Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Gokata wiem co czujesz - ja też wolałabym być już \"rozpakowana\". Spać nie mogę, ciężko jak diabli chodzić a tu jeszcze 19 dni do terminu a przecież może być i dłużej. Pociesza mnie myśl, że już bliżej niż dalej :) Aneta dasz rade, bo dzielna jesteś. Trzymaj się cieplutko i myśl pozytywnie - przecież tyle już za Tobą a tak mało przed Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za dodanie otuchy u nas wrześnióweczkach atmosfera czasami taka że rozpacz, dziewczyny kłóca się o byle co, dogadują cięzko jest usłyszęc od kogoś słowa pocieszenia i dodania otuchy, natomiast jak wchodze na sierpnióweczki to aż wychodzic się z tamtąd nie chce jest tak miło i sympatycznie, dobrze że jeszcze ten topik jakoś ciąąąągnie się ciągnie z mozołem:)❤️dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRÓCIŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i co??? jajco! nic sie nie postarałyście!!! miało być już na następnej stronie a tu co?? Anetka!! damy radę!! nie wiem do wafla jak ale damy!! Kasiamotylek! mi zostało 9 dni...czyli jedna wielka M A S A K R A.. nic tylko bym ryczała...niby nie przytyłam dużo a cięzko mi jak słonicy z nadwagą po urlopie w fabryce czekolady... Mały tak napiera na dół, że jak idę to najchętniej założyłabym temblak pod brzuch i zawiązała na szyi... juz fiksuję! aczęłam przegladać jakieś domowe= babciowe sposoby na przyspieszenie...... a Mąż Mój zaczął sie mnie bać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i Krucha!!! cześć KOchana!!! TY się nie ł€dź tylko działaj ;) ale kochaj sie a nie rób dziecka, tak??? i wsio bedzie pieknie :D zobacz jak sie Alutoskowi naszemu udało :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata ja też się rozglądam jak by tu przyspieszyś przyjście Bąbla na świat. Końcówka ciąży jest makabryczna i niech nikt mi nie wówi że jest inaczej. Najchętniej położyłabym się spać i obudziła jak już będzie po porodzie i Bąbel będzie przy mnie. Ale tak się chyba nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata! Ale wy juz na finiszu a ja jeszcze dłuuugo ,oj ale wam fajnie seks seks i jeszcze raz seks duuuuuuuużo seksu i mały wylezie z norki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka!! seksu Ci u nas dostatek i dupa blada! Kasiamotylek--- najchetniej to sama bym Go juz wyciagnęła!!!!!! normalnie szok! a mialam na bank w Szwajcarii nie donośić ;(;(;( ja już nawet nie po porodzie ale ze surczami albo bez wód chciałabym sie obudzić- nie daje rady po prostu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj kochane,:) toz to ja sie wlasnie kocham... przyznaje poczatkowe m-ce staran wygladaly jak mega korba...ale teraz jestesmy juz oboje z mezem po badaniach i juz wiemy, ze tak łatwo nam nie pojdzie...bedzie chyba potrzebna pomocna dłoń doktorka... Ale coz nadal sie łudze, ze moze jakos sie samo uda :D A wy kochane juz macie blizej niz dalej :D nawet nie bedzie wiadomo kiedy, a juz wasze malenstwa beda obok was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dzis juz mialam plamienia leciutki, mimo ze temperatura jest wysoka. A pewnie jutro @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ zaleje mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja wam zazdroszczę tego seksiku ojojojjo!!!a mój mąż przyjedzie dopiero tydzien po urodzeniu małego i tylko na 12 dni i znowu nic z seksiku:( ja chyba umrę na jego brak a tak bardzo mi się chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko!!! Wczoraj wieczorem wrocilam z mezem z Bayerow. Bylismy tam na weekendzie. Kurcze Alutos - jak ty to zrobilas, ze zaszlas??? - ale ci zazdroszcze, GRATUUULACJE!!!!!!!!!!!!!!! (a tak na marginesie, to jestes przed czy po urlopie w Tunezji!!!). Ja bym tez juz chciala...Kiedy na mnie przyjdzie kolej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina27 no mnie czeka cc ale nie będzie go ...:( był miesiąc temu na tydzien przyjedzie tydzien po porodzie na miesiac i dopiero potem za trzy miesiace na tydzień...oj ciężkie to nasze zycie bez siebie a tesknota starsznie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak bedę rozmawiała sama ze soba żeby ruszyc ten topik z miejsca, tyle nas tu było a teraz cisza jak makiem zasiał na dobra sprawe to z 50%-ponad zamilkło i nie daje znaku od miesiecy... tak tak ...człowiek sam do siebie gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak niektore sie wcale nie odzywaja, a potem jak sie raz odezwa, to maja fajowe nowiny, jak np. Alutos80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Karina . Dzieki. jestem bardzo szczesliwa. A co do Twojego pytania to faktycznie jestem po Tunezji, ale to chyba nie tam bo jak wrocilam(miesiac temu) to dostalam okres. Wiec mysle ze to ten cylk teraz zaraz po Tunezji. ale moze .. nic nie wiadomo bo przeciez mozna miec okres w ciazy tak slyszalam:) Nie mam wogole zadnych objawowo. nie odpycha mnie od fajek ani kawy oczywiscie nie pale! przezywam krysys. Dowiedialam sie ze jestem w ciazy bo spoznil mi sie 1 dzien okres, i strasznie bolaly mnie cycki a z uwagi zepale to balam sie, i zrobilam dla swietego spokoju...nie myslalam ze jestem, a tu trach! udalo sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno Twoje pytanie: jak to zrobilam. Mysle ze duzo pomogl nam androlog. Moj maz lykal antybiotyki caly miesiac nie pil alkoholu i wyglada na to ze pomogly te leki, chociaz lekarz nie byl o tym przekonany, mowil ze mysli ze to nie tak od razu.. a jednak:) na prawde nie myslalam ze doczekam sie kiedykolwiek chwili kiedy ujrze dwie kreski na tescie.dalej nie moge w to uwierzyc i boje sie kazdego dnia, ze przyjdzie ta cholerna @. codziennie mierze temperature, ale jest caly czas wysoka na szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Alutos: ciagle myslenie o dziecku, staranka, stres z tym zwiazany, czekanie na @, wyszukiwanie u siebie objawow ciazowych, nadzieja, ze moze sie udalo, a potem rozczarowanie...- ty przez to wszystko przechodzilas, az w koncu ci sie udalo - bardzo ci zazdroszcze i sie ciesze twoim szczesciem, ale ja juz powoli trace nadzieje i juz nie wiem czy ja tez zobacze kiedys na tescie te dwie upragnione kreseczki...My z mezem mamy utrudnione zajscie w ciaze, moj maz w marcu mial tylko 18 mln plemnikow w ml, mam nadzieje jednak, ze te witaminy, ktore bierze od 2 m-cy choc troche polepsza parametry nasienia, do tego u mnie tez nie za wesolo, bo w poprzednim cyklu gin stwierdzila u mnie brak owu, prolaktyne 18,9...oj...trace juz powoli sily do walki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do prolktyny to tez mialam wysoka, kupilam sobie castangus. I prolaktyna spadla mi nieprzecietnie. mialam 27 a po kuracji mialam gdzies w polowie normy po srodku. zreszta wszystkie yniki mi ei poprawily. Na prawde polecam. A co do witamin to uwerz w nie, ja tez nie wierzylam a jednak. Leki w polaczeniu z witaminami bo jadl tran elkarnityne i takie tam, wszystko to musialo pomoc, no bo przeciez wiatropylna raczej nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze mi sie tez kiedys uda zajsc... Alutos, a jak powiedzialas mezowi o ciazy i jak on zareagowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile sie staralas alutos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak wspominalam zrobilam ten test tylko dla swietego spokoju. Zeby w razie czego od razu rzucic palenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile sie staralas alutos
a mieliscie jakis problemy zdrowotne, leczyliscie sie na cos czy samo sie wkoncu udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina ja wierze ze Ci sie uda. Ja tez juz nie mialam nadziei, nawet nie chcielismy sie przebadac ponownie, balam sie rozczarowac i znowu zobaczyc tych zlych wynikow meza, milam dosc... zaczelam nawet pisac pamietnik:D chcialam zobaczyc ile kartek zapisze zanim zajde. Nie sadzilam ze tylko 5... Wiem co mowie. Ale rozumiem Cie Karina bo mialam to samo, gdyby ktos mi powiedzial to co teraz ja Tobie mowie to pewnie pomyslalabym soebie\"tej dobrze gadac bo juz jest\" a jednak. Modlitwa tez chyba swoje zrobila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×