Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

równiutko w 16 tygodniu....tzn wtedy wiedzialam już na 100% ze to był cios karate :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik - niby dlaczego nie mozliwe :) ja powiedzialam dzisiaj mojej gin ze bylam zdziwiona ze tak szybko poczulam bo to pierwsze dzidzi i powinnam niby poczuc pozniej....ona mi na to ze tak ma byc :) Najlepiej wyczówam ruchy jak leze na plecach plackiem :) Przewaznie przed snem najbardziej mi tam wariuje i jak sie budze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety...ale byki dzisiaj strzelam..:)) widocznie emocje jeszcze nie puściły :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki! widze że sezon na facetów... ja już wiem że to ... FACET! mam to na zdjęciu usg :) na pamiątkę :) i nic a nic sie nie wstydził...:) ale wiadomo że to po mamusi taki niewstydliwy! pozdrawiam wszystkie gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redghost - no to plaga :)) z tego co słysze to same chłopy sie rodzą w koło :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj moje dziecko praktycznie wogóle sie nie ruszałow nocy jakieś przekręcenie sie na bok i dziś rano jakieś leniwe puknięcia,zaczynam 23 tydzien i nie wiem czy mam już panikować czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta hej :) ja tez miałam coś takiego akurat przez dwa dni przed wizytą u gina...a jednak wszystko było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dwa dni temu czułam jak mnie kopie na samym doel a dziś były malutkie kopniaczki na samej górze.Więc ...czy mozżliwe żeby się już odwrócił?może dlatego go nie czułam wczoraj.A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że to moja 3 ciąża i bardziej się boje i mniej wiem niz przy 1 ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka- nie donerwuj się na zapas :) Dzidziuś nie będzie Cie kopał cały czas z taką samą intensywnością. Mozna się martwić takimi rzeczami dopiero po 28 tygodniu ciąży więc spokojnie :) Podobno jak się chce dzidziusia poruszyc to najlepiej wypic cole i poruszac brzuchem :) Albo zjesc cos słodkiego. A jak sie stresujesz to tym bardziej dzidzia nie chce sie ruszac bo to wyczuwa. Relax...take it easy...:):):):):):):):) Aaaa...jeszcze można wypić szklankę wody z lodem...tez powinno podziałać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheila25 masz racje ale ja to chyba panikuję wszak 20 lat nie mam i poprostu sie boje żeby z małym było wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sheila25 mam pytanie jak pobrać kod z tej różowe stronki której linka masz jako drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że to głupio wygląda ale testowałam nowe suwaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jeszcze jesteś redghost to bedę wdzięczny bo mi nie wychodzi,jak widzę ile macie natrzaskane i takie fajne to aż mi żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic , może przeczytasz pózniej... najpierw musisz wypełnić formularz rejestracyny (przynajmniej na stronce z którą próbowałaś poprzednio...). Na stronie głownej wybierasz jakiego wydarzenia ma dotyczyć suwak, potem wybierasz tło i klikasz dalej. Potem wybierasz wskaznik suwaczka i klikasz dalej. Wreszcie wybierasz po kolei opcje dotyczące suwaczka ( daty, terminy itp). teraz powinien się pojawić kod który możesz umiescić na forum w opcji preferencje chociaż suwaczki z tej strony będą widoczne dopiero po jednym dniu... powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ja byłam dziś na badaniu z glukozą i nie mogę jeszcze dojść do siebie.Jak ktoś nie lubi słodkiego to współczuję...brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka - widze ze Redhost już napisala co jak zrobic :) No mnie tez za jakies 3 tyg czeka to badanie ale mam nadzieje ze dam rade :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej wziąść cytrynę ze sobą ja dopiero kupiłam, jak wyszłam z badania i wycisnęłam pół do buzi ale pomogło bez tego ani rusz poprostu tragedia http://www.suwaczek.pl/">

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×