Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Jakajana - u mnie się zaczęło od bólu piersi :) Alutos z całego serducha dziekuje Ci za miłe słowa. Mój brzusio rośnie i czuję sie dobrze (odpukać) kurcze ten czas leci i zacznie sie 18 tydzień w środe. W piątek idę do lekarza i zobacze nasze maleństwo :) Dziewczynki trzymajcie się ciepło w te zimne wieczory. Pozdrawiam i całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety:( znowy wstretna przylazala,nienawidze jej!!!!!!!!! i to jescze z taka sila ze juz myslalam ze nie wytrzymam z bolu! co za koszmar:( Znowu to okropne uczucie zawodu:( Kurrrrdeeeeeee!!!!!!a niech to..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKAJANA-nie trac nadzieji ja ja mam od ponad 2 lat ale niestety nic nie wychodzi.zostalo nam tylko dzielnie to wszystko znosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ale juz tak ciezko chwilami!to juz 3 lata.ahhhhhhhh.wciekla jestem!!!! zawsez ten dzien kiedy@ przychodzi jest straszny.lece sie pakowac bo rano do polski.caluski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajana-brdzo mi przykro...wiem co to za bol, ale nie zapomnij ze niektore dziewczyny tez dlugo sie staraly, az w koncu zaszly. Np ja. Co prawda rok ale dla mnie to i tak byla wiecznosc. Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem swedzenie przeszlo i szczypanie tez sluzu bialego tez niema u gin nie bylam i objawow tez niemam ale teraz w listopadzie sie wybiram do gin @ mam dostac w piatek , nic sie zemna nie dzieje i piersi tez mnie nie bola wiec @ przyjdzie spoznona ale przyjdzie znow sie nie udalo tylko usiasc i plakac , znow mam zmieniac gin chyba teraz pojde do innej zobaczymy co ona mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renik-ja chodzilam kiedys do lekarza, ktory wlasciwie nic mi nie pomagal, a tylko wnerwial. Za kazdym razem gdy do niego przychodzilam wciskal mi lobulki na infekcje, ktora ponoc mialam, niw wiem bo nic nie czulam. Bral tylko gruba kase i nic nie robil. Potem za namowa kolezanki poszlam do innego-i o dziwo od razu zaproponowal badania, dla mnie i meza, powiedzaial o wszystkich mozliwosciach jakie beda nas czekaly gdy nie uda sie naturalnie. Bylam naprawde bardzo mile zaskoczona. Wiec jesli masz jakies watpliwosci co do obecnego lekarza, to radze go zmienic. Popytaj kolezanek moze komus ktos pomogl, moze ktos zna dobrego. Taka rekomendacja jest zazwyczaj wiarygodna. Pozdrawiam. Malenstwo-jesli okres bedzie sie spoznial dlugo to musisz isc z tym do lekarza, bo to roznie bywa. Czasami nawet kobietom w ciazy testy klamia. Slyszalam cos o niskim odczynniku w moczu czy cos takiego. Gratulacje dla mamy. Czasami los plata figla. A zawsze mialas regularny cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Alutos a brzuch tez boli? Ja mam 35 d.c. i jesli chodzio ból brzucha to sporadycznie w nocy cos mnie zakłóje i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte Verde-akurat mnie nie bolal. Tylko ze nie mozna tak patrzec, bo nie ma reguly. Moje kolezanki co zaciazyly czesciej sie skarzyly na bolace piersi niz na bol brzucha, ale czytalam kiedys ze moze wystepowac lekki bol. Ale jsli nie jestes pewna i spoznia Ci sie (zakladajac ze masz regularne cykle) to powinnas zrobic test. Po co sie denerwowac. A noz widelec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka - a Ty jak tam? Mialas sie odezwac we wtorek a tu cisza. Mam nadzieje ze nie dotalas tej @ trzymam kciuki za fasolke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Alutos nie dostalam@:). W poniedzialek robilam test i wyszedl pozytywnie:). A dzisiaj rano powtorzylam i niestety negatyw. Teraz juz nic nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!! Powiedzcie mi prosze czy na początku moe boleć brzuch ale cały?? aż pod żebrami?? kawy już nie piję bo mi stasznie niedobrze po niej :( .Wogóle mi byle jak , apetyt mam staszny :) cały czas jestem głodna.Wiem , że to może być na @ ale powedzcie mi co z tym brzuchem ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Madziula nie mam pojęcia czy może boleć cały brzuch mnie bolał tylko na dole i to bardziej w pachwinach albo przy pępku. Ale to były wiązadła macicy. Mnie strasznie bolały piersi. Dotknąć się nie mogłam, nawet mycie ich sprawiało mi ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka dzięki kochana okaże się za kilka dni , ale stasznie mnie to nurtuje dlatego pytam.Piersi bardziej mnie pieką niż bolą .Hmmm jeszcze tylko 5 dni i się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wobec tego trzymam kciuki żeby @ nie przyszła a 2 krechy pojawiły się na teście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja juz sie tyle razy zawiodlam,ze nie wierze w nic:) ale trzymam sie:) Pachwiny bola, temperatura 37,3. 36 d.c. mialam cykle zazwyczaj 32 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.A ja znowu mam problem,idę dziś do lekarza to mi powie co i jak ale muszę się wygadać.Pisałam już Wam że brałam pół roku duphaston i że ostatnio zmieniłam lekarza.On zamienił mi duphaston na luteinę i przepisał metformax.Luteinę miałam brać tak samo jak duphaston i brałam.W 23 i 24 dc miałam plamienia (właściwie tylko przy wycieraniu,nawet wkładka się nie zabrudziła)-ciemne.Skończyłam brać luteinę(po duphastonie 3-4 dni i @ była) i cisza,zrobiłam test,byłam u lekarza,kazał czekać i przyjść dziś w 40 dc.Ale rano zrobiłam test...niestety kreska jedna.Myślicie,że jeszcze jest nadzieja?Dodam że przy dotyku bolą mnie sutki (i tak cały czas),temperatury nie mierzyłam rano ale w środku dnia (wiem źle) ale zawsze jest od 36.8-37.5,i a to czuję moje jajniki,a to boli mnie brzuch,albo nie czuję nic kompletnie.Tylko tak jakbym miała wilgoć w pochwie cały czas.Sorry że się tak rozpisałam ale musiałam to z siebie wyrzucić.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.A ja znowu mam problem,idę dziś do lekarza to mi powie co i jak ale muszę się wygadać.Pisałam już Wam że brałam pół roku duphaston i że ostatnio zmieniłam lekarza.On zamienił mi duphaston na luteinę i przepisał metformax.Luteinę miałam brać tak samo jak duphaston i brałam.W 23 i 24 dc miałam plamienia (właściwie tylko przy wycieraniu,nawet wkładka się nie zabrudziła)-ciemne.Skończyłam brać luteinę(po duphastonie 3-4 dni i @ była) i cisza,zrobiłam test,byłam u lekarza,kazał czekać i przyjść dziś w 40 dc.Ale rano zrobiłam test...niestety kreska jedna.Myślicie,że jeszcze jest nadzieja?Dodam że przy dotyku bolą mnie sutki (i tak cały czas),temperatury nie mierzyłam rano ale w środku dnia (wiem źle) ale zawsze jest od 36.8-37.5,i a to czuję moje jajniki,a to boli mnie brzuch,albo nie czuję nic kompletnie.Tylko tak jakbym miała wilgoć w pochwie cały czas.Sorry że się tak rozpisałam ale musiałam to z siebie wyrzucić.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.A ja znowu mam problem,idę dziś do lekarza to mi powie co i jak ale muszę się wygadać.Pisałam już Wam że brałam pół roku duphaston i że ostatnio zmieniłam lekarza.On zamienił mi duphaston na luteinę i przepisał metformax.Luteinę miałam brać tak samo jak duphaston i brałam.W 23 i 24 dc miałam plamienia (właściwie tylko przy wycieraniu,nawet wkładka się nie zabrudziła)-ciemne.Skończyłam brać luteinę(po duphastonie 3-4 dni i @ była) i cisza,zrobiłam test,byłam u lekarza,kazał czekać i przyjść dziś w 40 dc.Ale rano zrobiłam test...niestety kreska jedna.Myślicie,że jeszcze jest nadzieja?Dodam że przy dotyku bolą mnie sutki (i tak cały czas),temperatury nie mierzyłam rano ale w środku dnia (wiem źle) ale zawsze jest od 36.8-37.5,i a to czuję moje jajniki,a to boli mnie brzuch,albo nie czuję nic kompletnie.Tylko tak jakbym miała wilgoć w pochwie cały czas.Sorry że się tak rozpisałam ale musiałam to z siebie wyrzucić.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.A ja znowu mam problem,idę dziś do lekarza to mi powie co i jak ale muszę się wygadać.Pisałam już Wam że brałam pół roku duphaston i że ostatnio zmieniłam lekarza.On zamienił mi duphaston na luteinę i przepisał metformax.Luteinę miałam brać tak samo jak duphaston i brałam.W 23 i 24 dc miałam plamienia (właściwie tylko przy wycieraniu,nawet wkładka się nie zabrudziła)-ciemne.Skończyłam brać luteinę(po duphastonie 3-4 dni i @ była) i cisza,zrobiłam test,byłam u lekarza,kazał czekać i przyjść dziś w 40 dc.Ale rano zrobiłam test...niestety kreska jedna.Myślicie,że jeszcze jest nadzieja?Dodam że przy dotyku bolą mnie sutki (i tak cały czas),temperatury nie mierzyłam rano ale w środku dnia (wiem źle) ale zawsze jest od 36.8-37.5,i a to czuję moje jajniki,a to boli mnie brzuch,albo nie czuję nic kompletnie.Tylko tak jakbym miała wilgoć w pochwie cały czas.Sorry że się tak rozpisałam ale musiałam to z siebie wyrzucić.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wyrzuciłam z siebie aż za dużą ilość ;-)) ale to nie z mojej winy.Mimo wszystko przepraszam. Dodam jeszcze ból pleców i mąż wczoraj stwierdził,że brodawki wyglądają inaczej,ja tam już nie wiem bo ja się mogę wszystkiego dopatrzeć-wiecie jak to jest.O 17.30 mam wizytę....boję się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,że aż tyle razy wyrzuciłam z siebie mój problem ale to nie z mojej winy ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorka- to nie pozostaje Ci nic innego jak tylko zrobic raz jeszcze tescik:) To dziwne. Ale sa mozliwe dwie sytuacje:1. samoistne poronienie ale dostalabys wtedy juz @ i 2. ze tescik byl jakis wybrakowany. Czasami sie zdarza. Trzymam kciuki zeby to bylo to drugie. Koniecznie zrob i daj znac. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagny- Ale ten pierwszy test byl pozytywny? Bo nie napisalas. W suie objawy masz ciazowe. Ale jesli ostatni test \\wyszedl negatywnie to moge Ci powiedziec to co mowilam Madiorce-testy czasami klamia a czasami to samoistne poronienie(zakladajac ze pierwszy zrobilas i wyszedl pozytywny) Napewno lekarz rozwieje Twoje watpliwosci. Skoro kazal przyjsc na wizyte to pewnie bedzie juz widac. Trzymam kciuki na fasolke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagny- jesli pierwszy test wyszedl pozytywnie a drugi negatywnie to masz sytuacje podobna do madziorki, u niej to samo. Powiem Tobie to samo co jej. Mozliwosc pierwsza-samoistne poronienie a mozliwosc druga-test, ktory klamie:) i zycze Ci tego ostatniego. koniecznie napisz co powiedzial lekarz. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×