Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Witajcie dziewczyny! Ja tylko na chwilkę, bo padam z nóg. Igor właśnie zasnął, więc i ja musze teraz troche odpocząć. Wczoraj przyszliśmy do domu, nie ma jak u siebie. Igorek jak na razie pieknie się spisuje, nie będę go przechwalac ale przecież troszke trzeba :) Na początku mieliśmy problem z pokarmem, ja miałam mało a on się domagał, ale już wszystko doszło do normy. Powiem wam że poród to ogromny wysiłek i mimo że nie rodziłam normalnie, bo miałam cc to organizm jest tak wycieńczony że ledwo człowiek może funkcjonować. Mimo to spoglądając na moją Kruszynkę mogę powiedzieś odważnie że WARTO BYŁO. Igorek narobił mi niezłego stracha w czwartek, miałam tylko jechac na ktg a zostałam w szpitalu. Po ponownym ktg robionym już na porodówce lekarz zdecydował że o 17.00 przebije mi błone i zaczne rodzić. Po przebiciu tętno momentalnie zaczęło spadać nawet zanikało całkowicie, więc mój lekarz zadecydował szybko o cc, już o 17.15 Igor był na świecie, a ja o 18.00 dochodziłam do siebie po \"głupim jasiu\" czyli po znieczuleniu, a jeszcze jakieś 2 godziny potem dochodziłam do sebie po tym szoku, bo to wszystko działo się tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj mamusiu...Jak ja sie ciesze, ze Igorka juz masz...Zazdroszcze ci kochana Limetko, trzymaj sie cieplo, dbaj o siebie i dzidziusia, mam nadzieje, ze poslesz jakies fotki twojego synka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekwczyny gin mi jednak zapisala wiesiolek czy faktycznie sprzyja ten lek w sluzie jest go wiecej i pomaga plemniczka przetrwac prosze powiedzice mi bo mi tylko ten sluz brakuje bo norlamnie mam owulacjie bo robila mi USG dopochwowo i wodzialm swoje jajeczko i mam leki do odbytu na pomoc w zajsciu mam je wziasc po @ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka czekam na twoje zdjecia z Igorkiem i oczywiście jeszcze raz wielkie gratulacje!!! Mnie tez czeka cc(już trzecie) dlatego starsznie zazdroszczę wszystkim które moga rodzic naturalnie i przezywać te chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Limetko to musiałaś mieć niezłego stracha - pojechać tylko na ktg a zostać i w niecałą godzinę urodzić. No ale najważniejsze, że już masz Igorka obok siebie i wszystko się dobrze skończyło. Gratuluje raz jeszcze :) A ja od dziś zabrałam się z moim Kochanie za urządzanie pokoju dla Maleństwa. Normalnie cały dom do góry nogami wywalony :P Ale coraz mniej czasu nam zostało więc spieszyć się trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Limetko, ja bym bardzo pragnęła zobaczyć na zdjęciu Twojego Dzidziusia. Więc jeśli będziesz miała czas, ochotę i nie będziesz miała nic przeciwko to bardzo bym prosiła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Limetko fajnie masz , ja tez poprosze zdjecie Twojego szczescia :D Pozdrowionka A to dla Igorka ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄❤️ i dla wszystkich dziewczynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka!!! ja oczywiście też dopisuje sie do listy oczekujących :D zdjęć oczywiście :) trzymaj sie cieplutko i ucałuj Syneczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata!! ty to sobie chyba te \"sadzone \" z nas robisz :) jeszcze w dwupaku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Limetko, bardzo się cieszę, że wszystko u Was dobrze. To napewno wspaniełe uczucie, zobaczyć i przytulić swojego ukochanego maluszka. Jesli będziesz mogła to podeślij mi też fotkę Twojego synka. U mnie coraz lepiej. To prawda, że czas jest w trudnych momentach naszym najlepszym sprzymierzeńcem. Nie byłam jeszcze u lekarza bo czekałam na @ i się doczekałam...i zaczynam wszystko od początku. Wierzę, że mi się uda...napewno:) Już za tydzień mój ślub. Zaczynam się denerwować. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i że narzeczony nie zwieje mi sprzed ołtarza :P Trzymajcie kciuki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett123 - ty masz za tydzien slub, a ja rocznice: pierwsza od slubu koscielnego i osma jak w ogole jestesmy razem... A tak na marginesie, dzien dobry dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !!!!!! Anett gdzie sie podziewałas ??? Ja myslalam ze Ty masz slub we wrzesniu a tu juz niedługo :D !!!!!!!!!!!! Karinka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam 777
Witam , ja mam tylko małe pytanko , moze ktos zwas mi odpowie. Jestem w 4 tyg. ciąży , czy to normalne że bolą mnie plecy.Wiem że pod koniec ciąży bolą ale na początku.Prosze o odpowiedz. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam 777
Dodam ,że chora nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie mammale pytankol moze ktoras z was doradzi mam skieronie na usg 11-14tc kiedy mam isc dzisiaj ?? (11+2tc) czy w przyszyszłym tygodniu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam 777
Prosze napiszcie , bo nie wiem czy mam się martwić i iśc z tym do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam777, ja w ciazy nie jestem i jeszcze nie bylam, ale mysle, ze to normalne, ze plecy cie bola. Wiec nie musisz sie przejmowac, a przy kolejnej wizycie u gina mozesz sie jeszcze raz upewnic...Zycze ci duzo zdrowka! Titi, je tez mysle, ze mozesz juz isc na to usg. Owulka, a ty gdzie sie znowu zmylas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam 777
Karina27...Dziekuje za pocieszenie , napewno powiem o tym dla mojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM777 mnie tak olały przy kazdej z trzech ciąż na poczatku,nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam 777
A do jakiego tygodnia cie bolały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki kochane:) to mój pradopodobnie 4 tydzien ciązy od razu jak się dowiedziałam, odstawiłam fajki. nie chce mi się palic:) wręcz mnie rzuca jak czuję dym:) mam tylko jakies problemy żołądkowe- jest mi troszkę niedobrze, jakbym zaraz miała zwymiotować, ale nie dochodzi do tego..... to że jestem w ciązy to najlepsza wiadomośc w moim życiu, aha, wczoraj nadeszła równie super- odebrałam mieszkanie i zaczynam nowy etap w swoim życiu:) serdecznie pozdrawiam ps. w pracy nikt nic jeszcze nie wie, wszyscy dziwią się tylko czemu nie palę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwasia -gratulacje u mnie wstręt do fajek to były pierwsze objawy ciązy za każdym razem problem pojawiał sie zawsze około 30 tc bo bym jej jadła ...ale dzielnie sie trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia samych szczęśliwych chwil i dużo miłości w 3 rocznicę ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×