Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

a ja na pewno nie jestem w ciazy, ja to wiem juz na 100% bo zawsze to samo złudzenia a potem znowu to samo ból i jest @ myślałam,ze jak bolą sutki, to to jakiś znak mnie od ponad 2 tyg bola cale piersi a od kilku dni sutki nie moge az spać w nocy. Dzis teoretycznie mam miec @ jajnik boli ale to nie ciaza na bank. Mierzylam kiedys temerature, jasne byla wysoka nawet bardzo, ale w chwile przed dostaniem okresu spadała wiec nie świadczy ona o ciązy. Jaka więc jest przyczyna. Skoro temperatura rośnie to znaczy,ze jajeczkowanie było. Bromocorn jem caly czas, wiec co????? Po stosunku nawet nie wstaje z łuzka cala noc wiec wpasc tez wpadaja plemniki... moze to niedroznosc jajowodów wykrywana na usg? którego nigdy w zyciu nie miałam, bo to przeciez kosztuje a przychodnie robią to tylko tym wszystkim pijaczkom ,które rodza po 7 razy albo po znajomosci. A moj facet mowi wciaz,z ejeszcze napewno sie uda i żeby nie chodzić po lekarzach, bo mącą człowiek pozniej sie martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Wzetka, ja też dziś sprzątałam w domku. W sumie przewaliłam chałupę do góry nogami, ale za to mam teraz czyściutko i ładnie, łącznie z pomytymi oknami i zmienionymi firankami. Jeszcze zostało mi odkurzenie, ale trochę zdechłam, chwilkę odpocznę i to zrobię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem czy jestem w ciąży czy nie, bo nie zaglądałam :D :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał, w końcu po 846 dniach udało mi się przeskoczyć na 346 stronę, bo na tą 345 już patrzeć się nie dało :D :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Kurka dziś chciałam powysyłac wam fotki Igora i tak sie wkurzyłam, bo znów gdzieś posiałam kabel USB od aparatu i nie mam jak zgrać zdjęć na kompa :( Mam nadzieję że go znajdę. Teraz mam mały balagan w tym pokoju gdzie powinien być ten kabel (robimy sypialnię i wszystkie gramojdki z tamtego pokoju poprzenoszone są do drugiego, gdzie jest komputer) więc mam nadzieję że to chwilowe zagubienie i go znajdę. Dzięki dzieczyny za te wspaniałe i miłe słowa, dziękuję że byłyście ze mną w tych chwilach myslami, nie zapomnę zam tego ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ A tak poza tym co u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello everybody! ratunku! jak mnie dziś łepek boliiiiiii.... to wszystko przez tą cholerną pogodę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Fajnie, ze wpadlas na chwile, Limetko. Redghost, mnie tak okropnie glowa bolala we srode, az mi niedobrze bylo. Jak wrocilam z pracy, to cale popoludnie przespalam. Chyba jakis wirus panuje. Kurcze, ale czemu nie zaraza fluidkami ciazowymi?????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie weszłam żeby sie pochwalić że 4 sierpnia przyszła na świat Iga , wazyła 3500 i 56. Urodziła sie przez cc , rodziłam naturalnie , doszłam do 10 cm , a potem dzidziuś nie chciał wstawić sie w kanał rodny i zrobili m cc limetko gratuluje , synka , miałysmy podobne terminy i podobne zakończenie . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! u mnie od wczoraj troche się pozmieniałao bo:1. znalazlam wreszcie kalendarzyk i wiem ze ostatnia @ miałam nie 15.12.2007 a 23.12 więc mój termin porodu przesunął sie z 22.09 nq 29.09 nie wiem czy to dobrze czy nie ja jużledwo chodzę >czoraj moja ginka pwiedziała że to by sie zgadazało bo z usg tez jej wychodzi koniec wrzesnia ,czyli mam 33t.c a mały ma 3kg bez kilku gram, więc mój termin cc przesunął sie z 12.09 na 18 .09.Za miesiąc będę wyglądała jak słonica a mój mąz się smieje że tzreba będzie kupic mi balkonik jak maja starsze panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMÓŻCIE mam brązowe plamienia i nie wiem co robić. W środe zaczął mi się 8 tydzień ciąży. Boję się!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do mojego lekarza, kazał mi przyjechac. Jade. Trzymajcie kciuki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już na szczescie w domu a nie w szpitalu. Lekarz zrobił mi usg i sprawdził najważniejsze - serduszko bije. Przepisał mi tabletki duphaston i rutinoscorbin. Mam leżeć i leżeć. Oby się wszystko udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiamotylek bardzo Ci dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc po dlugiej przerwie w pisaniu. nigdy niemylalam ze nastapi ta chwila, ale wlasnie nastapila. Zrobilam test ciazowy i wyszly dwie kreski!!!!! Nie moglam uwierzyc wiec zrobilam drugi i ponownie ten sam wynik. Jestem bardzo szczesliwa. Jeszcze nie dowierzam ale to fakt. Rowny rok staran i trach!!! :) zycze wszystkim starajacym takiego szczescia. Ja bylam juz zalamana i myslalam ze nigdy nie dozekam tej chwii a tu jednak zdazyl sie cud.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_baby
mam małe pytanie mozna zajsc w ciaze w 21dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_baby
przy 29dniowych cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli miałaś później owulację i plemniczki były wyjątkowo żywotne i długoterminowe:) to teoretycznie jest to możliwe :) Zrób sobie testa jak ci się nie pojawi @ i będziesz wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sza ...ciho sza..czas na ciszę... dziewczyny co jest?nastepny miesiąc na jednej stronie? Gokata!!! gdzie jesteś???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja jestem ale zagladam tu teraz zadziej od jutra mam znow urlop odpoczne sobie i moze wybiore sie nad moze powedcie mi dziewczyny czy wiesiolek naprawde daje duza poprawe na sluz i jest szansa ze wkoncu mi sie uda ???:( mam jeszcze tabletki do odbutu ktore maja mi pomuc w zajsciu w ciaze ale mam je brac po @ i ten wiesiolek mam brac caly czas czy wyterz go tak braliscie jeszcze nie zaczela ale zaczne teraz w tym tygodniu odpiszcie mi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem chociaż wolałabym nie być :( Anetka teraz to ja już sie boje,że przenoszę :(:( Cholerka tak sie pchał ten Lump a teraz ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisza:( jade do położnej- jak wróce odezwe sie to pogadamy Anetko hmmm?? a jak TY sie czujesz? balkonik kupiony hihihihi??? Alutos GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! losieńku nietak dawno ja płakałam śmiałam sie i trzęsłam na widok tych sławetnych kresek a teraz??? ostatnie nogi jak to sie brzydko mówi Trzymaj sie dzielnie- tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle przed Toba chwil i strachu i zmeczenia i różnych takich ale nade wszystko BOSKIEJ RADOŚCI buziaki dla Ciebie i witamy wśród cięzarówek :D Ściskam Wszystkie a jak wróce to mamy mieć juz nastepna stronę!!! zrozumiano???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki:) alutos_80 - mega gratki 🌻 jejciu, jak Ty to zrobilas ;) ?????????????????????????? ja nadal kombinuje, walcze, łudzę sie ...no i wściekam-jak widze comiesięczny atak czerwonki;) i juz tez a moment rok mi strzeli... renik-slyszalam, ze wiesiolek pomaga :) gokata - trzymam kciuki za szybke i lekkie wypakowanie ;) aneta, limetka 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata kruchaa dziewczyny ja naprawde już się tocze taki mam brzuch a tu jeszcze wszytko sie oprzesuwało ja już wymiekam bo miałam nadzijee na wczesniejsza rozsypke a okaząło sie że nie wczesniej jak 18.09 a byc może i póżniej ,przeciez ja nie dam rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetko, dasz rade :) kto ma nie dać, jak nie Ty:) domyslam sie ze nie czujesz sie zbyt komfortowo...ale na pewno jestes dzielna!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×