Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość MonteWerde
Witam Was! Mam pytanie. U mnie 37 d.c i brak miesiaczki. Od czasu doczasu zaistniej u mneie skurcz jajnika albo macicy.Po chwili mija a miesiaczki dalej nie ma. Wczoraj włożyłam sobie tampona, myslalam,ze dostanę. Jak wyjelam mialam jedna plameczk ena tamponie krwi, ale juz dzisiaj i wczoraj wieczorem nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Dawno mnie tu nie bylo,ale ostatnio mam bardzo poplatane zycie i tak jakos wychodzi:( Gratuluje wszystkim nowym mamusiom i tym przyszlym rowniez:) Szczesliwa Mloda mezatka- dobrze ze sie u nas odezwalas:) Ja tez mam PCO i wierze ze mi sie w koncu uda, bo juz raz mi sie udalo. Trzymaj sie cieplo:) Monte Verde ja mam podobna sytuacje, tylko ze mnie juz od 2 tygodni dodatkowo boli brzuch i piersi, a @ jak nie bylo tak nie ma do dnia dzisiejszego. Test wyszedl negatywnie!A Ty robilas juz test czy jeszcze? Alutos, Limetka, Gokata,Klempa,Wzetka,Kasiamotylek, Koleczka,Aga,Karina,lakajaana,i wszystkie inne kobietki ktorych nie wymienilam, co u Was slychac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej nie mam @ a temperaturka 37,5. Nie robilam jeszcze testum,bo robilam przez ostatnie dwa miesiace i wychodzily negatywnie. Wiec tym razem juz nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Monte Verde ja robiłam test w 40 dc i wtedy mi wyszły 2 krechy a teraz za ścianą śpi moja dwutygodniowa kruszynka. Objawy miałam podobne do twoich tylko że ja nie mogłam się do piersi dotknąć tak mnie bolały. Poczekaj jeszcze kilka dni dla pewności i zrób test. Trzymam kciuki żeby wyszedł pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny-Madziorka i Monte Verde po dlugiej przerwie w pisaniu. Milo was tu znowu przeczytac:) Madziorka jesli chodzi o ten spozniajacy sie okres to tak sie zastanawiam ze to czekanie to musi dobijac, tym bardziej ze testy wychodza ujemnie...ale ten bol piersi i brzucha jest zatsanawiajacy...moze zrob za kilka dni jeszcze raz, albo dla 100% pewnosci (bo wiadomo jak to z tymi testami czasami oszukuja) moze wykonaj bete w szpitalu??? Zycze zafasolkowania z calego serducha. Monte verde- a Tobie radze zrobic jednak ten test. Przeciez to ze ostatnio wychodzily ujemnie nie oznacza ze teraz znowu tak bedzie. A jak dlugie masz cykle? Jezeli to duze spoznienie u Ciebie i nie masz zadnych problemow z cyklami to ja juz dawno zrobilabym test... z natury jestem strasznie niecierpliwa. Zycze udanych dwoch kresek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka, a brzuch cię pobolewal? Mnie piersi bola bardzo i sluzu tez mam sporo. Ale ja mysle, ze to jakis kolejny wybryk mojego organizmu i okres mi sie poprzestawial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya dziewczyny mam dosc skomplikowane pytanie mam nadzieje ze któras z was się orientuje sprawa wyglada tak : jestem zatrudniona na czas okreslony do dnia 31 stycznia 2008 termin porodu mam ok 27 luty dlatego tez umowa zostaje przedluzona do dnia porodu (czyli ubezpieczenie chyba rownież) następnie dostane zasiłek z ZUS ale bede osobą bezrobotna nie zarejestrowana na kogo przechodzi ubezpieczenie dziecka skoro żadne z rodziców nie pracuje ? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Co tu tak cicho i spokojnie??? U mnie nic nowego. 38 dc i @ nadal brak. Brzusio nadal pobolewa, piersi takze. Ehh jakie to wszystko jest pokopane:( Pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!ja wiecie w tym cyklu staralism sie.jestem w 8 dniu po owulacji. Jak zwykle juz zyje nadzieja. pytako,czy dretwienie rak wysteuje w ciązy?od wczoraj wieczora czuje takie cierpniecie,nie jest to bolace czy uciazliwe ale takie dziwne.a przedwczoraj w pracy ,zwyczajnie ida dostalam takiego zawrotu glowy,zdarzylo mi sie to tylko raz,odczuwalam jeszcze jakies akie zakrecenie ale juz nie tak silne ja wtedy. po prostu sekunda kiedy prawei mnie zwalilo z nog.ahhh...coz,nadzieja musi byc.byc moze to dobre znkai?? Monte robilas test???:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azzzzzzaaz
myszki, nie doszukujcie sie ciagle u siebie objawow! to jest strasznie meczace...wiem, ze ciezko sie czeka do terminu @ - ale tak naprawde i tak sie na tym konczy...jak ma sie udac, to i tak sie uda!!!!!!!!!!!!! tym iweksza bedzie dla was "niespodzianka" :) szanse są 50% na 50% ... czasami sa objawy, a czasami ich nie ma...nie ma na to reguły!! zycze wszystkim wyczejujacym 2 kreseczek na testach ciazowych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte Verde brzuch mnie nie bolał tylko odczuwałam takie ciągnięcie jak przed okresem. I te ilości śluzu - co 15 minut latałam do kibelka żeby sprawdzić czy @ już przyszła a tu niespodzianka. Trzymam kciuki żeby i tobie taka niespodzianka się przytrafiła ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azzzzzzzaz- jak zapewne zauwazylas to jest topik \"jakie byly u was pierwsze objawy ciazy\" wiec nie powinny Cie dziwic ani meczyc takie pytania dotyczace wlasnie tych objawow. Dziewczyny przychodza tutaj po to aby sie czegos nowego dowiedziec i nabrac troche nadziei-ona jest naprawde wazna dla kazdej starajacej sie kobietki. Tylko ta nie doszukuje sie objawow, ktora nie pragnie byc w ciazy. Staraczki zawsze beda o nie pytac i doszukiwac sie ich u siebie do konca. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alotus ma racje!!dlatego pisze!chocbym staral sie nie myslec,to mimo wszytsko co mieisac jest nadzieja i karmienie sie zludzeniem!zawsze tak jest!to taka chwila kiedy potrzeba slowa drugiej osoby ktora to rozumie!a tutaj wlasnie sa takie osoby!przekochane forumowiczki! wiec pytam o dretwienie i zawroty glowki:)caluuusyyyyyyy\'1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi- nie martw sie , jesli chodzi o Twoje pytanie to odpowiadam: jestes normalnie ubezpieczona w okresie pobierania zasilku z Zus. A dziecko podlega pod Twoje ubezpieczenie. Potem kiedy zasilek Ci sie konczy idziesz na kuronia jezeli przepracowalas w zakladzie pracy rok czasu. A jesli nie to normalnie jestes zarejestrowana jako bezrobotna osoba i rozniez podlegasz razem ze swoim dzieckiem ubezieczeniu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajana- widze ze jestes:) No u mnie dretwienie pojawilo sie jakis czas temu ale chyba nie na poczatku(nie pamietam) Zawrot glowy mialam jakies dwa tygodnie temu ale kazda z nas przechodzi inaczej. Nieektore dzieczyny od razu slabna. A masz jakies inne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie forumowiczki! Jestem tu nowa i mam pytanie: Właśnie w poniedziałek zrobiłam dwa testy i wyszły dwie grube krechy na obu testach. Proszę powiedzcie mi, czy jak dwa testy wyszły pozytywnie (kreski pojawiły się przed upływem czasu oczekiwania na wynik), nie mam okresu, temperatura w pochwie utrzymuje się na poziomie 37,1 i mam duzo białego ślzu + ból piersi to czy jestem napewno w ciąży??? Na lekarza jeszcze za wcześnie i nie wiem czy mam zrobic badanie krwi na betę HCG???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nic.za wczesnie.a nie chce sie doszukiwac.tylko to zwrocilo moja uwage.byc moze to z innych przyczyn:) poczeam do @ i zobaczymy.caluski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simona- na milion % jestes w ciązy!!!!!!!:) U mie tez wynik wyszedl pozytywny w kilka sekund i mialam te same objawy co Ty. Ale dwie kreski na tescie sa najlepszym dowodem na to. Moje gratulacje!!!!!! Uwazaj teraz na siebie. Najwazniejze sa ponoc pierwsze trzy miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajana- wiesz niektore nawet piersi nie bola. To nie ma reguly. Rownie dobrze u Ciebie tak to sie moze objawiac:) Tyle ze ja nie mialam takich akurat, ale to o niczym nie swiadczy. Zycze zeby to bylo to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azzzzzzaaz
to nic nie zmieni ze beda sie doszukiwac tych objawow...chodzi o to, ze strasznie to negatywnie dziala na psychike...mam na mysle slynne "wrzuc na luz" --- jesli ciagle beda o tym myslec, ciezko im bedzie wyluzowac... Alutos---zle mnie zrozumialas, nie dziwia mnie ani tez nie mecza mnie takie wpisy... wiem co mowie, bo sama to przerabialam i przerabiam, wiem jak to meczy...a i tak TRZEBA czekac do terminu @, chociazby po to, zeby moc zrobi test (z miare wiarygodnym wynikiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos_80 to mnie pocieszyłaś :)) Odkąd sie dowiedziałam to chodze jakaś taka zakręcona, nie mogę jeszcze w to uwierzyc, ale powoli do mnie dociera. To będzie moje pierwsze dziecko. Próbowaliśmy z moim mężem drugi cykl i się udało!!! Chociaż ja jestem raczej pesymistka, jak za pierwszym razem nie wyszło to już myślałam, że nie możemy itd. Ale mój M. mówi, żeby myślec pozytywnie i stało się... Jestem happy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simona-kobieto, drugi cykl? Tomasz niesamowite szczescie:) Tylko pozazdroscic. Ja sie staralam rok czasu. No ale my mielismy male problemy. Wynika z tego ze jestescie zupelnie zdrowi i niezwykle plodni:) Mnie doprowadzilo do zafasolkowania walsnie negatywne myslenie. Bo stracilam juz nadzieje i wtedy sie to stalo:) nieoczekiwanie. azzzzzzaaz- moze to i nic nie zmieni ale jest latwiej. Zreszta sama mowisz ze przechodzilas to samo. Wiec powinnas to zrozumiec. Wiem ze mozna sie rozczarowac-bo sama tez rozczarowywalam sie bardzo dlugo, ale gdyby nie ten topik to nie mialabym za bardzo komu sie pozalic, porozmawiac o swoich obawach przeczuciach i objawach. Bylo mi to potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos_80 a Ty w którym tygodniu czy miesiącu jesteś? U mnie wychodzi 4 tydzień licząc od ostatniej miesiączki (26.10.2007r.)Przepraszam, ale nie czytałam wszystkich wypowiedzi. No mieliśmy farta z tym drugim cyklem. A ile ja się wcześniej naczytałam, że nie nie tak łatwo zajś to juz miałam najgorsze wizje, nie tak łatwo myślec pozytywnie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azzzzzzaaz
hmmm, alutos chyba mamy odmienne zdanie :) nie sadze zeby bylo latwiej - zwlaszcza jak sie ciagle nakrecasz, wyczekujesz a pozniej dostajesz kubel zimnej wody na glowe....zycie uczy pokory...czaami przychodzi taki momen, kiedy sie :poddajesz" i nagle okazuje sie ze na tescie sa 2 krechy...:) wazne, zeby zachowac zdowie psychiczne :) rozumiem, zapytac sie przez przez pierwsze m-ce staran o objawy, i pozniej sie ich wszedzie dopatrywac, ale nie NIEUSTANNIE. przeciez mozna zwariowac od tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azzzzzzaaz
poddajesz, miało byc, a nie oddajesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azzzzaas nie zagladaj tu jesli Cie to irytuje1zdanie firumwiczek jest oparciem!i nawet jesi tu nie bedziemy pytaly siebie nawzajem to kazda bedzie z osobna sledzic wszytskie mozliwe linki na temat objawow.lepiej sie z kms jednak porozumiec.jesli Tobie to niepomaga to po co zagladasz na forum?pozdr:)a propo-tez jestes staraczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizette
chcialam sie spytac to wazne staram sie juz 10 cykli, bylam u gina, tak ok 16dc, cykle mam 25-26 dni. pytalam sie czy mialam owu, ona na to ze moze z prawej strony a ja ze barzdiej bolalo z lewej i jak dobrze tak szukala na usg, to stwierdzila ze naokolo jajnika jest otoczka i ma podejrzenia ze to moze byc cialko zolte. nie mam zadnych objawow nic, dzis 23dc. zdazylo wam sie to? nie nastawiam sie na ciaze ani nic. a tylko nadal troche kluje mnie z lewej strony. prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×