Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

opowiedzcie jak tam pocztki wam sie przechodzi. wiecie co im wiecej czytam o bjawach ciazy to wszystkie od razu mam, niezaleznie od dc, moja psychika chyba silniejsza ode mnie. uciekam do domku. pozdro dla wszystkich i ssczeeesciaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe_30
u mnie pierwszym objawem ciazy, juz 5 dni po zaplodnieniu, bylo koszmarne zmeczenie i sennosc. szlam spac o godzinie 19 i budzilam sie rano do pracy,i rtak kilka dni pod rzad.zrobilam test ciazowy i pojawily sie dwie kreski. typowe objawy ciazowe mialam dopiero w okolo 7-8 tygodniu liczac od ostatniej miesiaczki:pojawily sie mdlosci,wymioty, nadal utzrymywalo sie nadmierne zmeczenie i sennosc, okropnie swedziala mnie skora(to wynik wzrostu progesteronu).i chyba tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam pytanie... biore tab;letki, jestem w polowie opakowania a dostalam krwawienie..jest slabe i taka ciemna krew..nigdy wczesniej mi sie to nie zdarzylo, gdzies przeczytalam ze to tez moze byc oznaka ciąży czy to prawda? poza tym jestem strasznie zmeczona wczoraj oprzespalam caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam pytanie... biore tab;letki, jestem w polowie opakowania a dostalam krwawienie..jest slabe i taka ciemna krew..nigdy wczesniej mi sie to nie zdarzylo, gdzies przeczytalam ze to tez moze byc oznaka ciąży czy to prawda? poza tym jestem strasznie zmeczona wczoraj oprzespalam caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasik Jak samopoczucie? Ja mimo podstarzałego wieku czuję się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że wszystkie poszły oglądać telewizję albo na spacer. Kolorowych snów i pogodnej nocki :) Wszystkim staraczkom życzę owocnych prac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Titi, moje gratulacje, bardzo sie ciesze z twojego szczescia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulka ja chodzę do dr.Ziębińskiego na ul.Kilińskiego przyjmuje a rodzić będę właśnie na tysiącleciu a ty gdzie chodzisz????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Zocha ja chodzę do dr Surówki :) tez urzęduje tam na oddziale :) Ogolnie fajny dr !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, to znowu ja :) Kurde, przespałam cały dzionek, aż wstyd. Ale tego było mi trzeba. Chociaż w sumie jakaś taka obolała jestem i dalej się czuję bleee :) W ciąży raczej nie jestem, zbyt piękne, by w ogóle o tym myśleć :) Dobrej nocki Wam życzę i do jutra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiorella1050
Do Arvena4 Chciałabym ci napisać coś co dotyczy kochania się dzień w dzień.Nie zrozum mnie źle,bo życzę Ci z całego serca małej kruszynki.Chodzi mi o to,że jak będziesz robiła to dzień w dzień raczej szybko nie zajdziesz w ciążę.Ja też tak robiłam, ale po roku starań poszłam w końcu do specjalisty w dziedzinie niepłodności.Zapytał mnie jak często jest współżycie a ja,że codziennie a on,że jak będę tak robić to do 40-stki nie doczekam się dziecka.Zastosowałam się do jego zaleceń i po 3 miesiącach zaszłam w ciążę.Nie liczyłam nie kombinowałam tylko zdałam się na los- współżyłam jak mi się chciało, a nie,że akurat mam dzień płodny.Polecam tę metodę i nie szalejcie dziewczyny codziennie, bo to nic nie da, dlatego że mężczyzna potrzebuje około 48 godzin,aby wytworzyć dobre jakościowo plemniczki.Wyliczanie, ciągłe stresowanie się źle wpływa na kobiecy organizm i nie dochdzi do zapłodnienia.Wiem ze swojego doświadczenia.Teraz jeste,m w drugiej ciąży w którą zaszłam bez żadnego problemu, bo nic nie wyliczałam.Jak to się mówi nic na siłę.Zapewniam was dziewczyny,że każdej z was się uda jeśli tylko troszkę sobie odpuścicie i się wyluzujecie.Życzę opanowania i dużo optymizmu.Pozdrawiam wszystkie starające się jak i przyszłe oraz obecne mamusie, a waszym kruszynkom życzę dużo zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie w czwartkowy, słoneczny poranek :) Kasik spokojnie, podobno w pierwszej ciąży można czuć kopniaki nawet do 22 tygodnia więc wszystko przed tobą. Moje Maleństwo jest strasznie ruchliwe i bojowo nastawione. Ostatnio na USG kopało głowicę więc mam rozrabiakę w brzuchu i pewnie dlatego już je czuję. Mama mówi, że ja i mój brat też się tak wierciliśmy więc może to rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek! Klempa, hmmm... no cóż... jakby to napisać.... boję się zapeszyć, ale.... tak sobie właściwie myślę... nie, nie powiem tego głośno żeby nie zapeszyć.... nie wiem czy pamiętasz, że na początq roq wróżyłam Ci zajście w 2007? ;-) Koniec tematu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej owulka! Hmmm, jakby to napisać... co do Ciebie nie mam jeszcze żadnych przeczuć... ale pocieszę Cię, że co do mnie też nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Intimko :) Dobrze wiesz, że bardzo bym tego chciała, a, że Ty dobra wróżbitka jesteś to może akurat. :D Ale tak na poważnie to dziś też czuję się tak sobie. Tyle spałam, nawet do pracy nie poszłam, a teraz jakbym się położyła to spałabym dalej. Możliwe, że to też przez mój tryb życia: wstawanie w nocy, niewyspanie i w ogóle. Odpocznę parę dni i przejdzie :) A teraz idę się wykąpać, dobrze mi to zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby dziś był dzień wróżb? Super. Zobaczycie wszystkie będziecie brzuchatkami a potem będziecie miały takie fajne dzieciaczki. Trzeba tylko poczekać, bo wszystko ma swoje miejsce i czas. Trzymam za was kciuki bardzo mocno. A może mi powróżycie czy to będzie dziewczynka czy chłopiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka jak na moje oko (raczej pewnego programu :P ) to będzie dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki wlasnie wrociłąm od gina i powiem szczerze niezle mnie nastraszyl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi nie wygłupiaj się z trzymaniem w napięciu tylko mów szybciutko co ci powiedział i czym cię tak wystraszył!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulko też przeglądałam tą tabelkę, podobno sprawdza się w 90%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to jak tylko usiadłam zaczeła mi gadac oporonieniqach i jedyne co wypisała to skierowanie na bete w poniedziałek ja nie wiem co to za lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesci dziewczyny:) znowu niewyspana. fiorella ma racje z tym staraniem ale teraz za pozno:(:( w nastepnym cyklu daje spokoj, jak bedzie mi sie chcialo tak bedziemy robic. titi, co za lekarze, tylko zle wiesci, dupki, zamiast powidziec co co masz robic zeby wszystko dobrze przebiegalo to cie strasza!!!! debilizm. mierzylam dzis tem i taka sama jak wczoraj, czyli 36.5 moze juz odpuszcze sobie na ten miesiac? maz nie ma sily, ja niewyspana, nie ma sensu a dzis 15dc. jak sadzicie? wiecie ja moge nie sprawdzac te plodniaczki itp, ale i tak moja podswiadomosc bedzie silniejsza i bede wiedziec i liczyc, za dobrze siebie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena znam ten ból. Też to robiłam śledziłam tempkę, sprawdzałam wszystko i nic nie wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×