Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Hej dziewczyny :) Majka - przeleci ci jak z płatka :) Oj kiedy to było :) Wierzyć mi się nie chce że już rok czasu siedze w domku, a Igor ma już ponad 3 miesiące :D A ja teraz psychicznie i fizycznie na przyjęcie @ :P Zastanawiam sie kiedy nadejdzie i mam ogromną nadzieję że to co się wczoraj stało nie było zapowiedzią nadchodącej @. Mianowicie musieli wczoraj wezwać do mnie pogotowie bo tak straaaaaasznie mnie rozbolała głowa, że traciłam momentami przytomność a ręce i nogi miałam strasznie słabe, że ruszyć nimi nie mołam. Kurka, czyżby miało być gorzej niż było????? :(:(:( Pożyjemy zobaczymy. Ale wy teraz cieszcie się swoim stanem, bo to naprawdę piękny okres w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko wierzaj mi wyrzygałam juz swoje:P Za to mały nas tak pięknie kopie, ze czasami to nawet czuje ból.... Mój maż był tak zachwycony jak go pierwszy raz kopnał że z tej radosci zabrał mnie do perfumerii:D:D:D:D:D a to dla mnie jak miód na ranę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - to częściej przykładaj rękę męża do brzucha :D Wykorzystuj to na maksa :D Ha, ha może nawet policzek nadstawić to patrz jaki będzie dumny chodził że już mu mały bokesr w brzuchu rośnie jak mu prawym sierpowym da :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos to nic nie boli :) jak narazie, nie wiem co bedzie poźniej. Tylko moj mężuś sie denerwuje, ze on tego nie czuje, nawet jak rękę przylozy, ale co sie dziwic, jak tatus przyloży rękę to dzidzia robi sie grzeczna :) Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-w- wiesz co ale cos w tym jest. Jak moj przyklada reke to dzidzia nagle przestaje kopac:) tak sie zastanawialam czasami czy ona to czuje ze to inna reka niz mamy... Bo to dziwne. Jak odsunie reke to dalej sie rusza. Czasami wydaje mi sie ze maz mysli ze to wszytsko zmyslilam. No coz moze pewnego dnia poczuje:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka!!!!!!! KOchana!! no i przynaj najwspanialsze uczucie pod słońcem prawda??? nagle cały świat trzymasz w ramionach.... GRATULUJE!!!!!!!!!!! ja też prosze o zdjęcia no i KASIK KASIK- CIEBIE TEZ KOBIETKO BO NIE DOSTAŁAM :( pizdrawiam WSZYSTKIE i zmykam z Iwusiem na szczepienie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pusto . od wczoraj zero wpisow... Od ktorego miesiaca zaczynaja bolec sutki? Bo ja zaczlam 5 miesiac i jakos tak pobolewa mnie lewy sutek, we wtorek mam wizyte u gin ale wole najpierw zapytac was bo moze to calkiem normalne i nie potrzebnie sie denerwuje... Po za tym snilo mi sie dzisiaj moje dziecko...nie wiem czyto dobrze bo z tego co wiem to takie sny o niemowlakach zwiastuja jakies problemy:( We snie mialam dziewczynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey !!! gratulacje dla wszystkich swieżo upieczonych mamusiek ! A mi w brzuszku rosnie bokserka lub fanka piłki noznej cała noc i ranek dokazuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Majko! Mam nadzieje, ze swieta spedze w domku, bo nie chcialabym lezec w szpitalu - nawet ze ślicznym bobaskiem w ramionach... Termin mam na 4stycznia. W piatek bylam u gina i niestety juz mi sie skraca szyjka, ale na szczescie rozwarcia nie mam. Gin stwierdzil, ze jesli wytrzymam jeszcze miesiac to bedzie super. Zobaczymy... Gratuluję Synka! :) Pozdrawiam Wszystkie Mamusie i staraczki! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OHOHO!!! CO TO ZA SPANIE MOJE PANIE????????????????? pisać mi tu , ale szybko!!!!! buziaki dla WSZEM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam-jesli oczywiscie ktos tu jeszcze zaglada:) Ostatnio jakies pustki sie zrobily wiec musze troszke nadgonic. Wzetko bardzo Ci dziekuje za zdjecie Twojej kruszynki-jest przesliczna brunetka:)!!! Mozesz juz nawet robic jej kucyki bo ma bardzo duzo wloskow:) To chyba rzadko spotykane wsrod noworodkow:) Jeszcze raz moje wielkie gratulacje! Pozdrawiam wszytskich i wpadajcie czasem bo nasz topik przestanie istniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _koleczka
hej Dziewczyny:) Dawno mnie nie było bo sie przeprowadziłam i niestety nie miałam neta:( mój Maluszek ma juz 2 miesiące:) ma na imię Filipek i jest prześliczny:) i ma ogromnnny apetyt:) a jak tam Wasze pocieszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc _koleczka_ hyba nie mialysmy sie jeszcze okazji poznac. Musialam chyba zawitac duzo pozniej od Ciebie:) Moj maluszek jest na razie w brzuchu to 5 miesiac(chyba) w kazdym razie na pewno 19 tydzien Na razie nie wiem jescze jaka plec bo lekarz nie zrobil mi wczoraj usg moze za 3 tyg sie dowiem. Ale szukam ciekawych i zarazem normalnych imion dla dziewczynki lub chlopaka. Dla chlopaka ciezej mi znalezc. Moe wy macie jakies propozycje??? Od razu mowie ze starodawne i te bardzo nowoczesne odpadaja. Podajcie swoje przyklady, moze skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos to ja mam problem z imieniem dla dziewczynki :) dla chłopca chcoiałabym Mateusz albo Szymon, a dla dziewczynki nie mam zielonego pojęcia. W piątek mam usg i może do dowiem się co tam mam :) w końcu to już 23 tydzień to coś powinno widać :) Jak masz jakieś fajne imiona dla dziewczynek, to pomóż :) Buziaki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Alutos:) jeżeli o mnie chodzi to z męskich podobają mi sie: Filip:), Kajetan (kajtek:) Bruno, Mikołaj, sergiusz a dla dziewczynki hmm to chyba tylko Majka i Paula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieki dziewczyny za imiona. Musze sie przyznac ze myslalam wlasnie nad Szymon albo Filip, ewentualnie jeszcze Adaś. Moj maz niesety woli jakies takie niecodzienne(Aaron i Agenor czy jakos tak) niestety nie dojdziemy do kompromisu chyba w tej kwestii. Wiec moze lepiej zeby to byla jednak dziewczynka bo zgadzmy sie na dwa imiona Alicja i Olivia-mysle ze tutaj chyba uda nam sie dojsc do porozumienia:) A jak bedzie chlopak to chyba bedziemy ciagnac losy:D. Aga-w z imion dla dziewczynek to wlasnie podoba mi sie Alicja, Olivia, Amelka, Zosia, Dorotka i Ania ale ze tak mam na imie(ostatnie) to nie moge dac:) Moim zdaniem w 23 tyg juz powinno byc widac na pewno. No chyba ze odwroci sie do Ciebie pupęcją:D. Slyszalam tez ze najlepiej wlasnie jest sprawdzic w 5 miesiacu jak jest jeszcze w miare male bo pozniej ciezko juz dostrzec. Wiec wpatruj sie w nie do upadlego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Widzę że znów powraca problem z imionami :D Ja też go miałami myślę że jeszcze nie jadna będzie się z tym zmagać. Polecam przypasowywanie imienia do nazwiska i te które najładniej brzmi to dać :) Jeśli mogę coś podsunąć to mnie się podobają Hanna i Agata, ale wiadomo kwestia gustu. A dla chłopaka oczywiście Igor, może też byc Rafał, Marcin i Artur :) Wybierając imię dla dziecka kiesrowałam sie też tym, aby miało tak na imię jak jeszcze nikt w mojej ani w męża rodzinie nie ma na imię, to też jest jakieś ułatwienie żeby zawęzić listę :) A jak się czują moje przyszłe mamuśki? Alutos - jak samopoczucie??? Apetyty na jakieś konkrety masz??? Koleczka - miło że znów zawitałaś na topik :) No i gratulacje Filipka :) Gokata - jak sobie radzisz z karmieniem dzieciątka? No i mam nadzieję że jeszcze jakoś funkcjonujesz mimo tak ubogiej diety. Trzymaj się kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje ze sie nie odwróci dupcią, tak jak ostatnio :) Dziś moj mąż czuł kopniaki :) A Hania to śliczne imię :) Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!pomalu idziemy do przodu. mnie nie bylo,ciagle praca i straaasnzie kiepski okres mialam po ostatnim rozczarowaniu. Ale staramy sie nadal,pelna para. Niestety jesli nie uda sie w tym lub ewentualnie przyszlym cyklu to przerywamy staranko na pare miesiecy zebym w 9 miesiacu nie musiala wsukience slubnej sie meczyc hehe.caluski13majcie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Limetko-jesli chodzi o mnie to czuje sie swietnie, caly czas mam ochote na slodkosci z przerwami na jakis soczysty owoc, za kwasnymi i ostrymi jakos nie przepadam...Jedyne co mnie drazni to rosnace piersi-fajnie ze urosly ale juz wiekszych nie chce!!! Znowu musze kupic nowe staniki chyba juz D bo C jest za male:( No i ten straszny bol sutkow-Jak dlugo beda mnie bolaly??? Jak dlugo bolaly Ciebie Limetko? Po domu chodze bez stanika bo inaczej nie idzie wytrzymac. Aga_w- trzymam kciuki zeby tym razem sie udalo podejrzec plec malenstwa, mnie tez to czeka za 3 tygodnie.:) jakajana-oczywiscie bede trzymac kciuki! Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz na usg powiedział że widać worek mosznowy :) chiał zobaczyć siusiaka, ale maleństwo zacisnęło nóżki i się obróciło. Ale jest wszystko ok i jest fajnie. Oby tak było dalej. Pozdrawiam Was i przesyłam buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_w- czyli macie chlopaka!:) super!!! To nie masz juz problemu z imieniem bo jak sama mowilas trudniej Ci bylo wybrac dla dziewczynki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje-finanse.com.pl - to tylko pozazdroscic ze pomimo PCO udalo Ci sie zajsc w ciaze. Szczesciara z Ciebie.Gratuluje!:) W tej chwili stalas sie wielka nadzieja dla staraczek na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Młoda Mężatka
To ja twoje-finanse.com.pl Byłam, ale jak widać ktoś mnie usunął :/ Ciesze się :) Jak widać z PCO również można zajść w ciążę! Sama zanim zaczęliśmy starania zamartwiałam się jak to będzie, kiedy nam się uda... moja Ginekolożka mnie uspokajała, ale mimo wszystko się martwiłam. Odstawiłam tabletki i proszę :D udało się :) Ale powtórzę moje objawy (które zostały usunięte), żeby nie było, ze nie na temat ;) Zaczęło się od braku okresu - ale nie zastanowiło mnie to, bo przy PCO było to u mnie normalne... ból sutków, okropny ból sutków - zrzuciłam na odstawienie tabletek pobolewanie brzucha - myślałam, ze to zbliżający się okres Mój Mąż zauważył jeszcze, ze zmienił mi się smak - to za słone, to za słodkie, to bez smaku... poza tym w ogóle słodycze przestały dla mnie istnieć! to już było dziwne... no i strasznie przeszkadzał mi "zapach" lodówki... Mój Mąż mówił, ze na pewno jestem w ciąży, ale ja nie chciałam się napalać, żeby się rozczarować... ale zrobiliśmy test i wyszły 2 kreseczki :D potem powtórzyliśmy test 2 razy, zadzwoniłam do mojej Gin i mogliśmy się cieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos - nie pamiętam żeby mnie jakoś bardzo bolały sutki w ciąży. Nie chcę cię straszyć ale piersi to ci dopiero urosną jak urodzisz i poarm zacznie ci nachodzić :) Ja też miałam duże w ciąży a potem były OGROMNIASTE :D Ale teraz jak już nie karmię piersią małego to znów mam jak cytrynki :D malutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa Mloda Mezatka-to dobrze, bo juz sie balam ze mam przewidzenia:) Limetko- No to mnie wystraszylas...i to z dwoch powodow. Po pierwsze ze bede miala jeszcze weksze a po drugie ze wroce pozniej do poprzedniego rozmiaru:( Ja mialam naprawde bardzo male...a z tego powodu staszne kompleksy. Bardzo Ci zmalaly?? A powiedz powrocily tak jak przed ciaza czy choc troche zostaly wieksze? Ale powiedz szczerze, bo nie chcialabym sobie robc zbyt duzych nadziei... No i wogole jak z figura, jest tak jak mowia, ze traci sie ja i ze ma sie cellulit i rozstepy?:( No i czy piersi sa oklapniete, bo preciez jak w takim szybkim tepie rosna i maleja to chyba cos sie z nimi dzieje... Strasznie sie tego boje wszystkiego no i przytylam juz 8,5 kg a to dopiero 19 tydzien:( W pasie mam juz 88 cm-brzuch jak pilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×