Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Dzieńdoberek dziewczynki ale największy dzis dla Gapinki WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Gapinka gratulacje kochanieńka i witaj wśród mamusiek :D Red u mnie też patelnia :P Dobrze, że mam balkon w cieniu to mogę na \"świeżym\" powietrzu posiedzieć :) Moje Maleństwo wczoraj tak wariowało, że nie mogłam sobie miejsca znależć - siedzenie było bee, leżenie też do kitu a stać już nie mogłam, bo nóżki nie wytrzymują mojego ciężaru zbyt długo :) Ale w końcu sie ułożyło tak jak chciało i się uspokoiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiumotylku czy mnie oczy nie mylą??????? To naprawdę Ty??????? Dawno, bardzo dawno Cię nie widziałam :) Mam nadzieję, że samopoczucie w porządku ;) Dziewczyny nie uwierzycie: wczoraj na wizycie lekarz obliczył termin porodu na 30 stycznia, a dziś położna zakładając kartę ciaży obliczyła na 1 lutego. Powiedziałam jej, że lekarz wyliczył inaczej, a ona tylko ręce rozłożyła, chyba ją uraziłam. Mam nadzieję tylko, ze przy następnej wizycie nie okaże się, że będę bliźnięta i jedno się urodzi 30 stycznia o 23.55, a drugie 1 lutego o 00.05. Wtedy obydwoje będą mieli rację ;) Niby różnica jednego dnia, ale miesiąc już inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny pomozcie czy to cia
czy to ciaza?? okres powinnam miec za 10 dni od wczoraj mdli mnie wlascwie caly dzien, nie mam apetytu, bola mnie piersi, troche za wczesnie na pms, mam jakby wzdety brzuch, wczorzj po poludniu zasnela ot tak an krzesle, dzisiaj prowadzac samochod tez prawie bym zasnela. czy te objawy pasuja do ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę GAPINKO GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super że przybywa nowych mamuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Wpadłam tylko na chwilkę zobaczyc co słychac... No i widzę, że mamy nową mamę - Gapinko GRATULUJĘ!!!!! Limetko, ja też się cieszę, że szuwar sobie poszedł. Teraz mam znaczny apetyt i gdyby nie ten upal, to jadłabym chyba non stop :) Antoś, z tymi terminami różnie bywa :) Ja wyliczyłam sobie 4 stycznia, a lekarz 6 stycznia... A Maleńswto w brzuszku rośnie, a brzuszek wystaje. Teraz stwierdzam, że jak tak dalej pójdzie, to niedługo będę wyglądać jak hipopotam... Dobrej nocy Babeczki! Do sklikania jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosiu to naprawdę ja :D Moje samopoczucie jest jak najbardziej oki :) Dzidziuś rośnie spokojnie, daje znać o sobie kopniakami (coraz mocniejszymi). Tylko te straszne upały dają nam w kość - idzie się wykończyć. Już marzę kiedy się spakujemy i pojedziemy na działeczkę poleżeć w cieniu na hamaczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane babeczki jesteście i tyle ❤️❤️❤️....Tyle gratulacji to jeszcze w życiu nie miałam :))) Ale potwierdzę po USG , więc bardzo proszę o trzymanie kciuków :)) Wszystkim starającym przesyłam trochę wiary we własne jajo :))) ;))):))) :))) :))) :))) a Mamusiom duży cmok :))) Intimko, Limetko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapinka gratulujeee
a ile sie starals ??? jakie mialas problemy :) ?//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annniiia
hej dziewsczynki powiedzcie mi co to znaczy, ze wynik jest nieroztrzygajacy hmm tzn.ze mozliwe ,ze jestem w ciazy albo za wczesnie zrobilam test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny pomozcie czy to
bardzo urzejùmie dziukuje za zingnorowanie mojego wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie czy to - oczywiście, że to mogą być objawy ciąży, ale też niekoniecznie. Tak czy siak musisz poczekać te 10 dni i wtedy zrób test. Życzę powodzenia! Aha i nie obrażaj się zaraz, jeśli któraś nie odpisze ;) Krolcia no super, że wreszcie Cię opuścił ten wstrętny szuwar, oby tak dalej :) Kasiamotylek mi się również marzy tak w cieniu na leżaczku, na działeczce. Hm... Działeczkę mam, ale drzewek nie ma starych, to i cienia nie ma. Dlatego ubolewam, ze w upał nie mogę z domu wyjść :( anniiia o jaki wynik chodzi? skąd dostałaś info o nierozstrzygającym wyniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapinka ;-) to juz wiem z którego topiku cię znam, bardzo rzadko tu pisałam i to raczej jeszcze przed wykasowaniem oryginelnego topiku. Pamiętam jak przeczytałam pierwsze 300 stron w dwa dni ;-) Zaczełam was czytać jakos w poprzednie wakacje, potem nie pisałam... potem pisalam czasem na topiku prolaktyna oraz na Bromegron i clo - moze się uda ;-) az w końcu spotkałyśmy się na topiku Luty 2008 ;-) Pozdrawiam wszystkie kobietki, które byc może mnie pamiętają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki w kolejny upalny dzionek. Ja mam dziś dzień pełen wrażeń. O 19 mam wizytę u gina. Mam nadzieję, że zrobi mi USG i jak Maleństwo nie będzie wstydliwe to poznamy płeć lokatora. Nie mogę się doczekać. Limetko z tym chodzeniem jak kaczka to kilka lat temu w RMF FM był konkurs: \"Do jakiego zwierzęcia porównać chodzącą kobietę w ciąży\" i okazało się że najczęściej padały porównania: do PINGWINA bo jak chodzi to się kołysze na boki. Jak tak sobie potem popatrzyłam to faktycznie coś w tym jest. Jak mi brzuch będzie rósł w takim tempie to niedługo i ja zacznę chodzić jak pingwin. Co do wapnia to nie musisz pić tak dużo mleka bo okazało się że np żółty ser ma 14 razy więcej wapnia niż twaróg. Ostatnio takie badania były robione i wyczytałam to w którymś wydaniu Samo Zdrowie, to jest taka gazetka, którą można dostać czasami w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 dzien cyklu wszystkie prawdopodobne objawy minely wiec chyba nie wyszlo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - :))) jak miło ,że mnie stąd pamietasz , bo ja też raczej częściej bywałam jeszcze na oryginalnym topiku :))) Jeszcze jak Lily, Nika i Kuleczka się strały , a teraz już czerwcówkowymi mamami są :))) Limetka i Intimka jeszcze ze \"starej\" ekipy wierne topikowi A odpowiadam na pytanie : starałam się prawie rok - przełom czerwca i lipca 2006 roku -początek staranek. Problemów jako takich nie było , poza brakiem dzidzusia :(( Miedzy czasie raz chyba dzidzuś zrezygnował z wynajęcia mieszkanka już po podpisaniu umowy :((( potem jakieś cysty na jajniku i takie tam. Ale ogólnie to i tak nieźle :) Z całego serca -POWODZENIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xmama
od "mozliwego zapłodnienia" 6 dni, do ewentualnej @ jakieś 10, a ja mam 37,2 na termometrze... czy to może być pierwszy objaw?...tak bym chciała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj paskudna duchota - aż brak mi powietrza. Okna w pracy pootwierane, a ja się czuję jak ryba wyjęta z wody :( Już nawet zimna woda nie pomaga :( Ale za to brzuszek rośnie - co do pingwinów - chyba rzeczywiście to jest trafne porównanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2xmama to może być pierwszy objaw ciąży, pod warunkiem, że mierzysz temperaturę przez kilka cykli, w tym samym miejscu, przed wstaniem z łóżka. Oczekaj 10 dni i zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia hejka u mnie z rana popadało i słońce wreszcie jest za chmurami. Powietrze jest świeższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! Gapinko!! moje najserdeczniejsze GRATULACJE!!! i duuuużo zdrówka!!!! :) :) :) Ja chciałam jeszcze tylko pokrótce nadmienić, że moja potencjalna ciąża była niestety jedynie opóźnioną o 6 dni - @!!! temperatura też mi już spadła... a co najważniejsze oba testy wcale nie kłamały !!! :( :( :( pozdrawiam wszystkie forumowiczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie podbrzusze boli i jest mi zle. Dzisiaj dostalam @. Beznadzieja. Oj ciezki bedzie dzisiaj ten pierwszy dzien okresu. A jeszcze do pracy musze isc na druga zmiane. W poniedzialek bylam u gina. Zrobila mi usg dopochwowe i wyszlo, ze w macicy mam za malo sluzu.Przepisala mi takie krople, ktore mam brac kazdego dnia. A w przyszlym cyklu, tj. 12 dnia mam przyjsc znowu do niej, to zrobi mi monitoring owulacji. Krucha, jestes tam? Jesli tak, to odezwij sie, bo chcialabym cie zapytac, ile ruchliwych plemniczkow ma twoj mezulek. A z pozostalych dziewczynek ktora jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mi sie wlasnie skonczyla@, i aczelismy starania od nowa, ehh, ale jakos nie mam nadzieji, kazda porazka doluje i zniecheca do staran. pozstanowilismy w tym miesiacu codzinnie sie starac a po wszystkim mam lezec z pol godziny zeby nie wylecialo - zobaczymy cze takiej metody beda wyniki. choiaz nie wiem czy moj mezulek da rade tak codziennie i wogole, i nawet nie wiem czy ja dam rade, czy wogole istnieja takie pary ktore codziennie sie seksia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja codziennie nie moge sie starac, bo moj mezulek pracuje w delegacji. Widzimy sie tylko w weekendy, a wiec mam staranka ograniczone, wiec trudno nam tez wycelowac w dni plodne. Pocieszam sie tylko tym, ze ta jego praca bedzie trwala tak do lata. Wiec po lecie zaczynamy staranka na calego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys moglam codziennie normalnie nonstop, ale moj facet nie jest tak:( i przez te wspolne 5.5 roku odzwyczail mnie:( zaluje tego strasznie, a poza tym czuje ze tez libido spadlo mi po odstawieniu pigolek jakies 3.5 roku temu!!!! czytalam kiedys ze to tez moze byc skutek uboczny stosowania antykoncepcji hormonalnej:( titi jeszcze nic straconego, jeszcze nie przyszla @ wiec wszystko przed toba:) powiem ci ze ja tak sie czuje jak mam owlacje, piersi bola podbrzusze boli itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×