bedzie gorzej, a i tak pewnie bedzie rehabilitacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to i tak cud żed miał złamany kręgosłup a mimo to mógł normalnie chodzić,trzymam kciuki za męża,będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat złamanego kręgosłupa też mogę cosik opowiedzieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wiesz mam 6 latka w domu, to dziecko wiec lubi sie bawic... normalne ze skacze ale nie jak slon .... a tu pewnego dnia ... podkreslam DNIA przychodzi sasiad i od razu wrzeszczy! prosze uspokoic syna bo ja spac nie moge... a byla godz 12 no moze 13... szlak mnie trafil trzasnelam mu drzwiami/ wiem ze niegrzecznie, ale co mi tam/ a nastenego dnia ... wlasciwie nocy bylo juz kolo 23.30 spewal sobie z wnusiem piosenki tak sie darl ze spac nie moglismy... nie poszlam do niego bo i po co ... debil by nie zrozumial ale sie rozpisalam... ups...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa jaki wypadek,jeżeli mogę zapytać? Ewcia jak to byście się nie poznali?Jak do tego doszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×