Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

ale nie martw się- Jego tez dopadnie- prędzej czy później :) a wtedy oboje głową wlaniecie w sufit z radości :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny! często czytam wasze wypowiedzi na sprawy ciąży i jej problemow z zajściem!!ja też sie staram od jakiegoś czzasu, mawet teraz czekam czy dostanę okres czy może też nie!!! 18 powinnam dostac @ i odejrzewam że się go niestety doczekam bo ma ból na dole w plecach a z tego co piszecie to ból nie powinien wystąpic i piersi nabrzmiale dopiero po spodziewanej@??? czy może się mylę???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka, owszem że się mylisz ;-) Qrde, Dziewczyny, skoro Celtyka zaś do nas zagościła, to może poradzimy coś wspólnie, żeby urobić jej Mężusia, co? ;-) Tak bardzo bym chciała, że zmienił zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a może my Go weźmiemy w obroty niech Celtyka mężusia przed kompem posadzi a my Mu - dawaj!!!! zaczniemy kłaść do główki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a serio- byłam w sytuacji kiedy mój hmmm partner tak bardzo nie chciał, że gdy się spóźniłam powiedział ,że mam \"to\" usunąć.... i argumentował- brakiem kasy, sytuacją rodzinną i etc :(:(:( nie wiem czy na siłę da sie cokolwiek zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to myśle sobie że musi przyjść odpowiedni moment...masz rację Intima- smutne...ale cóż można zrobić?? zagrozić rozstaniem????? postawić ultimatum i wierzyć, że sie uda??? a jeśli chłopak potzrebuje po prostu więcej czasu- tak jak Celtyka sama napisała- że teraz jest komp, gry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorzej z tym wszystkim Celtyce........... no włąśnie- jesteś jeszcze KOchana????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyyyyyyyyyy ;-) Pewnie pisałąś juz tysiące razy, ale mi się wszystko miesza ;-) Tyle Was jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh :) nie pisałam hiihhihihi ja jestem z Chełmna- to takie prześliczne miasteczko : Perła Pomorza\" tak o nim mówią, jak mały Kraków- tyle, że bez smoka hiihhihi a TY, Intimka? skąd???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe, czadzik, bo ja własnie z małego Krakowa ;-) smoka mamy, ale Kraków mnie juz nie kręci :-) cholernie braqje mi zieleni, przyrody, natury i jeśli tylko będę mogła wyprowadzam się gdzieś dalej :-) To pewnie masz bliżej do Celtyki :-) A ja wczoraj miałam swój pierwszy raz ;-) Pierwszy raz spotkałam się z babką poznaną na necie i na dodatek na kafeterii ;-) Ale nie z naszego foruma ;-) Jakby mało było babeczka ma 50 lat :-) ale wygląda super - zadbana, łądniusia, podobna do Tyszkiewicz, tylko duuużo młodsza :-) Jak dobrze pójdzie to za dwa tygodnie spotkam się z naszą forumowiczką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej babeczki :) Widzę ze rozmowa się toczy przeeeeślicznie, aż miło was się czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myslałam że wszystkie na mój widok uciekły :) Ale widzę ze Intima nie boi się spojrzeć straszydłu w twarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik - u ciebie to pewnie i dzionek się zaczyna a u nas już ku wieczorowi się zbliża :) Ale też jeszcze jest pięknie i cieplutko, nie można narzekać. Ile u ciebie jest teraz stopni? Zaraz wrócę tylko sobie włoski umyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 24.00 na plażę????? Łał!!!!!!!!!! A mężulek? Na początku musiał to wszystko jakos przetrwaić, ale w pozytywnym słowa znaczeniu :D, potem powiedział że mam duży brzuszek i pogłaskał. Milusie to było. A teraz to tylko patrzy i czeka kiedy maleństwo będzie kopać żeby mógł je poczuć. A jak dowiedział się że prawdopodobnie będzie syn, no to już w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie czułam w kościach, że jak się pojawię to wszystkie uciekną. To i ja znikam, to może się troche gwarno znów zrobi. Papatki i miłej pogawędki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam misie malinowe, zniknełam szybciutko wybaczcie bo meż z pracy wróxił a nie chciałam żeby czytał to co ja wypisuję, wiecie i tak źle i tak nie dobrze, ja nie chce go zmuszac do niczego bo to nic nie da a może być gorzej, muszę sobie sama poradzić z moim cierpieniem w milczeniu i jedyne co mi pozostaje to czekać aż coś jakimś cudem wpadnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również mam nadzieję, że doczekam się samych dobrych wieści od Ciebie :-) A póki co, wszystkim życzę spokojnej nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Na pewno juz spicie.A ja wlasnie wrocilam z pracy - wykonczona, bo mam 10 godz za soba. Bylam tez u gina na badanku krwi, nastepny termin mam za 4 tygodnie, wtedy beda juz te wyniki i zobaczy co sie u mnie da zrobic.Oby wszystko bylo ok. Od poczatku tego cyklu mierze tez tempke i robie wykresik, pokazalam jej go, bo sie zmartwilam, ze tempke mam za niska, a ona powiedziala, ze ten wykres jest normalny i prawidlowy.Przynajmniej tym mnie pocieszyla. A pozy tym czekam sobie na te wstretna @, bo znajac moje \"szczescie\", czuje, ze i tak nadejdzie!!! I to juz moze i nawet jutro.Ale co zrobic, musze jej drzwi otworzyc - nie mam innego wyboru. A co dziewuszki u was nowego? Anik - jak sie czujesz w roli mamusi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry ! Miłego dnia wszyskim :)))) :))) Ale ładnie dzisiaj , aż chce się coś zrobić ....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×