Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

NIe nigdy nie bawilam sie w to ... ale jest pare dziewczyn ktore je robily... z tego co pisaly mozna je kupic na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wiem... sama kupilam nawet robilam ale moje pierwsze pytanie eliminuje drugie ktore chcialam zadac bo nie robilas:) trudno. a po za tym co slychac? jak tam staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok widze ze nie ma juz nikogo.. ja tez spadam bo przypalilam garnek z ziemniakami..:( zapomnialam o nich! to owocnych staranek, trzymajta sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. No nareszcie sie ktos pojawil. Witam Ciebie Alutos. Dawno cie nie bylo. Odnosnie testow owu wal smialo, ja robilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a jednak ktos jeszcze zawital:) sluchaj mam pyatnie skoro robilas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest z ta kreska testowa?? czy powinna byc ciemna jak kontrolna w dniu owulacji czy dwa dni przed owulacja bo co mi sie nie zgadza. Wczorj zroblam pierwszy test w tym cyklu i kreski byly takie same czyli co..owu ma byc dopiero czy byla wczoraj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze zrobilam dzisiaj i kreska testowa byla juz o wilee jasniejsza od kontrolnej. po za tym wedlyg moich obliczen owu powinnam miec jutro. Wiec jak to jest?? byla szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy owu robilam tylko w jednym cyklu. Cykle mam srednio 28-dniowe, wiec testy robilam przez 5 dni, od 11 do 15 dnia wlacznie. Wynik pozytywny oznacza, ze nastapil wzrost poziomu hormonu LH.Od tego momentu w ciagu 24-36 godzin kobieta ma owulacje.Komorka jajowa moze byc zaplodniona w ciagu 6-24 godzin po owulacji.Dlatego, aby najlepiej zajsc w ciaze, nalezy miec seks w dniu wzrostu hormonu LH i dzien pozniej. Aby wynik uznac za pozytywny, linia testowa powinna byc albo taka sama albo ciemniejsza od kontrolnej. Mnie wyszla ta linia troche jasniejsza w 14 i 15 dniu, choc w 14 dniu mialam ten sluz plodny (czyli ciagnacy sie przypominajacy bialko jaja kurzego). Wiec nie wiem, jak mam to rozumiec... Slyszalam tez od wielu dziewczyn, ze mimo negatywnych wynikow, zachodzily w ciaze, a nawet sami lekarze stwierdzali, ze takie testy nie zawsze sa wiarygodne, wiec szkoda na nie kasy. A jak tam staranka u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kanal... niestety nici z dzidziusia jak na razie a to juz moj 10 cykl.. czasami idzie sie pohlastac, jak patrze na te wszystkie dziewczyny z brzuchami, ale i tak w sumie wyjezdzam na wakacje w lipcu wiec tlumacze to sobie ze tak mam yc... glupie ale podnosi troszke na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzis 21 dc, do gina ide w poniedzialek, to poznam moje wyniki z badania krwi (te na badanie hormonow). Nie wiem czy wiesz, ale moj tez robil sobie badanka nasienia i wykazaly, ze wszystko jest w porzadku poza tym, ze wykazaly jakies zapalenie, wiec lekarz mu przepisal antybiotyki, ktore bral przez 5 dni. A w polowie miesiaca ma znowu przyjsc na badanie. Mam nadzieje, ze te antybiotyki pomogly mu...Bo staramy sie juz tak dluuuugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty juz jestes w ciazy? bo szczerze mowiac nie wiem gdyz dlugo mnie tu juz nie bylo, musialam jakis czas odpoczac od tego komputera i forum bo strsznie sie dolowalam mialam leb jak sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj ma tez zapalenie i jeszcze za malo zywych... ale jedziemy za dwa tygodnie do androloga moze on cos poradzi.. mowie Ci co za pech z tymi staraniami. Najgorsze jest to ze jak sie bardzo chche to zawsze sie cos spieprzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie ludze , ze moze wlasnie wtedy, bo wyjezdzam na inny kontynent.. wiecie zmiana klmatu i te sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja tez wyjezdzam na weekend pod koniec maja z moim mezem na Bayery.Dodam, ze bede miala wtedy dni plodne.Moze tam cos wyruchamy... A jezeli nie tam, to moze w lato na urlopie w Chorwacji... A ty Alutos gdzie sie wybierasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Alutos, masz racje, jak sie chce, to nie wychodzi. A twoj bral jakies leki czy witaminki? No pochwal sie w koncu, gdzie jedziecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chorwacja to dobre miejsce na amory... zycze zeby byly owocne te wsze wakacje. Ja wybieram sie po raz drugi z rzedu juz do Tunezji. Zakochalam sie w tym kraju...:) i dodam ze tez bede miala wtedy dni plodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz na razie bierze tylko leki na nadcisnienie.. a po za tym lyka cala garsc witamin podobnie jak ja. Kupilam sobie nawet castangusa i zazywam, nie ukrywam ze zle sie po nim czuje mamtylko na dzieje ze nie rozreguluje mi sie po nim nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tez se masz super z ta Tunezja!!! Moj bierze teraz tez witaminki, Mace, ktora niby polepsza plemniki o 180% i inne witaminki, ja biore wiesiolek od 5 do 12 dnia cyklu.Aha, no i kwas foliowy, ale on chyba raczej nie pomaga zajsciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki Karina ale musze konczyc bo jeszcze ziemniaki na mnie czekaja amusze jakies kopyta na jutro zrobic na obiad :) wiec troche paprania jeszcze przede mna. Dziekije pomoc w odpowiedzi na oje pytanie. Zycze owocnych staran i spokojnej nocy. To narazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, jeszcze piec minutek:) castangus jest na uregulowanie okresu bierze sie go tez na zmniejszenie prolaktyny i takie tam ponoc to cudowne ziolo na bezplodnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym biore jeszcze magvit b6 do tego kwas foliowy witamine c, e, betacaroten , cynk i to chyba wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie biore jodu bo chyba mam go za duzo... mieszkam nad mozrzem i mam lekka nadczynnoc a co z atym idzie troche zawyzona prolaktyne a le jak bylkam u endokrynologa to powiedziala ze nie przejmowalaby sie tymnm na moim miejscu bo to 22 dzien cykli i ze wtedy zawsze jest tego wiecej, wiec sie nie przejmuje ale mimo wszystko kupilam ten castangus moze cos pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na necie pisza ze ten castangus to jakis cud ziolowy ze niektore zaciazyly biorac go w tym samym cyklu. Poczekamy zobaczymy.. a jak na razie uciekam. Papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaminy i castangus w aptece. Nie kupuje centrum bo tam jest duzo innych w tym jod, a ja nie moge. A tak wszystkie kupuje oddzielnie ponoc betacaroten tez jest dobry.. ok juz naprawde uciekam. to narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×