Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Kasik - no to super - przynajmniej Tobie wakacje wypalą :) Tutaj jest tragedia - mamy jesień w lipcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sheila dłuuuuuugo cię nie było!!!!! Jak tam obrona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka - :) :) :) a dobrze :) dziękuję :) już o niej zapomniałam :))) wszystko poszło gładko i bezstresowo :) :) :) Od tygodnia siedze w domciu i odpoczywam od pracy....i tak juz do \" rozpakowania\" :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluję pozytywnej obrony. Znalazłaś może w okolicy USG 3/4 D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluję pozytywnej obrony. Znalazłaś może w okolicy USG 3/4 D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluję pozytywnej obrony. Znalazłaś może w okolicy USG 3/4 D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzwa...nie dośc ze mnie wieki tu nie bylo to jeszcze strona nie chce mi sie wlaczyc.....wrrrrrr :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo....chyba już wszystko wróciło do normy. Wzetka dziekuje :) Wiesz co...kiedyś szukałam na necie i znalazłam tylko nie pamiętam gdzie. Napewno jest gdzieś u nas takie USG. Może nawet się wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik - mnie też coraz bardziej przeraża myśl o rozpakowywaniu.....i coraz częściej o tym myśle....brrr :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka!!!!!!!!!!!!! Moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zajefajnie, że Ci się udało :D:D:D Buziaki!!! Gdzie moje maniery ;) Witam wszystkie babeczki :) Widzę, że \"stare\" buźki sie pokazały :) Sheila, Ewkamarchewka kopę lat ;) Wzetka zapomniałaś, że po Tobie ja się rozpakowuję, a po mnie Majeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś wspominał o rozpakowywaniu? :D A co ja mam powiedzieć?????? Siedzę jak na szpilkach i czekam na TEN moment!!!!!!!!!! Nawet sobie nie wyobrażacie co ja przerzywam. Jak to wszystko będzie wyglądać i czy dam w ogóle radę???????????? Boziu kochana pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Majka - łobuziaro jedna, ani słowem sie nie zdradziłaś że już ci się spóźnia :D Ale dobrze, po takim opóźnieniu to przynajmniej masz już pewność 100% że to jest TO :) GRATULUJE Z CAŁEGO SERDUCHA MOJEGO, właściwie to z moich dwóch serduszek ( moje i małej istotki) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny naprawde i bardzo Was proszę trzymajcie za mnie kciukasy...bo wiecie róznie może być Chyba mnie jednak ktos tutaj lubi,he?:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - tataj zawsze znajdą się osoby, które kogos lubią a kogos troszkę mniej :D Tym się nie przejmuj, \"jeszcze sie taki nie narodził co by każdemu dogodził\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Antoś :)) :)))) Noo kope lat :)) rozkoszuje się błogim lenistwem :)) Limetka!! Buziaki!! Nie bój nic :) Dasz rade!!!! Wszystkie damy rade!!!! Tyle zdrowia i nerwów nas kosztowały staranka, że to nie może by aż tak straszne :) hihihi jak mnie nachodzą takie dziwne myśli to pocieszam się, że tyle kobiet już rodziło i jakoś żyją a co więcej......decydują się na kolejne dzieci!!! Będzie dobrze ... zobaczysz.....pewnie okaze sie jak zwykle że więcej strachu jak to warte :) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co nam daje anonimowośc? ....Ze znamy sie tylko wirtualnie a nie personalnie....wiec jak ktos powie ze kogos nie lubi ...to no cóź mnie sie to wydaje naprawde głupie Limetka, u Ciebie jeszcze 3 tygodnie tak....qźwa ale to zleciało:D:D Mam pytanko...troszkę płytkie duzo przytyłas przez okres całej ciaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - już 11 kg!!! Tylko powiem ci szczerze, że jakos tego po mnie nie widać, przynajmniej tak mi wszyscy mówią i ja tez po sobie to widzę. Wszystko poszło mi w brzuszek (choć on też duży nie jest) i w piersi, no może troszkę w tyłek, ale nie jest źle :D I tak wydaje mi się że jeszcze tak tragicznie nie jest. Ostatnie 4 tygodnie to tylko 10 dekagramów na plus, tak malutko. Teraz to chyba wszystko dziecko wyciąga i tak już będzie do końca, a wierz mi wcinam wszystko na co mam ochotke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheila ja też się rozkoszuję, póki mogę. Potem to nam zostanie spanie tylko po kilka godzin ;) Limetka co Ty się stresujesz, 11 kg to norma. A z resztą Ty i tak zaraz na porodówkę lecisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś nie zapomniałam o tobie ani o Majeczce tylko wyliczałam kto w tym roku a zdaje mi się że ty łapiesz się już na następny więc będzie nowa wyliczanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to się pewnie przyda wszystkim zadającym nam pytania: Magiczne sygnały... A jakie są pierwsze oznaki ciąży? Kobieta odczuwa nudności (z wymiotami lub bez nich) po obudzeniu się lub w ciągu dnia, traci apetyt albo ma nadmierną chęć na co nieco. Często przyszła mama ma nieprzepartą chęć lub obrzydzenie do określonych potraw. Może pojawić się nagły wstręt do zapachów – w tym również ulubionych perfum. Na początku ciąży kobieta w większe zapotrzebowanie na sen, jest zmęczona, odczuwa większe napięcie emocjonalne. Pojawia się uczcie napięcia piersi, stają się one pełniejsze. Przyszła mama czuje również częste parcie na pęcherz moczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Majka1976 GRATULUJE ale jestes cierpliwa i wytrzymała ze nie powiedzialas ze Ci sie @ spoznia tyle ;) ale moze to i dobrze ja tez wole nie zapeszać ;) Mozesz mi powiedziec ile sie starałas za pierwszym razem ??? Ale mi dzis mdło i słabo :( normalnie az sie cala trzęse :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki 🖐️ majka - gratulejszyn 🌻 czytalam wczesniejsze strony topiku i przyznaje ze dzilna z Cibie kobita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :D :D :D Wyobraźcie sobie że przed 2 godzinkami wróciłam z zakupów :D Kupiłam prawie całą wyprawkę dla Dzidziusia :D Jestem taka zadowolona :D Napisałam prawie, bo zdaje sobie sprawę ze nie mam wszystkiego, ale to najpotrzebniejsze chyba tak, oprócz kosmetyków i wózka. A więc zakupiłam: - łóżeczko z szufladą, - materac, - pościel, - kołderkę i poduchę, - przewijak, - prześcieradełko, - rożek, - kocyk, - body, - śpioszki i kaftaniki, - czapeczkę, - skarpetki, - pieluszki tetrowe, tak na wszelki wypadek, - myjkę, - smoczek, - butelkę małą, - szczoteczkę i grzebień, - termometr do wody, - nożyczki, No chyba na razie wszystko :) Zdaję sobie sprawę że to i tak nie wszystko, ale na razie tyle. Wszystko wyniosło mnie prawie 700 złotych!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodac że wanienkę miałam już kupioną wcześniej :) To by było na razie tyle. Ale pewnie jeszcze coś dokupie przed \"rozpakowaniem\" jak to nazwałyście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik Kasik - szczerze mówiąc to sobie ciebie nie wyobrażam w tak dalekiej podróży. Na pewno będzie ci ciężko, bo niby termin masz na 5 listopada, ale przecież to jeszcze nie powiedziane, możesz urodzić szybciej. Musisz się poważnie zastanowić czy chcesz ryzykować, a brat powinien ci mimo wszystko wybaczyć i cię zrozumieć. Zastanów sie i jeśli postanowisz nie jechac powiedz bratu, na pewno sie nie obrazi, w końcu tu chodzi o ciebie i Maleństwo, o wasze zdrówko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×