Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Cześć dziewczyny!!! To i ja potwierdzę, że pustkami wieje, że hej! Dotrze ktoś tutaj, żeby pogadać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, mam pytanie do Ciebie: Czy pobolewały Cie jajniki na początku ciązy, bo mnie teraz bolą raz po raz delikatnie i martwię sie czy to normalne! Wizyta u gina w poniedziałek - juz nie moge sie doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko czasami Marta, ale nie tak żebym na nie narzekała. Jak nic sie nie dzieje t nie masz się czym martwić, ale jak pójdziesz do gina to zapytaj o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzekać to ja na nie tez nie mogę, tylko coś tam czuję jakby raz po raz. Czy należałaś do osób z mdłościami, wymiotami? Ja chyba za dużo o tym myślę, przejmuje sie i non stop martwię, ze cos jest nie tak. Czekam na tą pierwszą wizyte jak na zbawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mozesz i jeśli pamietasz to napisz mi jak sie czułaś w tym okresie co ja jestem tzn. początek 6 tygodnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy znasz jakis sposód na zgage, właśnie dziś mi dokucza okropnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, ja ogólnie bardzo dobrze się czułam, żadnych wymiotów, troszkę mdliło, ale tylko jak za późno poszłam coś zjeść. Także moje objawy były bezobjawowe :D Właśnie w 6 tygodniu miałam taki dość poważny ból brzucha, ze nie mogłam stać na nogach, ale trwało to zaledwie pół dnia, ale bół był okropny, mimo to lekarz powiedział, ze nic złego się nie dzieje i faktycznie nie miałam się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie uspokoiłaś Limetko! Bo ja cały czas sie martwie ze cos nie tak. Tez do tego czasu nie wymiotowałam, muliło mnie raz po raz (mdliło) i to wszystko. No i dzis dopadła mnie zgaga. Martwie sie tez ze jak sie czyms zdenerwuje to tez źle wpływa. Czy lekarz mówił Tobie czy możesz pić kawe? Bo wszedzie czytam ze nie nalezy jej pić. A jak tam u Ciebie z piersiami? Jeszcze bolą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - nic lekarz o kawie nie mówił, ale ja nie piję, bo poprostu tego nie potrzebuję :) A może ty od kawy masz zgagę? Piersi już tak nie bolą, tylko czasami, jak znów zaczynają rosnąć :D A są już naprawdę duuuuze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może to od kawy, ale juz kupiłam sobie właśnie zbożową !A u Ciebie kiedy następna wizyta u GINA? Może poznasz juz płeć dziecka! Czy w rodzinie juz są zakłady czy to chłopiec czy dziewczynka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś u nas to jest tak, ze za niecałe dwa miesiące będzie też rodzic moja bratowa i tak żyjemy tymi dwoma ciążami :D Nie wiem jeszcze co będzie, na usg ide pod koniec marca, więc może się coś dowiem :) Moja mama tylko wciąż twierdzi, ze maleństwo urodzi się zuśmiechem na ustach, bo ja się wciąż chichram :D Martuś będe uciekać, musze iść troche odsapnąć i zaraz do wyrka, bo już mam ochotke poleżakować dzisiaj. Trzymaj się cieplutko. Papapapapa!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki:) u mnie dziś 27 d.c, @ brak i wiecie co.....nie wytrzymałam i zrobiłam teścik. jest druga keseczka, troche bledsza, ale jest na pewno. mój mężus też ją widzi, więc to nie moje urojenie:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, pewnie śpicie jeszcze? ja nie mogę, rozpiera mnie dziś energia. właśnie biore sie za pranie i sprzątanie, ale w międzyczasie będę zaglądała, moze ktoś się obudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nieźle, jak ja sie czyms ważnym chcę podzielic to akurat nikogo nie ma , trudno:( ide sobie, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magge, nie uciekaj :) Strasznie się cieszę, że kolejna Mamuśka się szykuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny:), chociaż do poki lekarz nie potwierdzi to jeszcze chyba nie będę sie gorączkować. Moja lekarka przyjmuje co prawda jutro ale nie wiem czy to nie za wczesnie, żeby iśc juz do lekarza? czy lepiej lecieć od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magge, ja niestety Ci nie doradzę...chociaż wydaje mi się, że może być trochę za wcześnie. Wiesz, zazdroszczę Ci ale tak pozytywnie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik, tylko że ja kilka miesięcy temu miałam podobną sytuację i niestety okres przyszedł w 32 dniu....:( dlatego nie wiem czy nie powinnam mimo wszysko isc do lekarza? A ty kochana ile czasu sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magge, myślę, że z tym lekarzem możesz poczekać ale bardziej dlatego, że to chyba za wczesna ciąża...ale wiesz, ja nie wiem jak to jest-kiedy lekarz może stwierdzić. Chyba lepiej zrobić betę... A ja staram się teraz czwarty cykl, właśnie się zaczął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta!!! Meggi!!! GRATULATIONS!!!!!!!!!!! Ale to jest radocha jak ktos zachodzi, a co to dopiro bedzie jak sama zajde to ja nie wiem MAggi moja znajoma miala taka sama sytuacje jak ty ze raz miala II i potek okres i nastepnym razem poszla odrazu do gina jak sie dowiedziala, gin kazal zrobic bete na potwierdzenia i dal jej progesteron tak profilaktycznie i teraz lada dzien ma rodzic synusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik, no to będę trzymała kciuki zeby sie jak naszybciej udało :) A ja pójde chyba jednak do mojej ginki, to przynajmniej da mi skierowanie na betę. Mogłabym zrobić prywatnie, ale po co? Płace co miesiąc skladkę za ubezpieczenie i opekę lekarska w Limie, to trzeba to w końcu wykorzystywać, co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi przeczytalas mojego posta z poprzedniej strony? Lec do ginki z gotowa beta i opowiedz jej co sie stalo poprzednim razem, przynjmniej bedziesz spokojna ze zrobilas co moglas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyzaczek, dzięki za radę. Próbuje się dodzwonic do mojej ginki i zapisać na poniedzialek, ale w kołko jest zajęte. Zaraz mnie coś trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja orginalnie z wroclawia, ale teraz jestem w Bristolu. Tak pytalam bo cos mi sie ubzduralo ze ty tez na obczyznie. Ale to tylko mojej omamy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×