Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

jakos taknie mam odwagi bo juz dwa razy mnie test w zyciu okłamał i teraz juz sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pójdziesz do lekarza i powiesz, że @ spóźnia Ci się kilka dni, to pierwsze pytanie jakie Ci zada, to będzie: Czy zrobiła pani test ciążowy? Prawdopodobnie odeśle Cię do domu i powie, żebyś przyszła za ok2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ale ja mam bete w abonamencie wiec nie bedzie problemu zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi no to czemu od razu nie pisałaś. Trzymam kciuki, żeby się udało. I daj znać, jaki wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Antoś u mnie też ok ale 10 to nie dam bo mnie coś głowa ćmi. Mam tylko nadzieję, że samo przejdzie. Titi nie trzymaj nas tak w niepewności bo zaraz się okaże, że to my tu jajko zniesiemy czekając na wieści od ciebie. Leć dziewczyno do apteki i testuj. Podziwiam twoją cierpliwość. Ja tak nie potrafilłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziś małe święto więc nawet ból głowy mi nie przeszkodzi. PÓŁMETEK. Jeszcze tylko 20 tygodni i będziemy mieli nasze Maleństwo przy sobie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem taka cierpliwa jak sie wydaje ale skoro boli mnie brzuszek jak na okres (chodz go brak) to czekam moze jeszcze przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś ten czas tak szybko leci, że nawet nie wiem kiedy to wszystko zleciało. Często wydaje mi się, że niedawno robiłam test, a tu już połowa. Zobaczysz zanim się obejrzysz będziesz miała półmetek a potem to już z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi ja też miałam wrażenie, że zaraz dostanę @ ale ona nie przychodziła. Ja mam długie cykle bo 32 dniowe a w zeszlym roku nawet 46 dni to trwało dlatego czekałam i nie byłam pewna ale wytrzymałam tylko tydzień i zrobiłam test. Dlatego podziwiam twój spokój, bo ja przez ten tydzień kiedy czekałam to prawie co 15 minut do toalety latałam sprawdzić czy czasem nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, witam z rana, pogoda um nie parna dzis bedzie, juz jest strasznie cieplo. dobrze ze klima w pracy:) wiecie co te codzienne starania mnie wykonczaja, nie moge sie rano wogole obudzic, bo zawsze bardzo pozno kladdziemy sie spac:( dziewczyny mam pytanko,do tych mierzacych temp, ile czasu po spadku utrzymuje sie taka niska temp? titi, ja to bym juz dawno sprawdzila, chociaz tez nie wiem, bo juz mialam przykre zdarzenie, zrobilam test bylam u lekarza a potem tydzien po wszystkim stracilam ciaze:( wiec pewnie tez bym czekala dlugo zanim sie odwazylabym zrobic test. ale po mojemu titi to wszystko wskazuje na to ze mozesz byc, byloby super, za pierwszym raze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wzetka, no wiem ze powinna isc w gore, ale ile trwa ta owu tak okolo, wstyd sie przyznac ale tak do konca nie wiem:( moj maz czeka tylko na moj znak ze koniec i czekamy na wyniki:) smiac mi sie z niego chce, bo te wszystkie starania, to juz w takie smiechy zmienilismy ze powinnismy sie wstydzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wzetka, no wiem ze powinna isc w gore, ale ile trwa ta owu tak okolo, wstyd sie przyznac ale tak do konca nie wiem:( moj maz czeka tylko na moj znak ze koniec i czekamy na wyniki:) smiac mi sie z niego chce, bo te wszystkie starania, to juz w takie smiechy zmienilismy ze powinnismy sie wstydzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od najniższej temperatury (czyli owu) jakieś 3 dni jeszcze potencjalnie są płodne. Muszę cię jednak zmartwić, że niektóre kobiety mają owu nie 14 dni od końca tylko 12 więc na wszelki wypadek dodaj sobie jeszcze tydzień starań. Tylko, że najlepsze efekty się osiąga jeśli przed staraniami są przynajmniej 3 dni przerwy bo wtedy plemniki są silniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli, tak, dzis mam 13dc, czyli 14 dni przed @, bo mam cykle 27 dniowe. czyli dzis mam najbardziej plodny dzien, zgluplam do resty. i tak sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ,faktycznie cos jest w powietrzu bo dzis dobrze sie czuje co wiecej, szaleję z porzadkami i gotowanim Wzetka a ja obliczyłam że przede mną jeszcze 13 tygodni a biorąc pod uwage fakt że czeka mnie c.c tydzień wczesniej to 12...zaczynam sie bać wyszłam z wprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvenko ze moj facet nie jest gotowy ze sie załamie etc etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvenko ze moj facet nie jest gotowy ze sie załamie etc etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciec chcielismy ale jak wczoraj mu powiedziałam ze nie mam to chodzil jakis taki smutny i nawet powiedział ze sie załamie i nie wiem juz sama czy to przerazanie prze faktem ojcostwa czy co to ma byc bo faceci sa zmienni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo faceci sa dziwni, chca chca, a potem jak przyjdzie co do czego, to jakby sie tego zupelnie nie spodziewali i wali to w nich jak grom z nieba. musi sie oswoic, troszke czasu pewnie potrzebuje. i na pewno bedzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, facet musi sie przyzwyczaić do myśli że będzie ojcem. mój mąż potrzebował na to parę tygodni... najpierw cieszył się jak szalony a potem jak do niego dotarło że wszystko się teraz zmieni wycofał się, zamknął w sobie i myślał. po paru tygodniach zasiadł przed kompem i zaczął szukać mebelków do dziecinnego pokoju :) i wszystko wróciło do normy... :) teraz jego ulubionym zajęciem jest trzymanie ręki na moim brzuchu. cieszy się jak dziecko gdy mały kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×