Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość DZIDZIUS++++++++++
DZIEWCZYNY MAM PYTANKO czy klucie lewego jajnika moze byc oznaka ciazy? nigdy tak nie mialam,kluje mnie od wczoraj jestem w 15 dniu cyklu,ale kochalam sie z mezem bez zabezp od 4 dnia pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu to samo
Ech Renik!!!!! To napewno jest jakas infekcja!!! Szkoda gadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIDZIUS++++++++++
a co ze mna?ktos mi pomoze...?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzius nie mam pojęcia czy kłucie może być oznaką ciąży. Mnie nic nie kuło. Każda z nas jest inna i każda w zasadzie ma inne objawy więc czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renik nie mam zamiaru cie straszyc, tylko ostrzec:) jezeli swedzi cie pochwa i masz biała wydzielinę to chyba niezbyt zdrowy objaw..nie ma znaczenia ze kilka dni temu gin ci powiedzial ze nie masz stanu zapalnego, rownie dobrze moglas sie go nabawic np. 2 dni po wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renik Amel ma rację - musialam pominąć to swędzenie. Jeśli swędzi to lepiej sprawdzić u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzius....w 15 dc klucie w okol. jajnika to raczej owulacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIDZIUS++++++++++
dzieki dziewczyny wiem,ze to moze byc owulacja cieszylabym sie z dzidziusia:) niektore dziewczyny wlasnie mialy takie klucie dzien,dwa po zaplodnieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze nie ma co sie sugerowac innymi za bardzo, bo przeciez azdy organizm jest inny i roznie reaguje :) dzidzius zycze ci, zeby spelnilo sie to czego sobie zyczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renik-jesli chodzi o ojawy najszybsze to ak jak mowi wzetka-najpierw piersi, strasznie bolaly. Z tym swedzeniem to pewne ze to infekcja ale sluz powinien byc wtedt zoltawy a nie bialy, lepiej idz do lekarza bo slyszalam ze takie infekcje w ciazy sa niebezpieczne. Moze powiedz lekarzowi ze sie staraciei nie wiesz czy jestes w ciazy wtedy przepisze cos bezpiecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do Klempy ==> Nie byliśmy w Provicie, tylko w Novomedice w Mysłowicach. Provita była drugą opcją w razie jakby tamta klinika zawiodła. Jednak chyba pozostaniemy przy Novomedice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do klempyyyyy
dziekuje Ci Klempa za odpowiedz , ja jeednak zastanawiam sie nad Provita a jak z terminami w Nowvomedice bo do provity czeka sie 1,5 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My czekaliśmy tydzień na wizytę. Ceny tam nie są niskie, ale myślę, że wszystkie takie kliniki się cenią. Jak na razie jestem bardzo zadowolona i w ogóle pierwszy raz w życiu spotkałam takiego lekarza i personel. Same pozytywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny Jak samopoczucie z rana? Renik daj znać co u ciebie - bo ja nadal 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejkum! Wzetka samopoczucie może być;P Jak poczułaś pierwsze kopniaki to który to był u Ciebie tydzień? Bo ja chyba wczoraj dostałam 3 kopy...a dzisiaj sie zaczął 20 tc... Czy u Was tez taka pogoda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka to super :D Wspaniałe uczucie 🌻 dostałaś kopniaki prawie dokładnie wtedy co ja. Od 16 tygodnia czułam pływającą rybkę a dwa dni przed początkiem 20 tygodnia dostałam kopniaka którego dało się poczuć a nawet zobaczyć. A potem to już się zaczęło całymi seriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka-wczoraj wpadlam tylko na chwilke wiec nie mialysmy okazji pogadac...u mnie po staremu troche sie martwie bo chyba bede musiala wrocic na jakis czas do pracy(te cholerne rehebilitacyjne) nie nawidze tej papierologii zalatwiania, a jak jeszcze mi nie przyznaja to juz wogole zalamka. Wiec chyba przemecze sie te dwa miesiace i jakos przetrwam. A Ty jak sie czujesz? Mialas dac znac jak bedzesz wiedziala co i jak. Wiec jak? Pękl ten pecherzyk? mam nadzieje ze tak. Zbliza sie wyjazd do Egiptu, zobaczysz to bdzie cudowne:) Pierwszy raz czy juz kiedys bylas na egzotycznych wczasach? jesli to pierwszy raz to gwarantuje ze porocicie tam za rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka i Wzetka wy szczesciary, ja jeszcze musze poczekac dwa miesiace zeby poczuc te kopniaki. Moze rybka nadejdzie szybciej, widze ze dziewczyny mialy juz w 16 tygodniu. A powiedzcie chcecie wiedziec co macie w brzuszku? a moze juz wiadomo:) Bo ja sie tak zastanawiam czy sprawdzac:) co wy sadzicie o tym? wlasciwie jest mi to obojetne co bedzie ale jakbym wiedziala to moze zaczelabym jakies przygotowania no i nie bylo by to takie bezosobowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny serdecznie u nas duzo sie zmieniło praktycznie z dnia na dzień od urodzeia karmiłam Antosia piersia swietnie nam szło pokarmu dużo ale od początku kolki wymioty i śluzowate kupki i tak od lekatrza do lekarza leki diety drastyczne , wreszcie we srode trafiłam na pania pediatre która na dzień dobry kazała oddac mi pokarm do badania i tak okaząło się że mam w pokarmie bakterię która nie pozwala mi na karmienie małego ponadto prawdopodobnie antek jest alergikiem wiec tak sie wszystko paskudnie porobiło.Przeżywam to starsznie mały nie chce brac smoka do buzi serce mi sie kraje kiedy szuka cyca i płacze tak strasznie,,nie moge sobie dać z tym rady...on zasypiał tylko z cycem i z cycem sie uspokajał,a teraz jest jeden wieli koszmar no cóż wyzaliłam się pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik pewnie masz racje ztymi ruchami ale wiesz jak to jest Ty tez pewnie na poczatku nie moglas sie doczekac. To czysta ciekaowosc no i wlasciwie pierwszy namacalny dowod ze jednak to nie bajka ze malenstwo naprawde jest w Twoim brzuchu:) Malenstwo- jesli chodzi o len o wydaje mi sie ze dziewczyny biora go na sluz, podobnie jak wiesiolek, tez ponoc jest dobry na te sprawy. Ale jesli chodzi o sluz to slyszalam tez ze nnie trzeba wcale wdziec sluzu na wkladce zeby wiedziec ze on jest. czasami jest tak ze jest on w srodku i to juz wystarczy zeby plemnik w nim przetrwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi, czy ktoras z was pracowala w ciązy przy komputerze, tzn 8-9 godzin? Chodzi mi o te LCD, czy to nie szkodzi az tak bardzo? Bo chyba bede musila isc do pracy a pracuje przy kompie tyle czasu wlasnie. Nie da rady rczej wziasc mnie na inne stanowisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kasik. Ja wierzę i to bardzo, bardzo, bardzo mocno :) Nawet mój Miś zaczął wierzyć, a był już naprawdę zdołowany i twierdził, że dziecka się już nie doczekamy. Teraz lata na badania, pilnuje terminów i w ogóle odżył, co mnie bardzo cieszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa cieszę się że wstąpiła w was nowa nadzieja. Myślę że teraz to już szybciutko doczekacie się tych upragnionych 2 kreseczek na teście :D :D . Życzę wam tego z całego serducha ❤️ Alutos masz rację - na początku nie można się doczekać aż się kopniaki poczuje :) , choć teraz czasami mówię do mojej Dzidzi że żeberka to mi się jednak przydadzą i żeby je może trochę delikatniej traktowała :D Kasik u mnie też na razie wszystko zamknięte i też mam takie odczucie jak na okres - szczególnie wtedy gdy się rozpycha i główką napiera, jedynie szyjka mi sie delikatnie skraca - ale lekarz powiedział że nawet jakbym teraz urodziła to nic już Maleństwu nie grozi. Musi jednak wytrzymać do poniedziałku do 22 października bo u mnie w szpitalu właśnie zaczęli dezynfekcję oddziału położniczego i nie ma przyjęć na porodówkę a wolałabym jednak rodzić w szpitalu który sobie wybrałam a nie w jakimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×