Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

czesc dziewczyny, to znowu ja...:) tak mniej więcej w połowie ciąży tez miałam coś takiego, jakby ktos mnie szpilką kłuł co chwilę w szyjkę. ten ból pojawiał się przez jakiś czas przez cały dzień. oczywiście poleciałam zaraz do lekarza, ale wszystko było ok, szyjka pozostała zamknięta i długa do samego końca...wg. lekarza było to skutkiem rozciągania się macicy i coraz większego napierania na szyjkę...Monte, jeżeli dzisiaj Ci nie przejdzie to lepiej zadzwoń do lekarza, pewnie u Ciebie będzie tak samo jak u mnie, ale lepiej nie gdybać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Dziewczyny. Na pewno jesli do wieczora bedzie to trwalo, choc czuje jakby lekko ustepowalo, to podejde do szpitala, tam przeciez maja lekarza caly czas bo to oddzial ginekologii i polożnictwa. Ale dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde- ja tez ostatnio pisalam o tym kluciu. Na wizycie u lekarza wspomnialam mu o tym. Gin w zasadzie dala mi do zrozumienia ze to nic groznego.(szyjka nie skrocona i zamknieta) Wspomniala ze moze to byc od infekcji pochwy. Przepisala mi globulki i od tamtej pory mniej wiecej od drugiego dnia przyjmowania tych globulek te klucia mi ustaly. A jak bylam w szpitalu i mialam cos takiego to lekarz tez mi powiedzial ze moze to byc od stanu zapalnego. Zrobili mi posiew i faktycznie okazalo sie ze to grzybica. Ale wiesz moze sa rozne klucia. Nie wiem. Aga_w- trzymam kciuki za Ciebie:) mam nadzieje ze jak juz urodzisz to pochwalisz sie na topiku. I nie zapomnisz o nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ja dopiero zakonczylam leczenie globulkami. Byle tylko nie bylo to skracanie szyjki i nie zalecili szwu i lezenia:( Mam nadzieje,ze ustanie. Juz jest mniej odczuwalne. Moze wlasnie jak wczesniej dziewczyny pisaly, wszystko sie rozrasta, bo az w tyłku to czuje. Moze więzadła, bo jajnik tez dziś mnie kłuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie właśnie połowa ciązy była najgorsza jeśli chodzi o wszelkie dolegliwości bólowe- a to okolica pępka, a to szyjka, pachwiny ... ciągle coś... potem to ustało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos - jestem z wami od początku, jak mogłabym o Was zapomnieć??? Będe z Wami :) Mi w dalszym ciągu wychodzi czopik :) tak myśle że to to, chciałabym mieć to już za sobą a nie czekać i czekać :) no ale taka nasza rola. Monte - wszystko będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki za 40 min jade na usg..trzymajcie kuciuki!!!prznosicie mi szczescie:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku!!!!!!!!!moj kochany aniolek zdrowiutki,sliczny!!!!!!!!!!!!!!!jestem najszczesliwza na swiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jeaaa!!!!heheh.cudny moj dzidus!!! dziekuje ze przy mnie jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana to SUPER!!! Bardzo sie cieszę, najważniejsze, to zdrowy dzidziuś i szczęśliwa mamusia :) Dbaj o sie bie a wszystko będzie dobrze. Buziaki Kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tylko ja się tak nudzę i siedzę przed kompem :( nikogo tu nie ma, pusto :( Jak siostra przyjedzie może zmobilizuje się do sprzątania, bo już nie mam pojęcia co robić :( Siedzę i wkręcam sobie różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się nudzę, tylko ja jestem w pracy...:) a co Ty sobie wkręcasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, czasami jak człowiek sam siedzi, to różne rzeczy chodzą mu po głowie :) Cały czas wycieka mi to, w nocy nie mogłam spać bo wszystko od pasa w dół mi drętwiało,a do tego ten potworny ból w pochwie. Nie śpie już 4 noc, dlatego może to złe samopoczucie mnie dopadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jeszcze trochę cierpliwości, ja pod koniec ciązy tez prawie nie spałam, bo po prostu nie mogłam... mała się wierciła no i ja rozmyślałam jak to będzie... jeszcze tylko trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, jeszcze trochę :) jakoś dam radę, muszę :) Dzieki za dodanie otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a po prodzie to nawet nie będziesz miała czasu na takie rozważania... tak to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno :) przyjechała siostra, jadę z nią do sklep, bo obiad muszę zrobić, w koncu sie czyms zajmę :) Miłego dnia i dziękuję za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!zycze wsyztskim milego dnia!!!!!!!!! aus glowa do gory!!napewno sen dobrze Ci zrobi,takze w chili slabosci pozlo sie:) Jeszcze troszke:) Wytrwlosci Kochana zycze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- calym brzuchem jestem z Toba:) Widzisz ja juz nie moge spac, to co to bedzie potem:( Ide kupic sobie dzisiaj jakas pizamke do karmienia. Mam zamiar dzisiaj spakowac juz torbe do porodu. Wiem ze to troche szybko ale przezorny zawsze ubezpieczony. Moja kolezanka ma termin tylko na dwa tyg prze de mna a juz lezy w szpitalu ze skurczami:( Ide ja dzisiaj odwiedzic. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazcie dziewczęta, ze jakos sie polepszylo. Malo tu nas placzacych i starajacych sie. Nikt juz nie pisze,ze przyszla niechciana @. Fajowo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablabla bla
nikt nie pisze bo wieje tu nudą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja dalej się męczę, mam takie bóle brzucha, że aż sobie czasami postękam :) czop mi dalej odchodzi, a wczoraj tak strasznie bolał mnie brzuch (jak na okres) że nie byłam w stanie chodzić. Ciekawa jestem jak długo jeszcze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam ptanie. Cz faktycznie potrzebne sa te majtki poporodowe i jakie najlepiej miec podpaski po porodzie. te grube moze i sa wielkie ale chlona tak samo albo i mniej od tych cienkich wiec tak sie zastanawiam czy warto kupowac te grube czy moze lepiej zostac przy tych cienkich. A moze cos innego? Niech wypowiedza sie mamusie, ktore juz urodzily. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ktora tu plakala
Hej MONTE!! Uwazasz ze fajowo ze sie POLEPSZYLO !!!!!!!ze nikt tu nie pisze ze nikt nie smedzi o @ i o staraniach ? to ze ty zaszlas w ciaze to nie znaczy ze masz sie cieszyc z czyjegos nieszczescia 😠 nigdy nie wiesz co cie w zyciu spotka ZEBYS TY jeszcze nie plakala myslisz ze nas interesowalo to ze ty masz grzybice w ciazy ?????????? zastanow sie pusta panno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do osoby ktora tu plakala- wydaje mi sie ze MonteVerde nie chodzilo o to zeby kogos urazic. Po prostu cieszy sie, ze tylu osobom udalo sie zajsc w ciaze. Zapewniam Cie ze zle zrozumialas jej intencje. Na topiku staramy sie sobie nawzajem pomagac i dzielic sie swoimi doswiadczeniami po kolezensku.Lepiej by bylo zeby tak pozostalo, wiec jesli mozesz nie wprowadzaj nieprzyjemnej atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos - ja mam spakowane majtki jednorazowe i najwieksze podpaski jakie były w sklepie. U nas ponoc w szpitalu dają liglinę, ale największe podpaski są wskazane, bo naprawde bedzie z nas ciekło. A te jednorazowe majtki mam dlatego, że jakby mi się pobrudziły krwią to je wyrzucam a nie trzymam w torbie do czasu aż dam męzowi do wyprania. To jest wg mnie wygodniejsze. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam szczerze dziewczyny, że w moim przypadku o wiele bardziej sprawdziły sie te duże podpaski np. bella maxi niz te wielkie podkłady, których nie można przykleić... w szpitalu musiałam niestety używać tych podkładów, bo byl zakaz używania czegos innego, i te majtki jednorazowe to tez dobry wynalazek... w majtkach tez nie kazali chodzić, ale jak tu poruszać się z takim czymś między nogami bez bielizny? calkiem bez majtek to bylam tylko do badania... nie wiem jak będzie u was, ale w moim szpitalu naczelnym hasłem było ciągle \"drogie panie, wietrzymy krocze...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre z tym kroczem :) Baderko. Ja mam te największe o których piszesz, tylko właśnie, jak tu je nosić bez majtek jak nawet nie maja nic do przylepienia :) Koleżanki, ktore rodzily mi te polecily i leżą sobie spokojnie w torbie :) Baderko - Ciebie też tak bolał brzuch jak na okres przed porodem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie pod koniec ciąży to wszystko boli i przeszkadza... brzuch bolał, może nie ciągle ale bolał... jak chodziłam czy stałam to miałam takie odczucie jakby zaraz miało mi cos wypaść, takie bardzo silne uczucie ciężkości...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×