Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

U mnie oki. Po miesiacu leżenia w łóżku mogę wreszcie chodzić! :D Dzidzia rośnie, mój kluseczek kochany :) Ja czuję się dobrze, nic mie nie dolega :) Tylko siusiu latam jak szalona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheila - u mnie nic sie nie dzieje oprócz tego że robie się większa :D Prawie + 4 kg na wadze, więc chyba dobrze, jednak moja waga źle ważyła, bo pokazywała +5 a jest mniej wg wagi w przychodni, a własnie na jej liczniku będe sie opierała :) A u Intimy chyba ok, nie wiem dokładnie, bo dawno jej na topiku nie było, tylko wtedy jak nam stronke zabrali i ona uruchomiła cią dalszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nie masz pojecia jak się cieszę :) :) Wiedziałam że wszystko będzie dobrze :) No z tym siusianiem tez mam to samo :) juz nie wspomnę o zaparciach, gazach...a wracając z pracy nie ma siły żebym nie wstąpiła do cukierni po jakieś dobre ciacho :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka :) No i tak ma być :) Moja siostra chodzi za mną i cały czas się cieszy że będę gruba :) :) A szwagier mówi na mnie jałówka :) :) :) Chociaż jeszcze wogole nie przytyłam :) zobaczymy co bedzie potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheila - ale jaka śliczna jaówka :D Drugiej takiej nie znajdą, niech się cieszą ze mają taki okaz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...tylko żeby im nie przyszło do głowy coś w stylu \" poranne dojenie\" :) :) :):) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihi to ci sie udało :D Niech tylko nie próbują, bo jak jałówka z kopyta strzeli to popamiętają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja się dziś z dupy czuję. Normalnie chyba idę się wykąpać i spać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia...ciekawe jak ze mna bedzie bo ja normalnie waże 52 kilo...ostatnio się ważyłam i normalnie ważyłam 51 ale chyba z ciekawości zaraz stanę na wage :) Limetka...ojj...zęby by sie posypały :) :) :) Ostatnio moj 6 letni siostrzeniec położył mi głowę w tej delokatnej okolicy jak oglądałam z min bajkę i myslałam że umrę :) :) :) Miał szczęście bo dzieci nie biję a o kopaniu to już wogole nie wspomnę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja już uciekam dzisiqaj - najpierw kolacja a potem kuzynka jeszcze wpadnie, więc dziś juz nie przyjdę. Do jutra kochane!!! Pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papa Limetka ....ja tez bede uciekac do notatek bo chce miec juz za sobą tą cholerną sesję. Oby do soboty...a potem bede napewno częściej do Was zaglądać :) trzymajcie kciuki bo ten facet z ubezpieczeń to świr :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
A ja to co? O mnie wszystkie juz zapomnialy?A szkoda. Powiedzcie, czyj mezulek byl badany na plodnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Kochana cóż się dzieje z tym topikiem :( pustki !!!!!!!!!!!!! Intima co z Tobą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chyba nikogo nie ma:( A tak chcialam z Wami sobie chwilke pogawedzic, no coz szkoda... Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Antos - i jakie mial wyniki? A Ty sie starasz? Jak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Byłam dziś u lekarza i dostałam nawet zdjęcie maleństwa. Termin mi się przesunął na 3 października. Dzidziuś mierzy 2,11 cm i pięknie macha rączkami i nóżkami - sama widziałam :) Pozdrawiam Was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka - witaj :D Karinka - jeśli pytasz o ogólne, to wszytko ok. Jeśli chcesz się szczegółowo dowiedzieć, to pytaj :) Sisterone - super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc DZiewczyny! Mam nadzieje ze o mnie nie zapomniałyscie?? Sisterone czytalam ze masz termin na 3 pazdziernika?? to suuuuuupppeerrr moze urodzisz w moje urodzinki! Ja czekam jeszcze tylko jutro...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ekamarchewka2:) Trzymam kciuki, żeby ta paskuda do Ciebie nie przyszła :) i daj znać jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz czekam co się wydarzy bo 7 marca powinna przyjść @ ale tak pocichutku mam nadzieję że...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - no u mnie \"nowa nadzieja\" hihihi :) Za Ciebie tez trzymam kciuki, zeby małpiszon sobie poszedł na dłuuuuuuuuuugie 9 m-cy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś dobrze by było bo postanowiliśmy z mężem że jeśli w tym miesiącu się nie uda to odkładamy starania do sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×