Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

no od wczoraj jak sie dowiedzialam to nie pale Ale przezywam kryzys. Ciezko jest bardzo. Ale coz nie moge i koniec. Do Ile sie staraliscie: tak mielismy problemy zdrowotne, konkretnie bakteria w plemnikach i leukospermia Ja na pozaetku mialam nadczynnosc tarczycy i hiperprolaktynemie. Ale zaczelam brac castangus i sie idalo moj maz bral antybiotyki i witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Alutos, ze mnie tak wspierasz duchowo...moze masz racje z tym, ze mnie sie tez uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno, mnie wspierali wszyscy rodzina najbardziej, moja mama tez starala sie o mnie dwa lata:) wiec mialam lekkie porownanie, ale oni sie nie badali, wiec myslalam ze moze nie trafiali w dni plodne, a ja zawsze w dni plodne i tdlatego bylam taka zalamana, potem jeszcze te wyniki i kryzys gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos, ty to jestes dzisiaj chyba tutaj gwiazda wieczoru. Pamietasz, byl kiedys taki program pt. \"Sto pytan do...\"? ....Alutos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo sie ciesze ze traz ja moge pogadac o tym. nIe wchodzilam tutaj zbyt czesto bo lamalam sie juz na sam widok, wyznan tych co zaciazyly. Nie moglam na to patrzec bo bardzo im zazdroscilam. Chcialo mi sie plakac. a teraz los sie do mnie usmiechnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos, bardzo, ale to bardzo Ci gratuluję!!! :) Cieszę się, że mamy kolejną Mamusię. :) A mam do Was takie pytanie Dziewczyny. Czy z początkiem ciąży brzuch może boleć i przewracać się w nim tak jak na okres?? I czy mogą boleć tylko same sutki?? Bo moja koleżanka twierdzi, że ból brzucha jest zupełnie inny i nieporównywalny do tego przed okresem. Zaznaczam, że nie ma dzieci. Tak tylko z ciekawości pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos!! dzielna babka z Ciebie!! i ciesze sie razem z Toba:) uszczknęłam sobie troche wiary od Ciebie :) moj maz tez ma kiepskie wyniki nasion, ale łyka witaminy od 2-3 m-cy i juz widac poprawe:) ale coz...znowu @ mnie nawiedzial w tym cyklu :O Tezn niedlugo strzeli nam rok staran. Czasami brakuje juz wiary, ale gdy czytam, ze jednak czasami sie udaje to zaczynam znowu wierzyc, ze moze niesdlugo spelni sie nasze marzenie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane !!!!! :))) Po pierwsze primo - Limetka!!! GRATULUJE SYNUSIA!!!!! :))))) Po drugie primo - Gratuluje wszystkim nowym zaciążonym :))) A po trzecie primo - pozdrawiam Was Wszystkie GORĄCO !!!!!! :)))) Gokata Skarbie już niedługo...spokojnie.....dzidzi wyjdzie czy chcesz czy nie :)))) Mi jeszcze trochę zostało....choć na ostatniej wizycie gin przesunęła mi datę porodu.....z 7.10 na 3.10. Ja też chciałabym już. Choć poszło mi tylko w brzuch to strasznie mi ciężko a maluch mnie już strasznie męczy i kopie tam gdzie nie trzeba i gdzie najbardziej boli :)))) Dzisiaj strasznie mi w coś przywalił...aż mi łzy pociekły...a mój ukochany dziwnie się na mnie popatrzył jak mu zaraz po tym powiedziałam żeby Go już z tamtąd wyciągnął :))) Buziaki dla Wszystich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheila KOchana!!!!! wszelki duch!!!! co u Ciebie??? co sie tak długo nie odzywasz??? Babo!! :D heh mój Synuś już nie ma miejsca żeby fikać ale pamietam jak to boli i nie martw sie- Mąż Mój też patrzył na mnie jak na ufoludka kiedy sie zginałam z bólu na środku pokoju :) a to czekanie mnie wykończy :( w nocy urodziła moja kolezanka która miała termin na 24.08 i pocieszałam sie że skoro Ewka jeszcze chodzi to ja tez moge a tu-----> klops- tylko ja zostałam :(:(:( Klempa__ mój ból był taki sam jak na okres!!! ja przeciez nawet wrzeszczałam,że sie nie udało bo boli i @ na bank przyjdzie!!! i naprawde bolały mnie same sutki nie piersi tylko same \" dzyndzelki\" hihihhi pwnie kolezanka tego nie przezyła ale to wcale nie znaczy że ma racje ;) Wszystkie WAs pozdrawiam i ściskam :) i piszcie Baby piszcie :):):) Limetka??? zyjesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Właśnie wróciłam z ktg. Bąblowi się nie podobało bo walił nóżką i wiercił się straszliwie :) Ale wsio oki wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokatka :) Nie było mnie - fakt.....padł mi dysk i zrozumiałam co to głód komputerowy :)))) Czyli mogę liczyć na to że już niedługo przestanie mnie tak torturować :))) Trzymaj sie kobitko....wszystko będzie dobrze ;))) Kasia - super że wszystko ok :) Mój dzidziuś ostatnio kopnął w ucho Panią dokrtor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim,pamiętacie mnie jeszcze???Dawno nie pisałam bo zaczęłam tracić nadzieję,porażka za porażką,rozczarowanie i ból.Ja nadal się staram i nie poddaję się,choć czasem mam dość.Cieszę się,że dziewczyny z którymi zaczynałam pisać jeszcze na tym pierwszym topiku który ktoś nam skasował są tuż przed porodem albo są już mamusiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do pracy,ciężko jest mi tam wrócić po dwóch tygodniach urlopu,ale jakoś muszę.Do usłyszenia!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w duzym stopniu zajście w ciąże uniemożliwia myśl, że może się nie udać i ona tworzy w nas blokade. Dalej nie mam tej @ parszywej........ide siku..pewnie cos bedzie:( jak ja nienawidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka powiedz, a czy Ciebie brzuch bolał jak na @ kiedy zaszłaś w ciąże? Bo tak piszecie, ze boli, a skolei jak rozmawiam z kolezankami, to mówią,ze ich nie bolał brzuch poprostu nic brak @ i zadnych objawów zwiazanych z okresem. Zadne bóle brzucha jajników nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skaya - ja też mogę potwierdzić. Bolał mnie brzuch jak na @ i to wcześniej niż zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja na tydzien przed spodziewana @ przeczuwałam ze coś jest nie tak bo bolał mnie brzucho jak na okres ale jakby inaczej tak bardziej krzyzowo,nawet mi kolezanka mówi że jak cie boli to @ bedzie a ja jej że chyba jestem w ciąży bo ten ból jest inny a co do piersi to czułam w nich kłuciei szczypanie.Zrobiłam test i dwie krechy a do spodziewanej @ był jeszcze tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Chciałam poleciec po test, bo mam w pracy toche luzu ale boje sie rozczarowania a w domu nei chce robic testu,zeby mążnie widział co ja wyprawiam, bo dla niego to oczywiscie wszystko w swoim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skaya a mierzyłaś rano temp? Bo jeśli jest dalej wysoka to warto spróbować z tym testem :) Mi już wyszedł w dniu spodziewanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mni ejest 32 d.c. brzuch mnie bolał w piątek ale teraz nie juz. Mam cos termometr zepsuty i wskazuje mi tem 35,6 a ja przenigdy w zyciu takiej nie mialam. Także nie polegam na nim juz, ale w weekend bylam u rodzicow to mialam wysoka 37,6 w srodku. JAjnik cos mnie rwie:( Aaaaaaaa i wczoraj mialam dosłownie jedna brunatna krople sluzu tak ja nie wiem jaby zabarwione to krwia myslalam,ze juz dostalam okres ale nic wiecej nielecialo. I tak pewnie dostane@ ale test mam ochote zrobic, bo moze ja zachodze w ciaze tylko póżniej cos mi sie dzieje,ze dostaje krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skaya - ponoć same nie wiemy ile razy w życiu zostałyśmy już zapłodnione a potem dostajemy @. To jest fizjologia więc coś normalnego. Może poczekaj do jutra. Kup test i zrób go jutro rano. Tak czy inaczej trzymam kciuki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę wdzięczna za odpowiedź
czy któraś z Was miała może tak:dziś mam 3 dzień @ (ani skąpy ani obfity,ale raczej mały) i dziś czuję się tak jakbym zaraz miała dostać @.co się dzieje?wyrabiam normę za przyszły miesiąc?staramy się o dzidziusia i obawiam się każdych anomalii bo dopiero teraz wracam do siebie po tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę wdzięczna za odpowiedź
dodam też że przy dotyku bolą mnie sutki i jajniki okropnie.wcześniej tak nie miałam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki,jak mija dzionek? Ja gotuję obiadek i czekam na mężusia jak wróci z pracki.Mam pytanko:jakie to uczucie być w ciąży,czujecie się inaczej??????? jak to jest na początku ciąży???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamienia na szczęście ustały i narazie wszystko z dzidziusiem ok :) nie mogę uwierzyć ze to już 8 tydzień :) biorę leki i leże. Już za 3 dni się wyprowadzam i bede bez netu więc chociaż teraz mogę cos napisać. Te nerwy przed ślubem mnie dobiją ;) Chciałam Wam podziekować za wsparcie, miłe słowa i wszystko inne :) jak tylko podłączą nam internet to się napewno odezwę. Będę tesknić :( Kogo ja będe pytać jak Was nie bed miała??? Gokatko trzymaj się Słonce!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam sie pisać, ale pewnie i tak z tego nic nie bedzie, jutro mam dostać@, pewnie przyjdzie:(, moje objawy: boł brzuszka ale delikatny, bół krzyża, ból sutków przy dotykaniu, ale delikatny i tylko jak je delikatnie dotkne, czasami bół głowy no i jajników na przemian, a ten ból brzucha to rqczej boczny, być może promienują jajniki i dlatego odczuwam to jako ból brzucha. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jako takich starań nie było, ale mam nadzieje że coś bedzie, z drugiej strony nie chce mieć nadzieje, żeby się potem nie rozczarować, jeszcze am czasami zgage, żle mi się odbije i czuje kwasy żołądkowe. I CO WY O TYM MYSLICIE, PEWNIE PRZYJDZIE JUTRO Z SAMEGO RANA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny,słoneczny dzień.Co u was słychać???Mamy jakieś nowe ciężarówki???.Ja od dziś zaczynam kolejny cykl starań o dzidzię.23,08, mam termin do ginekologa,zrobię serię badań i zobaczymy,potem kolej na mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×