Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

ARVENKO ALE MNIE PIERSI NIE BOLA I NIE BOLALY CHODZ TERAZ JUZ POWINNY BO NIBY ZBLIZA SIE @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzisiaj dostalam @ ,bleeeeeeeeeeeeee moj maz ma 12% ruchliwych chlopakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej krucha. Powiedz mi, jakie wyniki mial twoj maz, tzn. ile mial zywych ile slabych plemnikow?. Bo moj ma 18 mln, z tego 70% zywych i 30% slabych. Wiec chyba az tak zle to nie jest? Ja pod koniec lipca 12 dc ide na monitoring owu. Do tego moja gin zrobila mo usg dopochwowe i sie okazalo, ze mam za malo sluzu w macicy. Wiec przepisala mi takie krople, ktore mam brac kazdego dnia. A co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki, głowy do góry! Jestem pewna, że każda z Was doczeka się lokatora w brzuszku! Odrobinka wiary Wam by się przydała!!! Ściskam Was wszystkie razem i każdą z osobna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie np nigdy w zyciu przed @ piersi nie bolaly ani nabrzmiewaly, lekko zawsze brzuch albo i wcale. na owu tez nigdy tak nie mialam, wlasciwie nic nigdy nie czulam, dopiero niedawno. widocznie zmieniamy sie nonstop i nasz organizm rowniez. dziewczyny, a gdzie facet powinien pojsc zeby takie badania wykonac??? i po jakim czasie?? znaczy kiedy mamy sie martwic , jak bylo w waszych przypadkach?? sorki za takie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina - moj maz ok 7-8 mln plemnikow, z czego 70 % zdechlych... wiec mamy baaaaaaaaaardzo male sznse...:( a co to zakrople, ktore dostalas od gina?? jak sie nazywaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krucha, te krople sa na wiecej sluzu w macicy i nazywaja sie : Agnolyt. Ale nie wiem czy w Polsce tez takie mozna dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, pytalam z ciekawosci,bo nie spotkalam sie jeszcze z takim specyfikiem :) Pamietam, ze pisalas ze gin \"polecil\" wam inseminacje (przy takich wynikach nasionek) to ciekawe co my powinnismy zrobic??? skoro mamy gorsze wyniki... Ja mysle ze dacie rade naturalnie!!!!! wyniki nie sa wcale takie zle u Was To my raczej powinnismy skorzystac z inseminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi gin powiedziala, ze mam byc jeszcze cierpliwa z 2-3 m-ce. Uda nam sie, zobaczysz. Obie bedziemy mamami. Glowa do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak kochana damy radę!!! rozumiem, ze gin takim stwierdzeniem mial na mysli, ze uda wam sie zajsc ??? za 2-3 m-ce?? to super:D oby do przodu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!!! Gapinka!!!! taaaaaaaaaaaaaak się cieszę!!!! GRATULUJĘ!!!!! włączyłam sie tylko przywitać= przypomnieć o sobie bo jeszcze zdolne jesteście o mnie zapomnieć :( zaczął mi się dziś 31 tgc...mój doktorek mówi że muszę zaciskać nogi jeszcze przynajmniej 2 tyg- ale Mały pcha się a ja leżę i leżę i mi kręgosłup do kanapy przyrasta :(:( ale co tam - damy radę!! ściskam WAs wszystkie- nie zapomnijcie o Nas :) 🖐️ buziaki ps- co z Celtyką??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny! Wy też się tak kiepsko dziś czujecie??? Ja dziś jestem nie do życia, sama siebie nie poznaję!!! Albo dziś ta pogoda tak na mnie działa, bo duszno strasznie u nas, albo..... nie wiem co?? Wczoraj takiego stracha dostałam - już zasypiałam gdy nagle Maleństwo tak się gwałtownie poruszyło że aż całe łóżko zadrżało, a dziś rusza się, ale naprawde malo. Trochę się martwię, mam nadzieję ze wszystko ok :( Gokata - co to znaczy że jeszcze 2 tygodnie masz wytrzymać?????????? A potem co??????? Już ci każe rodzić??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolcia27 - cały czas wierzymy mocno serduchem, ze sie uda ❤️ ale...jak sobie pomysle, ze chyba jednak sie łudzę to....wrrrrr! Że bez pomocy medycznej tudziez farmakologicznej raczej sie nie obedzie... Nie musi byc teraz i zaraz...ale tez nie siedziec z zalozonymi rękami i czekac...trzeba dzialac i wierzyć ❤️ 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny, tak sobie mysle, ze jka tak czytam i czytam i mysle o tym wszystki, to mi sie wydaje ze od razu widze i czuje wszystkie oznaki kazdej choroby wymienionej. nie macie tak czasem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po wizycie. Zrobił mi USG. Maleństwo się nawet pięknie rozkraczyło tak jak trzeba - tylko jest bardzo cwane i wsadziło sobie między nogi pępowinę więc było widać wielkie g... Nadal nie wiem jakiego mam lokatora, ale za to jakie ruchliwe. Usiłowało kopnąć głowicę od usg. A co do tego twardniejącego brzucha to nie jest to groźne. Niekiedy tak jest. Wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! To znów ja - byłam u lekarza. Tak mnie dziś zaniepokoił mój i Maleństwa stan, że zadzwoniłam do gina i umówiłam sie z nim na wizytę. Było mi dziś strasznie duszno, zbierało sie na wymioty i do tego często twardniejący brzuch :( A Maleństwo też tak jakoś mało ruchliwe i może gdyby nie ten wczorajszy \"zryw\" który właśnie mnie zdziwił pewnie bym nie zareagował, ale martwiłam się że coś może być nie tak. Ginek stwierdził że nie jest źle ale dobrze że przyjechałam, bo dobrze też nie jest. Zapisał mi Luteinę, którą mam brać dopochwowo i wysłał na KTG, na szczęście wszystko w porządku, tętno miarowe. Uffff nie wiecie jak mi ulżyło. Mam tez pić baaaardzo dużo wody bo się odwodnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko, bardzo sie cieszę, że wszystko ok. A Twoje Maleńswto to rzeczywiście maly cwaniaczek :) Limetko, odpoczywaj i pij dużo wody. Wszystko będzie dobrze!!! U mnie tez dzisiaj duchota, cały dzień byłam jak zwiędnięty kwiatek. A teraz czas na odpoczynek i leżakowanie ;) Dobrej nocy Babeczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko! odpoczywaj koniecznie i pij ile zmieścisz :))) te upały muszą być dla Mamuś brzuchatych wykańczjące więc niech tam Twój mężulek na Ciebie chucha i dmucha :))) Buziaki i nie dajcie się z bąblem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbym była dzisiaj pierwsza? :) Witam wszystkie staraczki i mamusie w ten upalny i duszny ranek. I znowu powtórka z rozrywki - brak tlenu :( A przede mną dzisiaj długi i ciężki dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Krolcia U mnie też upał, na szczęście znów mam zwolnienie i nie muszę wychodzić z domu w taką pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia a twój szuwarek opuścił cię już na dobre czy czasami powraca? Współczuję wszystkim dziewczynom które w taki upał męczy szuwarek to musi być jeszcze bardziej osłabiające niż normalnie. Boli mnie dziś głowa od rana więc długo nie posiedzę idę zaraz się położyć z zimnym kompresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wzetko! Wygląda na to, że szuwar opuścił mnie na dobre. Mnie też dzisiaj boli głowa, ale co zrobić. Muszę siedzieć w pracy :( Mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie i będziesz mogła miło spędzić resztę dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że już się pozbyłaś szuwarka. Do bólów głowy już przywykłam bo boli mnie różnie czasami co dwa dni a czasami przez tydzień mam spokój. Mam nadzieję, że twój ból też szybko minie i nie będziesz się męczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nam się suwaczki popsuły. Nie ma w ogóle osi czasowej ani podpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche nie na temay
CZESC DZIEWCZYNY!!! mam prosbe o pomoc bo do lekarza ide dopiero w pon a jestem troszke zdenerwowana. spoznial mi sie okres o tydzien, test wyszed negatywnie, ale okresu wciaz nie bylo, przez tydzien bolaly mnie piersi(pierwszy raz w zyciu, bo nigdy nie mialam boli)...az nagle dostalam dziwnego plamienia, jakas brazowa wydzielina, strasznie tego malo. ale to nie okres! boje sie. co to moze byc? myslicie ze moge byc w ciazy? jutro zrobie chyba jeszcz jeden test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąża jest możliwa. Na Twoim miejscu zrobiłabym badanie krwi - betę. A jeszcze jeden test nie zaszkodzi :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a u mnie dziś niebo zmęczyło się błękitem... :( i chyba pogoda na mnie działa :(:( Limetko KOchana- chodziło o to, że 33tgc to pełny 7 miesiąc- dziecko ma większe szanse etc jest prawidłowo rozwiniete tyle że malutkie... czyli lepiej urodzić w 33 niz w 27 czy 30 tak jak się ten moj Lumpek pchał ... ale oczywiście jesli tylko to bedzie możliwe przetrzymamay Go wspólnymi siłami czyt- ja zaciskając nogi ;) i ginka mojego zlecającego kroplówke i szew i inne takie.... czasami sobie myślę że jesli z moim Synusiem wszystko byłoby ok to mógłby się juz urodzić.... ale i tak musiałabym rodzić w Bydgoszczy bo u nas nie ma możliwości na odbiór wcześniaków no i Mały lezałby w szpitalu do osiągniecia ponad 2 kg... martwi mnie to wszystko i męczy i w ogóle jest mi tak :( pozdrawiam WAs wszystkie!! jeje juz nawet nie wiem co sie tutaj na bieżąco dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Co tam nowego? Ale dzis znowu upalnie...no w koncu taka pora roku.Lepej lezec gdzies w cieniu i wcinac lody niz isc na popoludnie do pracy...beznadzieja... Wlasnie bylam w aptece zamowic takie kapsulki dla mojego meza na poprawe jego plodnosci. Do odbioru beda jutro. Zamowilam mu te wieksze opakowanie na 3 m-ce, ale jest cholernie drogie (126 euro). Jego urolog i moja gin nam je polecila. Mam nadzieje, ze pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×