Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gokata - dzięki za moc uścisków - ja je rówież tobie przesyłam i czekam na kolejne wieści o twoim stanie zdrówka. Mama nadzieję ze będziesz o siebie na maksa dbała, bo pamiętaj - Maluszek i ty teraz najważniejsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Więc leż i odpoczywaj ile się da :) Kasik - u mnie to już 32 tydzień prawie i.... 11 kg na plusie :) Kawał babki ze mnie, choć zadowolona jestem z tego, że wszystko poszło mi w brzuch, piersi no i może troszkę w pupę ale nie za wiele, więc z wyglądu dużo sie nie zmieniło, oprócz wyprzedzającego mnie brzucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to sie kochana nie musze martwić, nawet jakby czasami mnie pamięć zawiodła to wszystko mam wpisane w książeczce :) A więc w 5 miesiącu mialam 8 kg na plusie. Najwięcej przytyłam między 4 a 5 miesiącem bo 3 kg. a tak średnio jakieś 1,5 na 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się ze nie masz się czym martwić. Mam ciotkę która w ciąży raz 1kg tyła, a za czwile go gubiła i w sumie gdzieś po drodze nazbierało jej się tylko 3 kg przez całą ciążę. W ostratnim miesiącu nosiła swoje wszystkie ciuchy, które nosiła dotychczas :) Byle maleństwo rosło ty nie musisz za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tylko się cieszyć, że schodzi a sie nie odkłada. Będziesz miała figurkę jak ta lala :) A jakieś dolegliwości ciążowe jeszcze cie męczą, czy masz z tym spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Pomóżcie! Boli mnie pęcherz przy oddawaniu moczu i nie tylko, bo jak siedzę też. Chyba go przeziębiłam :( Czy to jest groźne w ciąży? Do lekarza idę dopiero w poniedziałek, a dziś obieram wyniki krwi i moczu. Aż sie boję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik - to tylko się cieszyć. Ja też długo tak miałam, teraz tylko mi plecki dokuczają ale z tym można żyć :) Antoś - jeśli masz w domu nospę to możesz sobie łyknąć, bo ona nie jest groźna dla ciąży, lekarze też pozwalają ją brać. Nie martw się powinno przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka ja i tak biorę no-spę 3*1 ze względu na bóle podbrzusza, a dziś mój mąż dowiedział się, że nie powinno się tyle brać (jakiś lekarz mu to powiedział) i już sama nie wiem. Choć dochodzę do wniosku, że im mniej chemii tym lepiej. Kasik kasik dzięki za odpowiedź, ale na własną rękę niczego nie kupię. Chodzi mi tylko o to czy to groźne w ciąży? Cz lecieć do szpitala czy czekać do poniedziałku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca ciekawa
dziewczyny powiedzcie czy otoczka wokół brodawek zawsze się musi pojawić we wczenej ciąży? Jak było u Was? Ja staram się o dzidziusia i w każdym cyklu tylko wypatruję zmian. Doprowadza mnie to do paranoi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś - a masz może numer tel. do swojego gina? Mogłabys sie poradzić i wszystko było by jasne. Jeśli już bierzesz nasope to nie ma co za dużo brać. Poleż troszkę, odpocznij, jak nie przejdzie to przejedx sie na pogotowie, bo nie ma co czekać. Ja tak miałam w 6 tygdniu - zaczął boleć mnie strasznie brzuch, myslalam ze to wyrostek, ale lekarz powier=dział, że to nic takiego, poprostu macica sie powiększała. Poleżałam i po 2 godzinkach przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytająca - raczej nie zawsze taki objaw musi być, ja akurat tego nie miałam. A który to już twój dzień cyklu? Ile w ogóle masz dniowy cykl? Może już po terminie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca ciekawa
Mam raczej trochę nierególarne cylke od 29-36. teraz jest mój 29 dc. Już ześwirowałam z tego pragnienia bycia w ciąży. Każda @ to dla mnie tragedia. Wtedy jest rozpacz,łzy ,złość!!!! Ostatnio nienawidzę chodzić do kościoła bo tam całe rodziny z małymi bobasami chodzą. Przychodzę do domu i ryczę. Wiem,trzeba się wyluzować . ale jak tu nie myśleć. Musiałabym mózg wyciąć!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki biegnę szykowac obiadke, bo zaraz sie głodomory do domu zwalą :) Papatki. Zajrze jeszcze później. Antoś - odpocznij troszkę, zobaczysz ze przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Jak czytam o tych waszych kilogramach to mnie rozpacz ogarnia bo ja to w sumie na plusie mam jakies 6-7 kg ale przy moim wzroscie(150) kazdy kg to tragednia.Zaczynam przypominac wielkiego arbuza....niedługo szybciej mnie przeskoczą jak obejdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Limetka! przynajmniej Ty jedna mnie pamietasz ;) kasik- nic tylko zazdrościć takiej ciąży- oczywiście tylko w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;) ja jestem w 30 tgc i przybrałam 5,5 kg Antos- nie chcę Ciebie Kobietko straszyć- ale na sali ze mną leżały dwie Koleżanki Ciężarówki z zapaleniem dróg moczowych...to trzeba leczyć antybiotykiem- 5 dni na oddziale- wiesz co myslę? nie czekaj do poniedziałku- idź do lekarza dziś najlepiej od razu...jeśli masz juz te wyniki to wex je ze sobą- jeśli nie do Twojego doktorka to po prostu do szpitala po tym co ostatnio przezyłam wolę dmuchać na zimne ;) Anetka - no to najsłodszy z Ciebie arbuz jakiego znam :D może łatwo mi pisać ale KOchana- masz najświetsze prawo przybierać- później bedzie co zrzucać ;) i założymy nowy topic- CHUDNIEMY RAZEM!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokata-jak ja ci zazdroszczę optymizmu-tylko że tych kilogramów przede mną jeszcze baardzo duuuuużo...och,a żeby było smieszniej to mój mąż ma ponad 180 cm i waży nie całe 80 kg.Jak ktos dobra wyobraźnie to niech sobie wyobrazi co my soba reprezentujemy.... duet jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was kobitki, że tak znikłam bez pożegnania. Po telefonie do mojego gina, zadzwoniłam po męża i on odebrał wyniki. Wszystko ok. Mimo to pojechaliśmy do lekarza i o zgrozo nikt nie przyjmował w przychodni, lekarze sobie wolne zrobili. Jeśli już jakiś lekarz siedział, to i tak mnie nie przyjmie, bo nie jestem jego pacjentką :o i kazał jechać do szpitala. Pojechaliśmy do tego szpitala z duszą na ramieniu. Na szczęście jakaś miła lekarka zrobiła mi usg i.... ... widziałam moje maleństwo po raz pierwszy oraz jego bijące serduszko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem przeszczęśliwa :D :D :D Pani doktor powiedziała, że z ciążą nic się złego nie dzieje!!! A co do pęcherza, to stwierdziła, że to nie zapalenie ani bakterie, po prostu macica się rozciąga. Eh, jestem już spokojna ;) Dzięki dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki w ten upalny dzionek Chciałam tylko powiedzieś że znalazłam fajną stronkę gdzie jest dużo inf. o chorobach i lekach ( takze o niepłodności jeśli to kogoś interesuje) www.jestemchory.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie kupujcie na bazarkach ani tym podobnie, dałam sie naciągnac pewnej pani i zamiast super zagranicznych ubranek w paczce dostałam stare wytarte poprzecierane szmaty.Jak by sie mój mąż dowiedział to by łeb z płucami urwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vini
Witam :) Ja, tak jak Pytająca Ciekawa, odliczam wręcz godziny do planowanego @ !!! Tak bardzo chciałabym, żeby nie przyszedł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zrobić teścik i zobaczyć dwie upragnione krechy! W przypływie tych emocji poczytuje wszystko na temat pierwszych objawów, żeby niczego nie przegapić ;) i wiedzieć jak najwcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DDDDDDDZZZZZZZZZIIIIIIIIEEEEEEEŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃ DDDDDDDOOOOOOOOOOBBBBRRRYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wstawajcie śpiochy!!!!! tak pieknie na dworzu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokata witaj -ja na teką pogode mam nieco inne okreslenie-topie sie jak masełko nawet w cieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jest tak ciepełko, że nie mogę sobie miejsca znaleść. Normalnie się rozpuszczam :P Limetko Twoje dzieciątko to już sporawe jest :D Cieszę się, że i u innych dziewczyn wsio oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOchane moje!! czy mi się zdaje czy nam topik siada:( albo wszystkie powyjeżdzałyście na długi weekend i w poniedzialek wszystko wróci do \" normy\"- i tej wersji będę się trzymać - przynajmniej do poniedziałku ;) Anetko :D ja się też dziś podtopiłam- pojechałam z mężem moim na działkę polezeć- jak to w nakazach poszpitalnych widnieje no i z lekka przesadziłam ale teraz jest już ok :) wszystkim obecnym i nie- dobrego sobotniego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny :) ja chyba też się dołączę do dyskusji. Moja druga połowa musiała pojechać do szpitala na wezwanie, i niespodziewanie zostałam sama. też czekam na @, a to już 32dc, przy moich cyklach max. 29 dni. i jak narazie nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki wróciłam z urlopiku i mam jakiegos strasznego doła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, prosz o radę. Zrobiłam 2 testy przd terminem @, były dwie kreski, ale ta druga blada. Kontunuuję luteinę, boli mnie brzuch jak na @, dzisiak robiłam kolejny test z nadzieją ,że ta druga kreska będzie już mocno widoczna, dziś mam 29 dc. Okzało się, że tej drugiej kreski prawie nie ma. Muszę się wpartywać mocno żeby ją zobaczyć. Myślicie, że nie mam już szany na ciążę? Jutro zrobię bętę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×