Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Titi Ty szczęściaro :):):) Powiedziałas juz facetowi swojemu ???? :D Mietaaa mam 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty stara d*pa jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja przy was to już powinnam się czuć staruszką. Idę sprawdzić czy mi się zęby nie ruszają, bo może trzeba będzie protezę wkrótce zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łał dziołcha kumata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka jak zawsze :D Szkoda ze pomaranczowa :( :P Wzetka jesli mozna wiedziec to ile wiosenek masz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi, to w sumie zadnych szczegolnych objawow nie mialas, bo mnie tez niedawono jajniki bolaly ale to pewnie na owulacje, mam nadzieje ze wykorzystujemy w pelni czas z mezulkiem na robienie:) ja mam 26 lat, skonczylam w maju:) np moja starsza siostra ma 33 i byla raz w ciazy poronila chyba w 3 mies, jakos na poczatku, temat tabu w mojej rodzinie, nikt ci nic nie powie, nie wiem czemu. a teraz chyba sie juz nie stara a zegar jej tika. witam nowa kolezanke:) i zycze powodzenia, za pierwszym razem:) tak jak titi sie udalo:) dziewczyny, byla przeciez tabelka i gdzie ona sie podziala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu fanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za miesiąc skończę 31 więc przy was to ze mnie stara d*pa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, wzetka, widze ze Ty zaciazona :-) fajnie Ci z tymi kopniakami. To pierwszy dzidzius?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Wpadłam na plotki:) ooooo widze starych znajomych;) Wzetka ja tez mam 31lat skonczone i jeszcze nie umieram:) nawet nie zaczełam jeszcze gnic....:D:D:D Intimka a Ty...nie rozsypujesz sie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ja nie narzekam podobno każdy ma tyle lat na ile się czuje a ja zdecydowanie nie czuję się na swój wiek. Ja dopiero zaczynam żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, czy Ty mnie prowoqjesz? ;-) Jęsli tak to Ci się udało ;-) Mimo, że mam nawał pracy, ale jak Ci tu odmówić? No to dołącza się do Was kolejne stare próchno ;-) I witam stare/nowe forumowiczki :-) Titi, pewnie szalejesz z radości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, sory, porypało mi sie ;-) Ty masz za m-c urodziny :-) to pytanie kieruję do arveny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzacie cos z tym wiekiem, po co sie wogole martwic:) mam prosbe dziewczyny, bo pisalam wczesnie al enikt mi nie poradzil. otorz problem jest taki, ze ja i moj maz wzielismy slub cywilny w anglii, i to nie mowiac nikomu z rodziny itp, bylismy tylko my i dwoch swiadkow. za poltora tygodnia nasi ojcowie przyjezdzaja pomoc nam w remoncie mieszkania no i zastanawialismy sie jak im to powiemy zeby ich nie wqrzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka...tydzień ponad temu skopał(a)Cię poraz pierwsz!!!!!????? jakie to było uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena najlepiej na spokojnie i normalnie. Ukrywanie przyprawi was tylko o dodatkowe nerwy a tego teraz najmniej potrzebujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×