Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Chciałam Wam napisać, że zamiast się dołować, że se nie zachodze, a jak zachodze to pechowo, to czuję ogromną radość jak piszecie o Waszych Maleństwach :-) Limetka, Kasiamotylek, Kasik, tak fajnie się czyta o tym jak rosną nowe życia :-) Chociaż w tym pociecha... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia_28
Witajcie Mam nadzieję że mogę do Was dołączyć. Na święta dostałam super prezent - dwie kreseczki na teście (a właściwie na 3 testach :-))) Chciałabym się upewnić i zrobić badania krwi. I w związku z tym mam pytanie, czy na takie badanie muszę być na czczo? Czy mogę spokojnie po pracy pojechać na pobranie krwi? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima- dziękuję że jesteś z nami :) Bądź dzielna , KOchanie- chociaż pewnie pomyślisz, że łatwo mi pisać naprawdę dziekuję - cieszę sie że jesteś :) kiedys jak było mi tak strasznie cięzko napisałaś mi kilka słów otuchy- jeszcze na poprzednim topiku kiedy byłam sobie toffinką :) Wiolcia- dziewcze drogie a może zamiast badania z krwi idź po prostu na usg??? czyli na zwykłą wizytę do ginekologa? jeśli powiesz w rejestracji że na potwierdzenie ciąży- przyjmą Cię od razu :):):) pozdarwaim i GRATULUJĘ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe powitanie Dzwoniłam do przychodni z pytaniem kiedy powinnam się umówić na pierwszą wizytę u ginekologa to pani powiedziała że ok 6 tygodnia. Tylko nie wiem jak liczyć te tygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, czyli tak licząc jest to mój 5 tydzień ciąży Wow, jak to brzmi, nie mogę sie przyzwyczaić. Niesamowite uczucie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz wiedziała!!!!! tak po prostu- chociaż tego tak za pierwszym razem kopniakiem nazwać nie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz wiedziała!!!!! tak po prostu- chociaż tego tak za pierwszym razem kopniakiem nazwać nie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz wiedziała!!!!! tak po prostu- chociaż tego tak za pierwszym razem kopniakiem nazwać nie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz wiedziała!!!!! tak po prostu- chociaż tego tak za pierwszym razem kopniakiem nazwać nie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompletnie zielona jeszcze jestem w temacie ciąż kiedy poczułyście pierwszego kopniaka? Tzn w którym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompletnie zielona jeszcze jestem w temacie ciąż kiedy poczułyście pierwszego kopniaka? Tzn w którym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mi się dwa razy wysłało :P Jakiś chyba problem był ze stronką. Ja pierwsze kopniaki poczułam jak byłam w 18 tyg i 2 dniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /lączenie tematów/
Temat: po jakim czasie od zapłodnienie wystepuja pierwsze objawy ciazy??? 21:12 fajeczkaa pomozcie !! 21:15 fajeczkaa zalezy mi bardzo... a nie moge nic znalezc w internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko- gratulacje dla męża - jeszcze drzewo i domek i po sprawie , bo syn już w drodze ;)) :))) hihihihihihi Ale go musi duma rozpierać , co z tego ,że Limetka nosi , nie? :)) :))) :))) :))) :))) :))) :))) SYN !!!!!! BUZIAKI GRATULACYJNE i oby dzidzuś dlaej tak wpaniale rósł :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intimko , a ja czekałam na wieści....... po wizycie i co ..... Buziaczki dla Ciebie i proszę nie łap doła , bo jak Ty złapiesz to ja już całkiem załamię !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiona
co o tym myślicie dziewczyny,piersi bolą mnie już ponad 2 tydz najpierw bolały mnie same sutki teraz całe piersi choć sutki najbardziej i czesto boli mnie głowa czy jest cień szansy że mogą to być objawy ciażowe?prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cień jest ..... szczerze mówiąc takie same objawy są przed @ , radzę teścik - a który to dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiona
29 dc tak ale wcześniej mi się to nie zdarzyło,bolały mnie piersi ale tydz przed@ a teraz prawie 3 tyg przed @ mnie bola tak ze chyba zwariuje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też od kiedy zaczęłam się obserwować miałam za każdym razem inaczej , ale ból sutków , piersi i ból głowy bardzo często idą w parze przed @. Najlepiej ajk pójdziesz zrobić sobie badanie Beta HCG i wyjdzie na 100% to co ma wyjść . Wynik po godzince i wszystko wiadomo. Pozdrawiam i życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ból piersi mógł zacząć się przy owu i przejść w napięcie przed @ Wszystko mozliwe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jaki piekny dzien dzisiaj... a jak czekam jezeli dostane o czasie @ to juz za 5 dni no chyba ze znowu sie spozni tak jak w zeszlym m-cu o 20 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×