Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

A no to chyba, że tak. To pozostaje się tylko cieszyć, że masz dobrego męża i tyle :) A słuchajcie Dziewczyny. Mam takie pytanie...Czy krwawienie implantacyjne występuje zawsze, czy tylko w niektórych przypadkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena 4 amoże w dni nie płodne-te \"całkiem bezpieczne\" daj mu odpocząć ...chyba go rozumię w końcu to nie automat a normalny człowiek,niech złapie sił a nawet żołnierzyki się polepszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Klempa u mnie plamienie implantacyjne nie wystąpiło :) Więc to chyba nie jest reguła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Antoś. :) Pytam, bo ktoś mi powiedział, że to musi być zawsze, a ja nie chciałam w to uwierzyć, bo przecież każda kobieta jest inna, tak samo jak każda ma inne objawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa proszę bardzo :) To tak samo, jak z objawami ciąży... Ile kobiet, tyle objawów Oooooo Madziorka była!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko moje dni plodne zawsze poznawalam po sluzie, a teraz tak jakos go mniej, i ciezko mi stwierdzic, dzis jest 9 dc, no i troche bola mnie jajniki itp, ale nie potrafie rozpoznac swoich plodnych dni, cykl mam 27 dniowy i wiem ze tam miedzy ktorymi dniami sa dni plodne, ale po tym jak pobowalismy w okolicach dni plodnych to nic nie wychodzilo, wiec teraz postanowilismy codziennie, znaczy bardziej ja postanowilam:) tak w razie czego. macie jakies rady, a i pokazzdym razie postanowilam lezec do gory nogami i pupa przez pol godziny, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, teraz znowy wyczyłam, że takie krwawienie zdarza się bardzo rzadko. A Ty Królcia miałaś takie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Krolcia! Dziękuję, nie narzekam. Trochę się denerwuje, bo mdłości mi już przeszły... :( I nie wiem czy to dobry znak... Do lekarza idę w czwartek. A u Ciebie szuwar jeszcze gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena, codziennie też nie jest za dobrze. Lepiej co dwa dni. Wtedy pleminiki bardziej dojrzeją i będą lepszej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś, Ty się ciesz kobieto, że mdłości Ci przeszły! Przecież dzieki temu można normalnie egzystować! Mnie szuwar opuścił na dobre, a i mdłości tez sie nie pojawiają (chyba, że się czegoś najem po szyję :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj przeczytałam, ze najlepszą pozycją do zajścia w ciążę jest pozycja łokciowo-kolanowa. Zwłaszcza przy tyłozgięciu macicy. Żeby było śmiesznie ja mam tyłozgięcie macicy, o czym dowiedziałam się będąc dopiero w ciąży i właśnie w tym cyklu, w którym się udało zastosowaliśmy tę pozycję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia wiedziałam, ze mi tak napiszesz ;) Ty przynajmniej wiesz, że masz maleństwo w brzuszku, ja tego nie czuję. No, ale nie będę smęcić, będzie dobrze i już!!! Prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta nazwa pozycji brzmi bardzo naukowo ;) Gdzie o tym czytałaś Antoś? :) Pytam, bo od jakiegoś czasu moja kuzynka stara się o zajście i próbuje różnych pozycji - tylko nic z tego nie wychodzi. Może akurat to jej sie przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym, że mam maleństwo w brzuszku tak samo dobrze jak Ty wiesz, że masz w sobie nowe życie. Nie marudź zatem, tylko się ciesz!!! A co do tej pewności, że maluszek jest w środku - jeszcze trochę i jak zacznie kopać to już na pewno będziesz wiedziala i czuła, że masz lokatora pod żebrami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia na jakimś forum, ale już nie pamiętam, wczoraj tyle się tego oczytałam, że głowa mnie rozbolała. Nie mniej jednak ta pozycja jest dość popularna... :p i ma też inne nazwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam przodozgiecie:( to jaka pozycja jest do tego dobra??? no to jakie dni mam probowac, ja juz wogole zgluplam z tego wszystkiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Widzę, że fajny temat dziś macie. Krolcia popularna nazwa tej pozycji to jest \"na pieska\" z tą tylko różnicą, żę partnerka zamiast opierać się na dłoniach ma zgięte ręce i na podłożu leżą nadgarstki i łokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehehe Dzięki Wzetka! Witaj Może też być \"od tyłu\", jak kto woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem, jak na to zareaguje sama zainteresowana - jeszcze dzisiaj do niej zadzwonię. domyslam sie, że bedzie przy tym spora dawka smiechu ;) A swoją drogą - na pieska brzmi lepiej niż łokciowo kolanowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia jak kto woli ;) Hehehehe Z resztą jak zwał, tak zwał... Grunt, ze chodzi o to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz ktos wyskoczy z tekstem \"świntuchy\" albo \"co to za pomysł, zeby komus zdradzać w jakiej pozycji dziecko poczęłam\" hahahahaha Ja tam się nie wstydzę, w końcu bocian dzieci nie przynosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya dziewczynki pozycja kolonowo łokciowa ? ja jestem dzisiaj zakrecona cos blizej w tym temaci prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×