Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

HALO HALOOOOOOOOOO???? nie spać!!!! przepraszam , że tak zniknęłam wczoraj Intima- cos mi się działo ze stroną :( jak juz kiedyś raz :(:( no i oczywście jak mnie sie zawisło to sie LImetka pokazała- oj nieładnie nieładnie- droga Limetko ;) u nas znowu wstaje przepiękny dzień- a ja mam tyyyyyyyyyyle do załatwienia :( dziś mija moja 2 miesiące od ślubu a ja sie czuje jakby to były dwa lata- przynajmniej :( buziaki dla WAS!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokata - to fatalnie :))) ja prawie trzy lata po ślubie ( a z moim mężulkiem już 7 lat ) a czuję się jakbyśmy byli z rok :))) :))) Ale to chyba normalnie tak jest .....jak sie jest długo to wydaje się ,że przeleciało , a jak zaraz po to ,że już taaak dłuuuuugo. Pozdrowionka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie długo przed ślubem byliście :))) i poprostu większej różnicy nie ma :))) :))) hhihihihi Ach Ci faceci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELA2000
MAM PYTANKO DO ANIK81 CHODZI O TO PLAMIENIE.CZY ONO BYŁO DOSC OBFITE CZY SKĄPE?I CZY CZUŁAŚ PRZED PLAMIENIEM ŻE IDZIE PO PROSTU ZWYKŁĄ @?BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ,POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu zonk- bo musze lecieć :( Limetka jak my sie w końcu zejdziemy na tym forum to trzeba bedzie dzień w kalendarzu na czerwono zagryzdać :):):):):) a tymczasem ukochaj sie moooooooooooocno ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata - a gdzie ty znów uciekasz????? Ja cię raczej odstraszam, a nie przyciągam :( Gapinka jednak to kochana kobitka, mnie nie zostawi :) Z tobą to też kopę lat nie klikałam. Cóś ciekawego u ciebie się działo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziś tyyyyyyyyyyyle latania...juz mnie nogi bola na sama myśl :):):) Limetko!! to amo moge w druga strone napisać!!! a co do kochanej Gapinki- to bez dwóch zdań masz rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Gokata, dziś sobie wybaczamy na wzajem (mam nadzieję) ale następnym razem to tak szybko cię nie wypuszczę :P To pędź bo nie zdąrzysz pozałatwiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i najważniejsze: GRATULUJĘ SYNKA GOKATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) A więc będziemy mieć oby dwie łobuzków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie dziewczyny - dwa forumowe chłopaczki sie tu kroją :))) limetko - jak ja mogłabym was zostawić :))) Pamiętam cały czas o liczbie mnogiej :))) W życiu!!!! U mnie stara bida - czyli @ :))) :))) Ale ale ale .... zaczynamy mocniej się przykładać :))) i to całkiem miłe :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra zmykam bo naprawde nie wyjdę a kolejka w banku to mnie przeraża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokota - ale TOLEK też super - tak od Antosia :))) ja to bym chciała takiego małego Antka :))) Z takiego Antka zawsze ancymonek :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapinka - hmmm, no to teraz to już pewnie kwestia czasu, krótkiego czasu, kiedy to oznajmisz nam dobre wiadomości. Życzę z całego serduszka ❤️ A to twoje mieszkanko na pewno za chwilkę będzie zajęte, do odwołania :) Gokata - ja też nie mogę nic wymyśleć dla chłopca, bo dla dziewczynki miałam HANKE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapinka - to ty chcialabyś mieć chłopczyka? Moja bratówka jak była z pierwszym w ciąży to chciała miec chłopca, a teraz, za miesiąc rodzi drugie i nie wie co będzie bo pupę cały czas pokazuje :D Ale nie mówi co by chciała, za to brat chciałby mieć córkę i to trąbi na prawo i lewo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
witam :D niestety tempka jednak troche spadla:( i widze lekkie plamienie brazowe:( no trudno..nie tym razem, to moze nastepnym:D pozdrawiam Was cieplutko a szczegolnie LIMETKE 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karina. Samopoczucie jako tako, bo chyba źle wstałam dziś i humorek miewałam lepszy, ale ogólnie stan dobry :) Plecki coraz częściej bolą tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Amel, kochana głowa do góry :) Wiem, pomyslisz \"łatwo ci mówić\" ale nie wolno ci sie załamywać, przecież w końcu teraz wiosenka w pełni i wszystko, powtarzam wszystko budzi sie dożycia, więc nic straconego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
Limetko, jestes kochana...ale to juz moj 10 cykl:( zbadalam progesteron i wyszedl bardzo niski, chyba on nie pozwala mi na fasolke. niestety nie wiem, czy przy niskim prog. mozliwa jest ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amel - wiem, że to jest bardzo potrebne, ale chyba można to jakoś choćby tabletkami podwyższyć. Dziewczyny pisały dużo na ten temat, może któraś ci pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
dzieki limetko, poszperam na Waszym forum jakis info:) karino27 - a jak u ciebie sampoczucie?? widze ze tez jestes z czekajacych-starajacych ... ja wierze ze uda nam sie wszystkim i ze to tylko kwestia czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kobietki, już sobie troszke posiedziałam, poklikałam, połowe rozdziału pracy zmieniłam, zaczynają mnie plecy boleć więc czas sie ruszyć i pospacerować, a że musze iść do sklepu to sie dobrze sklada :) Amel, Gapinka, Karina - mam nadzieję że się później sklikamy. 👄 dla was!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
to do pozniej Limetko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amel - nic nie martw - ja to już chyba ma z 16 cykl :)) ( z mała przerwą w starankach na leczenie deprechy) ale wiosna wiesz dla wszystkich zwierzątek dobra na te sprawy :))) Więc dla ludzi tez , nie ? I tego sie trzymam i biorę ostro do roboty :))) Oczywiście nie sama .... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×