Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Hej babeczki :) Powiedzmy że spakowana, chociaż pewnie i tak jeszcze czegoś zapomnę :D A z imionami to istny magiel, szczególnie dla chłopca, a ponoc właśnie chłopczyk ma być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, to zdradz nam, nad jakimi imionami sie zastanawiacie, Moze wam troche doradzimy, choc ostateczna decyzja i tak nalezy do was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dziewczynki to raczej zostanie takie jakie wybraliśmy, czyli Hanka. A dla chłopca: Krystian lub Igor. Które wam się bardziej podoba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc poczekam, może jeszcze ktoś podpowie, choć pewnie jak sie urodzi to samo wyjdzie :) Kobietki bede uciekała, bo bratówka mnie na pogaduchy zaprosiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka zdecydowaie Igor,ale mnie tu długo nie było a dwie juz szykują sie na bocianówke, powodzenia dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik kasik bez zartów ale pierwszy urodził sie w 36 tygodniu z drugim byłam na lekach wiec kicił sie do konca a teraz ani leków nie brałam dwoje dzieci wiec ciągle gonitwa no i duuużo seksiku ostanio było wiec chyba ....sie spakuję tak na wszelki wypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata i Limetka!!! Powodzenia, wszystko będzie dobrze i już niedługo będziecie tulić swoje dzidzie :) Limetko, mnie osobiście podoba się bardziej Igor :) A ja się meczę :) głodu to ja nigdy takiego ciągle nie czułam :) śpie w dzień a w nocy się męcze, ale jest ok :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta!!! Kasik!!! jak ja Was dawno Baby kochane nie czytałam :* Limetka- zachciało mi sie bo musze to moje spojenie ćwiczyć żeby sie cholerstwo nie rozeszło do końca- tak bardzo chce urodzić normalnie= naturalnie hiih bo przeciez cesarka też jak najnormalniejsza ;) ale za to takigo dołka przyłapałam że Ło Matuchno... mnie dobijają te głosy zza każdego rogu: \" a TY sie jeszcze kulasz????\" ano kulam się BOże mój słodki - co robić?? :( nie mogę patrzeć na się w lustrze- popuchnieta cała, łapska niezgrabne- wszystko mi z nich leci, stopy jakbym Shrekowi podkradła a ryjek jak jabłko w krzywym zwierciadle buuuuuuuuuuu :(:(::(:(:(:(:( już bym chciała sie rozpakować... ale kurka ja od 27 tgc jestem n podtrzymaniu- bez przerwy i tak jak Anetka piszę i jak sama na oddziale pokątnie doświadczyłam takie ciąże są najczęściej przenoszone \"kutwa\" a jak wyląduję w 43tg do wyjęcia???? takie mna oto KOchane moje strachy targają na wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach!!! Limetko !!! ja tez stawiam na Igora!!! Krystianki to okrutne luje- wierz doswiadczonej \"przedszkolance\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black girl
Czy zaszła któraś z was w ciążę mimo, że nie doszlo to wytrysku a kochaliście się chwilę bez zabezpieczenia? Stresuję się ponieważ ostatni okres miałam 22 czerwca krtótko po okresie z jakies 2 04 dni kochalismy się chwilę bez zabezpieczenia po czym po chwili juz w gumce dzis jest 26 lipiec a okresu nie mam od jakiegos tygodnia boli mnei brzuch jak na okres mam 7 dzien 37.2 jestem słaba i neiwiem co mi jest zaznaczam, że mam ostatnio od pół roku okres co 32-34 dni . Czy mogłam zajść w ciążę? Dodam też ze 2 miesiące temu teżmialam podwyższoną temperaturę bolal mnie brzuch mialam mega wzdęcia i nie mogłam na kręgosłup poszlam do lekarza a ten powiedzial, że ciązy nie widzi, że wszystko jest prawidlowo i po 2 dniach dostałam okres. Nie wiem jak tym razem będzie? czy to ciąża czuy nadchodząca miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black girl
dodam jeszcze ze od tygodnia mam takie skurcze jakby bola mnei nogi i od 3 dni mocno glowa bez tabletki ani rusz.Boże zajść w ciąże od 2 minutowego kochanai bez gumy bez wytrysku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
black girl ja też miałam okres co 34-36 dni. Musisz sobie policzyć czy miałaś dzień płodny czy niepłodny. Pamiętaj że po okresie i przed nim jesteś niepłodna. Tak więc jeśli kochałaś się jakieś do 5-6 dni po okresie i to bez zabezpieczenia to nie powinnaś się stresować. W 99% okresów płodność kobiety przypada na środek jej cyklu. Czyli bierzesz pierwszy dzień okresu i ostatni przed kolejnym. Dzielisz te dni na połowę i tam (mniej więcej) wypada środek Twojej płodności. Oczywiście pod warunkiem, że masz cykle regularne. Do tego dnia co Ci wyszedł na tym środku odoajesz 4 dni w tył i w przód. To jest taki okres że jak się będziesz kochała bez zabezpieczenia przed tym środkowym dniem bądź krótko po, jest możliwość zajścia w ciążę. Dalsze dni są w gruncie rzeczy niepłodne. Wytłumaczę ci to na przykładzie. Załóżmy że okres dostajesz 01.06. to jest pierwszy dzień cyklu i trwa on 28 dni (czyli 29.06 dostajesz następny okres). Środek cyklu wypada na dzień 14. Do tego dodajesz po (żeby miec pewność) 4 dni. Czyli od 10 do 18.06 to jest Twój moment płodny. Czyli, że kochając się w tym czasie, jest duże prawdopodobieństwo że możesz zajść w ciążę. Pozostałe dni (czyli 01.-10.06 i od 18.-28.06) to są Twoje dni bezpłodne. Ja tak sobie obliczałam przez dwa lata i jakoś "przeżyłam" :) a jak chciałam zajśc w ciążę to wystarczyły dwa miesiące i okazywało się, że jestem w ciąży :) http://kobieta.wp.pl/kat,26231,pos,2,statp,a2Fsa3VsYXRvcnlMZXdh,kalkulatordniplodne.html?ticaid=142b0 To jest kalkulator. Wpisujesz długośc swojego cyklu, datę rozpoczęcia okresu i wylicza Ci tak jak Ci opisałam wyżej. Tam jest ograniczenie do cyklu 31-dniowego. Więc jeśli to ci nie pomoże, spróbuj "ręcznie" z kalendarzem. Oczywiście nie jest to 100% metoda na zajście w ciążę czy uchronienie się przed nią. Ale pomaga. Zasada jest jedna. Kilka dni po okresie i kilka dni przed okresem możesz się kochać bez zabezpieczenia i nic nie powinno się wydarzyć. Musisz poprostu dobrze znać swoje ciało i swoje cykle. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackgirl
dziękuje bardzo za odp.Na moje wychodzi ze byly dni nieplodne bo to bylo zaraz po okresie potem juz nie i wytrysku tez nie bylo.mowisz ze to mogą być takie objawy na okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
black girl... objawy moga być na wszystko :) aczkolwiek myślę, że może ze stresu, że się sama nakręcasz. A tymbardziej, jeżeli już wcześniej Ci się to zdarzało. Przed porodem ja też tylko z wyliczeń wiedziałam kiedy okres dostanę. Żadnych bólów, żadnych ukłóć... A teraz? Okres do 2 tygodnie :)(niedługo to nei będzie miesiączka tylko miesięcznica) i jak mam jajeczkowanie to chodze po ścianach :) Więc z każdym "wydarzeniem kobiecym" to wszystko się zmienia :) Myślę, że nie powinnaś się martwić :) A kiedy powinnas dostać okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane to nieprawda ze po okresie nie mozna zajsc w ciaze! Ja mam regularne okresy tzn. mialam bo jestem w 14 tyg. ciazy i kochalam sie z mezem zawsze po okresie i w maju tez tak bylo. Ale kolejnego okresu nie dostalam! Mam krotki 24-dniowy cykl, ale mimo to plemniki musialy przezyc ok 10 dni i PRZEZYLY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
jajku dziewczyny... nie chodzi o to ze kochamy sie do północy 4 dnia po okresie bo nei o to chodzi... pisalam nizej ze to jest takie wzgledne obliczanie i ze poprostu kazda musi dosttosowac sie do tego wg tego co podpowiada jej wlasne cialo i na tyle na ile je zna Nie jestem tu wyrocznia... ze ma byc tak a nie inaczej... Jeden zastosuje i bedzie zadowolony a inny nie... ja siue tego trzymalam dwa lata i jakos nie zwszlam w ciaze poki tego naprawde nei chcialam TO BYL TYLKO KIERUNEK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagmarka24 - powiem tak: i ty masz rację i Wyderka ma rację, ponieważ to czy można czy nie można zajść po okresie zależy od długości cyklu. Jeśli ktoś ma długie cykle, np. 34 dni to nie powinien zajść w ciążę, ponieważ środek cyklu (i największe szanse na zajście) przypada około 17-tego dnia cyklu. Ale jeśli ktoś, tak jak ty ma krótkie cylke, np. 24 dni to powiedzmy ze okres trwa 6 dni, a połowa cyklu w tym przypadku byłaby w około 12-tym dniu cyklu więc jest większe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę tuż po okresie :) Tak właśnie było też u mnie :), jakieś 6 miesięcy przed zajściem miałam regularne okresy (27 - 28 dni). W miesiącu kiedy udało mi się zajść w ciążę owu przesunęła mi się prawdopodobnie troszkę i była szybciej lub też te plemniki męża były \"dość wytrzymałe\" bo wiem że na pewno ostatni stosunek mieliśmy w 11 dniu cyklu, bo potem wyjechał no i udało się :) Więc teoria Wyderki że trzeba liczyć od środkowego dnia cyklu te wahania 4 dni w przód i w tył u mnie się sprawdziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackgirl
Wyderka powinnam dostać 21 wszego lipca i narazie nie mam ciągle boli mnie brzuch piersi to mam normalnei kamienie i jak lekko dotchne to czuje pełno grud.Czy to jest mozliw ezeby przez 2 minuty bez wytrysku zajsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
black girl skoro jestes juz 5 dzień po okresie to idź kup sobie test ciążowy i poprostu go zrób. Oszczędzisz sobier stresu, nerwów :) Wiesz teoretycznie i bez wytrysku można zajśc... Wiadomo, że w czasie stosunku nei tylko "my mamy mokro" ale równiez coś tam się z faceta ulatnia. Ta "wydzielina" może również zawierać plemniki, które tak samo moga zapłodnić kobietę. Aczkolwiek takie przypadki są cholernie żadko. Chwila bez, mała ilość "faceta" przechodzi akurat tak szybko, żeby przetrwać i dorwać Twoje jajeczko jak tylko zacznie się pałętać w jajowodach :) 100% zonk :) ja bym się na twoim miejscu już udała do apteki :) będziesz miała jasność sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black girl- ja akurat miałam dni płodne i przez takie coś dzidziuś już w drodze :) objawy miałam podobne do Twoich. Ale nie martw się na zapas. Może to nie jest ciąża. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To była chwila, bez wyrtusku, byliśmy święcie przekonani że nic się nie stanie a tu taka niespodzianka :) Ja w dalszym ciągu jestem w szoku, jak to możliwe??? :) Ale stało się i narazie jest dobrze. Pozdrawiam wszystkie kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle dziewczyny to chciałam Was o coś zapytać. jesteście doświadczone i posiadacie napewno większą wiedzę na ten temat niż ja. Jestem w 5 tygodniu, czuję sie w miare dobrze i chcielibyśmy pojechać na tygodniowe wakacje nad morze. Myślicie że mogę? Że nic się nie stanie? Lekarza mam za tydzień ale chcelibyśmy coś załatwiać w związku z tym, ale nie wiem, czy mogę. Pytam, bo koleżanka wyjechała w góry, dostała plamień, miała zagrożoną ciążę, przez 3 m-ce leżała w szpitalu ale jest ok, ma piękną córeczke. Proszę o jakieś rady. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya dziewczynki od którego tygodnia można robi usg przez powłoki bo mnieniezle jeden lekarz nastraszyl zrobil mi usg takie wlasnie w 9 tygodniu i powiedzial e nic nie widzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie powłokimasz na mysli
mięśnie brzucha chyba, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy człowiek ma powloki brzusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×