Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Baderko dziękuję. W sumie do terminu długo mi nie zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte no pewnie że dasz rade. Ja pracowałam w przedszkolu do 8 miesiąca, miałam maluszki, od 3 tygodni jestem dopiero na zwolnieniu. Dasz radę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłucie czuje jak stoje i chodze, a czasami mnie tak mocno zakłuje nawet jak siedze i czuje takie napięcie w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może być już blisko... zresztą Ty pewnie o niczym innym już nie marzysz:) to jeszcze raz wszystkiego dobrego, będę czasem zaglądać, czy już jest po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys mialam staz w przedszkolu, fajnie tam:))))) Nieraz naprawde meczoco, ale slodko i bywlo smiesznie. Szczegolnie w najmlodszej grupie, dzieci s anieobliczalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte termin mam na 18 marca. Baderko - jeszcze raz Ci dziękuję, dajesz mi nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego wszystkiego mam lekko wilgotne majtki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, u mnie ten płyn/śluz na początku był taki jak piszesz, potem pojawiły się w nim takie pasemka krwi... nie miałaś czasem niedawno badania u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie miałam 22 lutego i wszystko było ok. Lekarz wtedy powiedział, ze jak za 2 tygodnie urodze to juz bedzie ok. Boli mnie to podbrzusze :( w ogóle juz nie wiem co myśleć i co robić :( :( Termin mam na 18 a wizyte na 14 marca następną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co byś nie robiła i tak wszystko zależy od Twojego maluszka... jak przyjdzie właściwy czas to da Ci o tym znać... troche cierpliwości, końcówka ciąży to ciężki okres, ale już niedługo i będzie po:) o tego lekarza pytałam, bo u mnie tak na dobre zaczęło się cos dziać po ostatniej wizycie u ginekologa, widocznie cos tam "naruszył" w czasie badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus teoretycznie 2 tyg wczesniej mozna rodzic:) A 18 dokladnie za 2 tyg. Wiec powodzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga widzę że maleństwo szykuje się na świat. Baderka ma rację to są zwiastuny rychłego porodu. Fajnie ci - moja Wiktoria nie chciała wyleźc przed czasem i musiałam na nią czekac jeszcze 3 dni po terminie. Nie stresuj się tylko i nastaw się pozytywnie. To jest jak walka a na końcu czeka wspaniała nagroda :D . Moja śpi po spacerze he he :D Pamiętaj z każdym skurczem bliżej finału. Buźka dla ciebie i daj znac jak już będziesz po. 3mam kciuki żeby było łatwo szybko i bez komplikacji 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko - dziękuję, w ogóle dziś mi bardzo pomogłyście. Co ja bym bez Was zrobiła??? Nie ma mojej mamy w Polsce i nie mam z kim o tym pogadać i powiedzieć co mi się dzieje, a teściowie mnie wkurzają, bo mówią ze jest jeszcze czas i że to nic podobnego, takjakby byli mną i wszystko czuli. Dlatego Wam dziękuje bardzo!!! {KWIATEK]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaden ze mnie koputerowiec :) nie umiem Wam kwiatka wstawić. Dalej mi się to wydziela, a mały daje troche odetchnąć i leniwy się zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Aga widze ze Ty juz jedna noga na porodowce jestes:) Wyobrazam sobie co musiszteraz przezywac. Z jednej strony radosc ze to juz tak niedlugo a z drugiej strony strach przed nowym wyzwaniem. Ja dzisiaj poczulam taki dziwny bol jak siedzialam. Nagle scisnelo mnie w dole brzucha i promieniowalo troche jakby w bok kolo lecow(nisko) bol byl nie do zniesienia i puscil po okolo 30 sekundach (tak sadze) potem jeszcze troszke bylam obolala ale z kazda chwilka bylo lepiej. Mialas moze cos takiego? ja sie strasznie przestraszylam. Sprawdzilam cy przypadkiem nie ma jakichs plamien ale wszystko ok. No i malenstwo sie dalej rusza wiec chyba jest dobrze. Wizyte mam dopiero na17 marca. Czy to moglbyc jakis skurcz? Miewalam czasami pobolewania jak na okres ale ten bol byl milion razy silniejszy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy myslicie, ze dysplazja stawu biodrowego, ktora mialam po narodzeniu (bylam pierw w gipsie, pozniej w szynach do 2 roku zycia) moze być grozna, kiedy bede rodzic? Czy powinnam powiedziec o tym lekarzowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wszelki wypadek się spakowałam, pewnie niepotrzebnie jeszcze ale mam z tym spokój. dziwnie boli mnie brzuch. Idę się wykąpać i spać, bo dziś nie spałam przez te skurcze w nocy. Jutro pewnie się zamelduję rano. Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus jestem mysla przy Tobie!!!nic sie nie boj!!bo to fajnieeeeeeeeeeee!!:)hehehe. clauje Cie i sciskam:)Bo nagle mozesz zniknac z topiku i wyladowac na ordowce hehe. No i witam nowe \"twarzyczki\":):* JUtro usg,ae niestety dopeiro wiezrem,trzymajcie kciuki!!!pierwszy raz zobacze dzidzunie od tych strasznych plamien.wierze ze bedzie zdrowiutka:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_w -dobrze z sie spakowalas. Ja zamierzam spakowac sie juz w tym miesiacu zeby miec wszstko pod reka w godzinie zero. Wiesz nawet troche Ci zazdroszcze ze juz jestes tak blisko.:) MonteVerde-odnosnie tego stawu to nie zawadzi wspomniec o tym lekarzowi. Pewnie nie ma sie czgo obawiac ale lepiej zapytac. Naprawde nikt nie mial takiego ostrego bolu w podbrzuszu? Bol juz nie powrocil,na szczescie. Ale nie mam pojecia co to bylo. Jesli wiecie cos na tentemat to napiszcie. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się 2w1 :) Alutos - może jakieś 3 tygodnie temu maiłam takie bóle, teraz tylko boli mnie podbrzusze. Nie oszukujemy się, jesteś następna i Twoj organizm powoli przygotowuje się na przyjscie maluszka :) Spokojna głowa, wszystko jest ok, taka kolej rzeczy. Buziaki A ja bez zmian, jak się czułam, tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o...
... dziewczyny jak zajść w ciąże, kiedy jest ten dzień? okres co 28 dni, przez pięc dni. Pewnie wyda Wam się to śmieszne, ale nie możemy trafić na płodne dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoras z Was w 20 t.c. bolało w pochwie. Mnie boli od wczoraj wieczora, co kilka minut ukłocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte nie pamiętam, żeby mnie coś mnie tam bolało. Mocne to jest? A jak się ogólnie czujesz? czy tylko to Ci dokucza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o...
Monte dziękuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, takie jakby szpilke ktos wbijal co pare minut. Boje sie czy szyjka sie nie skraca. Przy wizycie kontrolnej gin stwierdzil,ze jest dluga, ale to bylo 2 tyg temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, nie wiem jak Ci pomóc, jak dalej tak będzie to zadzwon może do swojego lekarza. Lepiej się upewnić i mieć spokojną głowę. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×