Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Alutos mleko możesz pić ale nie musisz. Pod koniec ciąży powinno się ograniczyć ilość spożywanego mleka (niektóre kobietki potrafią wypić od litra do dwóch dziennie) bo dziecko może być bardziej podatne na alergię. Osobiście bym się nie zmuszała do picia mleka tym bardziej że zostało udowodnione że w żółtym serze jest 14 razy więcej wapnia niż w tej samej ilości twarogu. Jak nie lubisz mleka to jedz żółty ser a wapnia ci nie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny kochane :) Pewnie dziś będę ostatnia, bo to już ta godzina, już późno i pewnie każda spędza ten czas z bliskimi, ukochanymi :) Moja Kruszyna padła jak kafka - zmęczony dziś już był, bo dużo wrażeń dziś było, przede wszystkim 3! zastrzyki!!!!! Wyobraźcie sobie że wcale nie zapłakał!!!! Tylko przy zastrzyku, który dostał w udo zrobił buźkę w rogal, kącikami ust w dół i po chwili już wszystko było ok :) Kurczę jaka ja dumna jestem z tego mojego brzdąca :D Po przyjeździe do domu tak zasnął mocno, a potem tak się ze mną rozgadał że aż miło było :D Gaworzy już niesamowicie :) Dziewczyny dzięki wam że jesteście, że mogę wam opowiadać o moim synku, że mam komu się pochwalić. Pamiętajcie że cały czas trzymam kciukasy za te które cały czas się starają i wierzę że już niedługo wam się uda :) A jak inne mamuśki???? Gokata - ty mój dziubku, bardzo ci współczuję w związku z tą kradzieżą - a niech mu łapska odpadną za to !!!!!!!! Hamstwo po prostu!!! Intima - miło że sie odezwałaś :) Jednak jeszcze nas troszke lubisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos- Kochana własnie przez picie mleka wpedzilam synka w ta skaze ale oczywiscie nikt mnie wczesniej nie oswiecil- ja w ogole jestem mleczna a ciazy to mleka piłam hektolitry bo zgaga a tu juz po ptakach okazało sie że w 3 trymestrze to nabiał jest ze tak powiem pod prądem- mleka w ogóle a jogurty sery i etc w znikomych ilościach....więc niestety z ta alergia to prawda- zywym jestesmy przykładem ....niestety :( buziaki i anioły na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny. Teraz juz wiem na czym stoje. Moj maz mnie wrecz zmusza do picia mleka a jak odmawiam to ma mi to za zle i mowi ze zle robie.. ze powinnam przede wszytkim myslec o dziecku a nie o sobie. Dlatego tak sie zastanawilam czy faktycznie on ma racje. Ale teraz widze ze nie. Zreszta jak same mowicie, najwazniejsze zeby nie przesadzac z mlekiem wiec jak wypije dla swietego spokoju dwie szklanki dziennie to chyba nic sie nie stanie:) Bedzie wilk syty i owca cala. Bo nawet jak mu powiem ze przez mleko mozne dziecko miec skaze bialkowa to mnie wysmieje i powie ze wymyslam zeby tylko go nie pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata to miałaś przeżycia. Okropne, żeby człowiek we własnym domu nawet odrobiny spokoju nie miał. Trzymaj się dzielnie. Limetko cieszę się że twój synek to taki dzielny chłopak. Wiecie może co urodziła Sheila. Ostatnio pisała że idzie do szpitala bo miała cholestazę i od tej pory znaku życia nie dała a ona miała termin 4 tygodnie przede mną czyli jakieś 3 tygodnie temu. Ale ten czas leci - 7 dni mi zostało. Kasik ty jeszcze w dwupaku czy już oddzielnie? Jak się rozpakowałaś to proszę o zdjęcia bo jestem bardzo ciekawa waszego mixa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos czuję się bardzo dobrze - poza gardłem. Jedynie ciężko mi jest w nocy wstawać do kibelka. Na szczęście nie muszę biegać często przeważnie tylko 1 raz wstaję. Początek ciąży był kiepski bo przez 7 tygodni witałam się z szuwarkiem ale za to potem ominęły mnie wszystkie przykre dolegliwości. Byliśmy wczoraj na usg. Według tej maszynerii waga dziecka 3 600 +/- 500 ale lekarz mnie pocieszał że raczej na plus to nie będzie. Jak się w ciągu tygodnia nie rozpakuję to za tydzień znów do kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a czemu ja w dzien sprawdzonej u ginekologa owulacji nie zaszłam w ciążę? Nie mam tyłozgiec nic takiego...przeciez owulacja jest najważniejsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos- Kochana 2 szklanki to pół litra czyli jak na dzienna dawke to za duzo tym bardziej ze pewnie jesz kanapki z zółtym serem jakies jogurty pierdoły..... poszukaj w necie o skazie i pokaz męzowi- moze sie odczepi ;)hihhihi Wzetka!!!!!!!!!! losienku jak to zleciało- to tylko moja ciaza tak sie dłuzyła!!!!!! heh normalnie szok :D | Kasik Kobietko- ja tez chce fotki- tzn poproszę :) no i fakt Sheila! odezwij się!!!!!1 buziaki dla wszem MonteVerde- :( ja sie na tym niestety nie znam ale trzymaj sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! dokladnie 8 dni temu mialam owu.dzis w nocy w pracy mialam jakies lekkie plamienia,nie krwiste ale takie brazowe,takie no dziwne... nie wiecie co to moze byc?czy moge mysle c ze zagniezdzanie?gdzies o tym czytalam,ale moze to cos innego i nawet cos chorobowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana - ja także miałam takie jednorazowe plamienie, robiłam wczoraj test, ale druga słabiutka kreska wyszła po 10 minutach, także nie wiem jak zinterpretować ten wynik. Plamienie miałam w soboty na niedzielę. Podobno zagnieżdżony zarodek dopiero zaczyna wytwarzać gonadotropinę kosmówkową, jestem dobrej myśli i trzymam za Ciebie kciuki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, a mnie Gokata nie widzi :( Dzis pewnie będzie mały tłok, bo każdy na roby bliskich jedzie. Ja będe w domku, bo z Igorem raczej sie nie ybieramy na cmentarz, bo troszkę zimno. Pozdrawiam i całuję wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko Moja widze Ciebie widze ... Iwo śpi a ja smęce sobie...taki mam placzacy dzien dzis...tak jak Ty siędze z Małym w domu i jest mi źle.....nie ma mnie na cmentarzu u Taty i tak mi nędznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokatko dłuży mi się niemiłosiernie. Już bym chciała mieć małą po właściwej stronie brzucha. Czekam kiedy wreszcie postanowi zacząć akcję "ewakuacja". Ja przeważnie groby bliskich odwiedzam w wakacje bo niestety moja rodzinka mieszka 600 km ode mnie i na 1 listopada to raczej tam nie bywam ale myślę o nich często i zawsze wypisuję kartkę na wypominki do kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz,nie ma co gdybac.poczekam do daty @ i zrobie tescik.Trzymam kciuki Za Ciebie Agnesit!dawaj znac na bierzaco1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana za tydzień już będzie wiadomo. Trzymam kciuki żeby ci się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko- jesli dobrze sie czujesz to ja sie ciesze razem z oba:) Oby do porodu a potem z gorki:) Gokatko- hmm teraz to mnie zmartwilas, z tym mlekiem. Moze faktycznie to za duzo. Jem duzo jogurtow i ser zolty tez. Musze to wszystko sobie poukladac i koniecznie pogadac z mezem. Jakajana-trzymam kciuki za fasoline:) oby to bylo to. To samo sie tyczy Agnesity. Ta slabiutka kreska to dobry znak, tak sadze:) Monte verde- to ze mialas owulacje i nie zaszlas to normalne. Nawet zdrowi partnerzy maja tylko 30 % szans na zaplodnienie przy pierwszym staraniu. A badal sie Twoj partner? Bo czasami przyczyna moze lezec po stronie faceta. W kazdym razie jesli jeszcze tego nie zrobiliscie to warto by bylo pojsc do androloga. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do piskacz - no wyobraź sobie ze się mylisz :D Temperatura w czasaie ciąży będzie \"ogólnie\" wyższa, więc nie ma znaczenia czy ja ją zmierzę w dzień czy wieczorem. Profesor do którego jeżdżę jest tego samego zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) Dawno mnie nie bylo, ale znowu do Was wracam:).Jak narazie nie mam w planach zadnych podrozy, wiec mysle, ze bede miala teraz troszke wiecej czasu na topik:) Co tam u Was slychac ciekawego?Jeszcze nie przeczytalam wszystkiego i nie jestem na biezaco! U mnie nic nowego.Podczas urlopu dostalam wredna @, i pewnie wiecie jak to jest:(. Poza tym wszystko po staremu... Pozdrawiam Was goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witaj! Ja wlasnie też niedawno wstalam....już 38 dzień cyklu a miesiączki jak nie bylo tak nie ma...ostatni cykl mi się tez tak wydlużyl i wlsanie mialam 38 dni...może dostanę dzisiaj ale mam nadzieje ze tak nie bedzie....:) test robilam w poniedzialek i wyszla 1 kreska ale mam nadzieje ze to bylo jeszcze za wczesnie na test mo że malutkie stezenie gonadotropiny kosmowkowej w moczu i nie byla jeszcze widoczna, dzisiaj kupie chyba drugi i zrobie (jak jeszcze nie dostane miesiaczki) w niedziele rano? Powiem jeszcze ze wszystkie objawy mam typowe dla ciązy chociaz można by bylo stwierdzic ze sa tez okresowymi, jednak ta temperatura ponad 37....hmm zobaczymy czy ktoras z was miala podobnie i pkazalo sie ze jest w ciazy....pozdrawiam serdecznie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, że wczesniejsze cykle bylo 28-30 dniowe....i to jest nasz I cykl staran....wczesniej bralam tabletki przez ok. 1,5 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dodam, że troszkę brzuch mnie boli....ale mnie pocieszylas dziewczyno !!!!!:) Zazdroszcze Ci tego 40 tc.mam nadzieję, że już niedlugo może ijutro albo pojutrze jak zrobię test i jak oczywiście nie pojawi się miesiączka :) powiem napewno o tym.....:) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy mialaś jakieś upławy, kiedy mialas dostac ten okres hmm nie wiem albo jakieś inne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik kasik ja też mam ale czasami przeczucie jest zludne....brzuch mnie przez kilka dni nie bolal a dzisiaj znow te pobolewania a czy jakieś mdlości bo u mnie prawie wcale...wczoraj rano mialam jakieś delikatne lae przeszly...?Dziekuje za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik Kasik a Tobie już 4 dni zostały ojej a wiesz już jaka płeć napewno - chociaż niektórzy nie chcą wiedzieć do porodu :)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Widzę Kasik że obie czekamy na rozpakowanie. Nie wiem jak ty ale ja już nie mogę się doczekać. Malwina trzymam kciuki za pozytywny wynik testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jestem ciekawa ile mi urosnie brzuch. Zawsze bylam raczej szczupla. 50 kg i 160 cm wzrostu. Teraz przytylam w ciazy juz 7 kg a jestem dopiero w 4 miesiacu. Jak to jest z tym brzuchem? Ile wam urosly brzuchy np do 6 miesiaca? Bo kupilam sobie kurtke juz na okres zimowy dwa rozmiary wieksza bo o rozmiar wieksza jest dobra na teraz. Wiec chyba tamta powinna wystarczyc?? Dodam ze jest ona bardzo luzna na razie. A przede mna jeszcze cala zima czyli jakies 4 miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos trudno przewidzieć jak bardzo urośnie ci brzuch. Ja mieszczę się w swoje normalne kurtki. Co prawda zamek już na granicy wytrzymałości ale myślę że jeszcze te kilka dni jakoś wytrzyma. Chyba że Mała postanowi ćwiczyć naszą cierpliwość i jeszcze zechce troszkę w brzuszku posiedzieć. Z drugiej strony wcale jej się nie dziwię. Na zewnątrz tak brzydko. Pochmurno i zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko-tylko kwestia tgo jakie kurtki nosisz, ja np bardzo dopasowane wiec raczej nie stykna:) Powiedz jesli mozesz ile masz w pasie teraz i jak dlugo utrzymuje sie ten stan. Mysle ze w ten sposob choc toszke naswietlisz mi sprawe. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×