Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Ufff, święta minęły.... leniwo, a więc dziś trzeba było zabrać się za cos pożytecznego: prałam 4 godziny!!!!!!!!!! Wyobrażacie sobie. Mężuś nazwozil tyle prania, że myślałam że tego nie skończę :D Ale wolę prać jego rzeczy i miec go przy sobie niż mieć go daleko od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaka - maluszek/-szka :) kopie jak szalony/ -na, albo się wypina niesamowicie tak, że brzuch mi zniekształca :D Ja idę w czwartek na us, więc też mam cichą nadzieję, ze pokarze się z \"tej oczekiwanej strony\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze pomozecie
:) dziewczyny tyle was tu ciazowych --> pomozcie !!! powiedzcie kiedy robilyscie test,ile dni po stosunku i jaki byl wynik? czy ktoras z was miala tak, ze test sie pomylil, tzn. byl neg.a bylyscie w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dziewczyny, nie mówcie, że jeszcze odsypiacie święta :D Hehehe, albo co niektóre jeszcze po świętach z togami do góry co? :D Jeśli tak to poczekam aż się stnie co ma się stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mogę już oficjalnie stwierdzić, że jestem w ciąży!!!!! Odebrałam dzisiaj wynik z laboratorium :) Strasznie się cieszę :D Do ginka idę za około 2 tygodnie, bo stwierdził, że wcześniej nie trzeba (a ja mu wierzę). Limetko, to czekamy z niecierpliwością na wiadomość po usg w czwartek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Limetka, jak fajnie, że Jesteś :D Pewnie cudownie mieć męża przy sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A może pomożecie\" - test najlepiej robić dopiero po terminie spodziewanej miesiączki. Ja robiłam wtedy gdy juz miałam tygodniowe spoóźnienie. Przed miesiączką lepiej nie robić, ponieważ potem można się rozczarować lub też wynik testu może być negatywny, a można być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ANIK - MAMUŚKO kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Kurczę to ty tak jak ja, jak się zqabrałaś za szukanie pracy to się dowiedziałaś ze jesteś w ciąży :) Bardzo się cieszę i na twoją cześć: HIP HIP HURRRRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A może pomożecie\", ja robiłam test jeden dzień po terminie spodziewanej @ i wyszła druga kreseczka, tylko że blada... A tak jak pisze Limetka, nie warto robić przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, pracy to chcę nadal szukać i mam nadzieję, że znajdę :) Wszystko też zależy od tego, jak się będę czuła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - to na kiedy masz termin? Jeszcze w tym roku? Kurczę pewnie jaki Mikołajek będzie co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - no jasne, przecież ciąża to nie choroba i pracować można, mam tylko nadzieję ze ci sie uda, bo pracodawcy różnie na to patrzą. Ale trzeba być optymistą i wierzyc ze będzie dobrze. A jakieś objawy przez święat ci doszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, termin wyjdzie w połowie grudnia. Moja siostra urodziła 19....może uda się wcelować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, co do objawów to mam tylko dwa, które tak naprawdę nie muszę oznaczać ciąży. Mam powiększone!!!! i bolące piersi (i sutki trochę wrażliwe), a drugi to taki, że spać mi się chce prawie cały czas...21 a ja już chrapię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe co do pierwszego objawu, to juz moge ci powiedzieć, że z tym się troszke pomeczysz, bo będą rosły i bolały nadal :) a co do drugiego to ci zazdroszczę, bo ja cię wiercę jak głupia i spac nie mogę :( W nocy budzę sie o 4.00 nad ranem , tak do 6.00 leżę z oczami w suficie i potem jeszcze na 1,5 godzinki zasypiam i znów koniec drzemki ale juz na dobre :) Także jeśli chce ci się spać to śpij ile wlezie, bo lepsze to niż bezsenność :) A rodzinka już wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, powiem Ci, że rano też nie mogę spać. Włączam sobie tv ale, że nic nie ma ciekawego to zwykle jeszcze robię sobie godzinną drzemkę :P Na razie wiedzę tylko moi rodzice (i oczywiście siostra ze szwagrem). Moi rodzicom powiedzieliśmy po śniadanku w poniedziałek Wielkanocny. Nie robiliśmy żadnych przemówień, tylko tak po prostu oznajmiliśmy, że zostaną po raz kolejny dziadkami:) A mój kochany tatuś akurat podpisywał akurat płytę (więc nie patrzył na mnie) i w pierwszej chwili nie wiedział, która to powiedziała-ja czy moja siostra....Cieszą się bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krka cos mi net powoli chodzi 😠 Anik - to fantastycznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby cie tylko nie dopadły żadne mdłości i nic w tym styla a będzie super:) To zobaczymy która bedzie następna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, powiem Ci, że trochę się wystraszyłam bo w piątek dostałam małego plamienia (trwało 3 dni)...Ale ginek powiedział, że to się zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik przepraszam, że uciekłam, przyszedł kuzynek i sie zagadałam :) Jeśli ginek ci powiedział że wszystko ok to dobrze. Ale jakby się znów coś takiego pojawiło to nie lekceważ, bo to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, pewnie:) Ja już w tym tygodniu chciałam do niego iść...ale powiedział, że to trochę za wcześnie i mam się zjawić pod koniec przyszłego tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Anik moje GRATULACJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik GRATULUJE !!! naprawde ciesze sie :) 🌼 a wogole dla was wszystkich buziaczki wielkie!! jak minely swieta?? u mnie straszne obrzarstwo ze sie tak wyraze no i duzo roboty mialam!!! Pozdrawiam cieplusio :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
witajcie wszystkie :) tak sobie podglądam i czytam... iw Anik gratulacje wielkie...!!! :) miałam takie przeczucie ze to ciąża...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki!!! Znowu jestem pierwsza ;) Anik gratulacje ogromniaste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja druga ;-) Jedna choroba odeszła (grypa), to przyszła następna (leniwiec pospolity)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeepewnaaa
Witam Was dziewczyny !!! Licze na wasza pomoc .... czy możecie mi powiedziec kiedy będzie najlepszy czas na \"przytulanko\", aby wyszła z tego dzidzia:) dzisiaj mam 9 dc, spodziewana @ 2maj, wg mnie dni płodne od 12 do 20 kwietnia. Powiedzcie czy dobrze liczę, że owulacja wystąpi 16-17kwiecień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeepewnaaa
Przeważnie 28-30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeeepewnaaa - przy 28-dniowym cyklu owu powinna wystąpić 16.04, 29-dniowym - 17.04, a przy 30-dniowym - 18.04. DNI DO OWULACJI -5 -4 -3 -2 -1 0 1 2 3 SZANSA POCZĘCIA 0% 11% 15% 20% 26% 15% 9% 5% 0%, gdzie 0-OWULACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×