Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Alutos momentami robi mi się słabo i nogi mam jak z waty, na dodatek mnie czyści, nie wiem czemu. Tak jakoś dziwnie się czuję, nie umiem tego dokładniej opisaća. Jak tak dalej bedzie jade do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos momentami robi mi się słabo i nogi mam jak z waty, na dodatek mnie czyści, nie wiem czemu. Tak jakoś dziwnie się czuję, nie umiem tego dokładniej opisaća. Jak tak dalej bedzie jade do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos od pół godziny jakoś tak słabo się czuję, nogi mam jak z waty, ręce mi się telepią i mnie przeczyściło, nie wiem czemu :( jak tak dalej będzie jadę do lekarza, czekam aż mąż wróci z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_w- no, ja tez bym radzila jednak pojechac. Lepiej tego nie bagatelizowac. Duzo Ci juz nie zostalo ale to troche za wczesnie jeszcze na final. Konieczniedaj znac co postanowilas i jak sie czujesz. Pozdrawiam i duzo zdrowka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde- nie zgodze sie z Twoim kolega. Wydaje mi sie ze nie jest ekspertem w tej dzidzinie i nie powinien sie wypowiadac. owszem , areozol jest szkodliwy ale nikt mi nie wmowi ze "troche" papierosow nie zaszkodzi. Nawet bierne palenie szkodzi doroslym a co dopiero wdychanie dymu tyoniowego przez malutka kruszynke w brzuchu mamy.Przeciez maluch nawet nie ma gdzie sie schowac przed tym dymem:( Czy niektorzy nie maja choc troche wyobrazni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu udalo mi sie wejsc na forum!! aga_w koniecznie daj znac jak sieczujesz,czy bylas u lekarza!!!! kochane ,czy to prawda ze podczas ciazy czasami czuje sie w dole brzuszka tak podobnie jak wczasie @?no moze nie tyle w czasie co wtedy kiedy @ sie zbliza?? Milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny co się dzieje
z Majką? Dawno tu nie zaglądała. Wiecie może coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jakajaana
Tak to częste uczucie w ciąży, że w dole brzucha boli jak na okres. Jak często sie powtarza to spytać lekarza, by mieć pewność, że wszystko OK. Ja urodziłam już dwójkę i zawsze mnie pobolewało jak na okres. Szczególnie na początku (przez pierwszy trymestr i przed porodem, tak od około 36tc.) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo:) Na szczesci nie powtarzea sie to czesto,ale chcialam sie upewnic:) Co do Majki,zielonego pojecia nie mam!!! aga_w mam nadzieje ze wsyztsko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie wiem co sie dzieje z Majka. Pewnie opuscila topik na dobre, jak wiekszosc dziewczyn z poczatkowego okresu. Aga_w mam nadzieje ze juz wszystko dobrze. Ale skoro sie nie odzywasz to pewnie pojechalas jednak do lekarza. Jak wrocisz to koniecznie daj znac co i jak. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystrekkk
Aga w objawy sa niepokojace, to moze byc zatrucie ciazowe, zbyt wysoki skok cisnienia :( udaj sie do lekarza !!!!!! Lub niedocukrzenie !!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutis, ja sie tez oczywiscie z nim nie zgadzam, przeciez te wszystkie cyjanowodory wchodza w krew matki, a razem z nią do malenstwa. Jade zaraz do szkoly. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlsnie,mam nadzieje ze u agi wyztsko dobrze!! no alotus,faktycznie znikneloo baaardzo duzo dziweczyn!!!j jestem na topiku juz ok 2 lat chyba,chociaz wceezsniej nie udzielalam sie tak intensywnie,no ale wiadomo z ekobieta w ciazy ma wiecej czasu i wiecej do powiedzenia nieraz heh:) Mam nadzieje ze przyjda nowe jak Ty i Aga niedlugo sie rozpakujecie:) bo napewno nie bediecie mialy czas zagladc tu tak czesto:)Milego dnia wszytskim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem. Miałam za niskie ciśnienie, w dodatku źle ostatnio sypiam (prawie wcale) stąd to moje osłabienie. A te bóle to dlatego że lekarz powiedział że za 2 tygodnie może byćjuż po wszystkim. Dzidzia już ułożona. Wody płodowe ok, dzidzia waży 3 kg, tylko nie wiem o co mu chodziło że \"łożysko wapnieje\" ale jest ok i mam czekać. Dziękuję za troskę. Buziaki dla Was!!! Aha, ale nasz Szymonek ma jądra!!! Szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_w tak sie ciesze ze z Toba wszystko w porzadku:) Uff, troszke nas tutaj nastraszylas. Duzy ten wasz Szymonek. A jesli dziecko jest ulozone glowka w dol to widac jego przyrodzenie? Bo tak sie zastanawiam czy jeszcze mam szanse sie dowiedziec co nosze. Myslalam ze jak sie odwroci tylkiem to juz klamka zapadla. Ale widze ze mozna. A powiedz mi, zrobili Ci USG tylko dlatego ze sie zle czulas czy wogole robia w tym terminie badanie zeby sprawdzic dziecko? Mam nadzieje ze jeszcze sie dowiem czegos, bo na razie to jest wielka niewiadoma...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga bardzo sie ciesz ze wsyztsko dobrze!!!!!! Alotus,nie martw sie,jelsi nawet dowiesz sie podczas porodu dopiero czy to chlopiec czy dzwczynka to i tak fajnie,to tez ma swoj urok:) Jestes juz tak blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- oczywiscie ze bedzie niespodzianka i tez bedzie fajnie:) ale jestem taka niecierpliwa i chcialabym wiedziec juz zeby np wiedziec na jaki kolor sciany pomalowac jakie ciuszki kupic i kolor wozka. A tak musze niestety wybierac kolory uniwersalne zeby nie strzelic rozowej gafy jak np urodzi sie chlopczyk:) Po prostu moja kruszynka robi mi caly czas psikusa, pewnie ma to po tacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestescie kochane. Dziękuję za troskę. Alutos - w tym okresie ciąży w którym teraz jestem trzeba zrobić usg, żeby ocenić stan wód płodowych i łożyska. Czasami bywa tak że brakuje tych wód i trzeba wywoływać poród a łożysko też może być już stare i nie dostarczać dziecku tego co potrzeba. Dlatego trzeba to sprawdzić. A przy okazji zobaczyć czy wszsytko inne jest ok. Nasz dzidziuś akurat ułożył się tak bokiem, że jajuszka odstawały i było je dokładnie widać :) Jeszcze zobaczysz płeć, a jeżeli nie to rób uniwersalne kolory. My wiemy że będzie chłopczyl, ale np. rożek mam żółty, wózek zielony, jedynie pościel do łożeczka mamy niebiesko - żółtą. Planujemy więcej dzieci więc kolory są uniwersalne :) Dziś mój mąż zauważył że mam mniejszy brzuch, on mi już całkiem w dół opadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alotus,to normalne.ja tak mowie,ale jak tylko bedzie mozliwosc zobaczenia plci sama nie wiem czy sie powstrzymam od zpaytania lekarza.chcoiaz wstpenie niby czekamy do narodzin i nastawiamy sie na kolory niwersalne wlasnie,np zolty hehe. Nie jest latwo tak wytrzymac,no chyba ze bedac w polsce sie nie dowiem jaka plec,to tu juz napewno bo w anglii jest zakazane mowienie o tym przed narodzinami dzidzi.wiec jedyna szansa koniec kwietnia.jak maluszek nie pokaze co tam ma,t czeka nas niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, bo ja nie wytrzymam juz mam taka chec na jajko na miekko- niektorzy pisza,ze mozna inni,z nie. Ostatnio jadlam 2 i mam znow ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_w- Wiec moze jeszcze uda mi sie zobaczyc plec:) Ale nie nastawiam sie za bardzo bo jakos nie wierze ze teraz sie pokaze jak tak dlugo nic nie bylo widac. Jakajaana- A to mnie zaskoczylas! Nie mialam pojecia ze w anglii zakazane jest mowienie plci dziecka.Ciekawe dlaczego? Monteverde- jak masz ochote na jajka to jedz. Nie slyszalam ze nie powinno sie ich jesc. Na pewno zadnych plesniowych serow, pasztetow, no fast foodow i takiej tam niezdrowej zywnosci. Nie mozna tez za duzo kawy ani herbaty zbyt mocnej...ale jajka na miekko? Wydaje mi sie ze nie ma przeciwskazan. Oczywiscie za duzo jajek to tez niezdrowo nawet dla nieciezarnej. Wiadomo, ze podnosza cholesterol.Ale w umiarkowanych ilosciach jak najbardziej. To w koncu nabial, ktory jest potrzebny w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy juz kupiona sofe do pokoju dziecka w kolorze ecru i farbe do pokoiku czerwony grejfrut. Mam nadzieje ze nie wyjdzie za ciemny. Jutro jeszcze jedziemy z mezem do ikei na male zakupy. Juz nie moge sie doczekac. :) A najbardziej nie moge sie doczekac maluszka w swoim nowym gniazdku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie Alutos, tyz juz bym chciala znac szczegoly mojego dalszego zycia:( Ani nie wiem, gdzie bedziemy mieszkac, ani co robic...przez telefon przeciez nic nie da sie ustalic. Boje sie,ze przytyle na tym zwolnieniu wiecej niz powinnam. Taki mnie ogarnal apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte,a dopiero se marwilas z enie tyjesz:)widzisz?heheh. Kochana,napewno ustabilizuje sie niedlugo sytuacja.badz cierpliwa i sie nie denewruj!!!! pozytywne nastawienie pomoze Tobie i idzidzi,a my trzymamy kciki!!!!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Przyjechalismy pol godziny temu z zakupow. Troche pieniedzy poszlo ale tez troszke nakupowalismy. Czeka nas jeszcze dluga lista bo wszystkiego na raz sie nie da w jeden dzien. A chodzilismy naprawde dluuuugo. Po prostu padam z nog. Ale wole to teraz pozalatwiac bo pozniej moge juz niedomagac niestety... Was tez to czeka za kilka miesiecy. I powiem szczerze ze to bardzo mile uczucie :) MonteVerde masz jeszcze troche czasu. Ja tez dopiero zaczelam planowac ewentualne zakupy w 6 miesiacu. Wczesniej nie ma sensu. A do tej pory pewnie wroci Twoj facet i razem wybierzecie sie na male zakupki. A z tym tyciem to sama widzisz:) Nim sie obejrzysz wpadnie Ci kilka gramow:) Ja kupilam sobie juz nawet preparat wyszczuplajacy z nivea. Bezpieczny w ciazy bo nie zawiera kofeiny ani retinolu ani zadnej lkarnityny. ma biala herbate i anyz. Ponoc po 4 tyg mam zgubic 3 cm w udach!hehe ciekawe:) Dam wam znac napewno :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alotus-super ze zakupki sie udlay.no i tak jak mowisz nas tez t czeka na szczescie.juz sie doczekac nie mozemy:) Wierzez e ejst to bardzo mile heheh.co do kremu-koniecznie dajz nac!!sade ze taka rada kazdej z nas sie przyda:):)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko mam pytanie jeszcze odnosnie przewijaka. Bo nie wiem czy kupowac czy moze lepiej przewijac na kanapie? Slyszalam rozne opinie. Moze jakis wolnostojacy albo na lozeczko? Jak to sie sprawdza w praktyce? Jesi znajdziesz chwilke zeby wejsc na topik to odpisz. Dzieki:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos ja też nie wiedziałam co z przewijakiem, ale mam znajomych, którzy mają małe dziecko i kilka razy widziałam, jak przydaje im sie w kąpieli, i w ogóle przy przewijaniu, taki przenośny mają. Bardziej był im przydatny jak była malutka, teraz ma roczek, też ja przewija i go uzywa ale jest już za duża. Więc my postanowiliśmy, że też sobie taki sprawimy :) aha, co do sofy to my też mamy kolor ecru, kupiliśmy ją z myślą o dziecku. Nie wiem jak to będzie, być może dzidzia poleży z nami na początku :) napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle dziewczyny to powiem Wam, że się boję tego porodu :( Byłam u lekarza, wszysko w porządku, a od soboty jakieś dziwne skurcze mnie łapią i boli mnie podbrzusze czasami, tak jak na okres. Wiem, że tak musi być, bo to już prawie koniec, ale się boję :( To chyba normalne u kobiet przed porodem a to czekanie jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×