Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Też o tym myślałam. Niewyspanie, stres, nieregularny tryb życia. To na pewno dobrze na mnie nie wpływa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też o tym myślałam. Niewyspanie, stres, nieregularny tryb życia. To na pewno dobrze na mnie nie wpływa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnej nocy WAm zyczę :) Kuleczka Mróweczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUPI!!!!! jak dobrze, ze sie odezwałaś!!!!!!!!!!!!! jejku Tobie została jeszcze chwilka- ja wiem że ten ostatni czas ciągnie sie jak flaki ale jestes juz na końcówie :D ja dzis mam wrażenie ,że to Moje to KING BRUCE LEE KARATE MISTRZ!! trafia bezbłednie w prawe drugie żebro( licząc od dołu) ;) Kasik, Karinka- Was też ściskam KOchane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz mi dziala topik, bo przedtem nie moglam wejsc na ostatnia stronke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie pytam czy ktos jest bo bankowo juz pospaly sie dziewczynki 😴 Karina pisalam ze jestem z Bristolu - Angielskiego Bristolu. Jesli chodzi o pogode to tu byl cud, chyba z miesiac deszcz nie padal....az do dzisiaj, ale to chyba jakis rekord tutaj. A u mnie ta jak pisalam nic nowego z \"ciazowego\" punktu widzenia. Jade teraz do polski to sobie zbadam hormony i \"poogladam\" jajniki na USG i tyle..i moze wezme progesteron tak na zas. A narazie zyje przeprowadzka ale to jeszcze dluuuuugie 2 miesiace. I raz sie ciesze, raz mam stracha, ale generalnie pzytywnie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry słoneczka czy jeszcze śpicie ?????????? czy jest może ktoś chętny do poklikania ????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ,że przejda Krolcia!! ucha do góry ;) ja przez trzy miesiące mieszkałam w kibelku ;) trzymaj sie dzielnie :* kuuuurcze ale leje!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny !!! co słychać? ojojoj- jaki cel ma to co napisalaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde? generalnie to jestem z Wami cały czas ale sie nie udzielam....ale nie otym chce mówic podobno forum to miejsce na sympatyczne pogaduszki...a Ty probujesz kolezance koło d***y robić...nieładnie miało tu byc trzymanie języka za zebami...pro publico bono:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga ojojoj-w prawdzie tego nie musisz wiedziec ale to jest jak heroina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj - A czy to ważne.... Jak coś masz to wal prosto z mostu , a nie tak tajemniczo po kimś jechać. ja Intimkę lubię , nie lubię za to zadymek na forum. Każdemu może się zdarzyć gorszy dzień , np przed @.... Pozdrawiam i życzę dobrych humorków bez kłotni na naszym forum :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka - może jesteśmy :)))) Jeszcze nie zdarzyło mi się na tym topiku od stałych forumowiczek coś złego \"usłyszeć\" więc póki co staję murem :))) :))) :))) Ale i tak pozdrawiam Wszystkie babeczki i mimio ,że nie ciążowe to przesyłam pozytywne fluidki cmok *************************************************************************** *************************************************************************** ***************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gapinka... wydaje mi sie ze walenie prosto z mostu juz dawno zostalo zbojkotowane:P co Intima zrobiła kolezance ojojoj tego nie wiem ,wiem natomiast ze nie zasłuzyła na opinie \"fałszywa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majeczko - ja się zgadzam - albo konkretne zarzuty , albo lepiej już nic pisać . Może Intimka sobie poprzeklinała , albo co .......... Ja nie wiem ..... Może jak się pojawi to opowie o co to cale zamieszanie i czy w ogóle potrzebne. Jeszcze raz milego dnia wszystkim :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj, dziecko drogie, komu jak komu ale Tobie na pewno nie będę się tłumaczyć :-) Za co zostałam zablokowana to próbowałam się dowiedziec od modessy, ale się nie dowiedziałam ;-) a co do fałszywości to też krótka piłka - kogo lubie to lubie i nie mam powodu być fałszywa,a kogo nie lubie to fałszywość nie ma tu nic do rzeczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, dziecinko, chyba nie jesteś z naszego topiku ;-) bo coś próbujesz namieszać, a tu aqrat panuje kulturka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima->"Postarzalas" sie kochanieńka:D o \"1\":D:D:D:D To jutro ten dzien prawda????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×