Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość ahaja8
Dzieki za slowa otuchy Wzetka, Monteverde. Ciesze sie ze tu spotykam sie z takim zrozumieniem:) Monteverde nie wiem czy dobrze rozumiem mialas cykl 40 dni a owulacje mialas w 10 dniu cyklu?? nie bardzo chyba zalapalam.dzis robie kolejny test zobaczymy co tym razem mi pokaze. pozdrowionka dla was dziewczynki, i milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac mialam owulacje 10 d.c. skoro bede miala dzidzie, bo pozniej sie nie kochalam, moj narzeczony wyjechal. Zreszta lekarz mi powiedzial,ze w tych dniach zaszlam. A przysiegam,ze cykle mialam bardzo dlugie od 34 dniowych w zwyz. Byc moze akurat ten cykl mial byc 28 dniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteverde gratulacje moje wielkie:))super :)))a wlasnie jak zaszlas w ciaze wtedy w tym okolo 10 d. c to wtedy robilas te testy owulacyjne??wiedzialas ze masz owulacje czy to bylo zupelnie dla ciebie niespodziewane??czy moze po obserwacji sluzu domyslalas sie ze to juz??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byla niespodzianka. Nigdy nie robilam testów, mialam zamiar kupic. Liczylam tylko dni na kalkulatorze dni plodnych i bylam wsciekla w duchu na narzeczonego,ze wyjezdza wlasnie wtedy kiedy bede miala owulacje. Dziewczyny leczylam sie juz dwukrotnie na uplawy i dalej mam. Malo, ale mam...moze tak juz zostanie? Czy może to od nadrzerki? Stany zapalne na pewno usunelam tymi lekami...wiec co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaja8-Powinnas robic te testy az do momentu pojawienia sie wlasciwych kresek. Ja tez na poczatku myslalam ze to owulacja jak sa te kreski bardziej ciemne od poprzednich ale za kolejnym razem kreski wyszly takie same a raz ialam nawet ciemniejsza ta druga wiec wiem ze jest to mozliwe. Co do mnie to staralam sie rok czasu. Teraz jestem w 33 tyg ciazy i wlasciwie zaszlam w nia w momenie gdy przestalam uzywac tetsow starac sie i wogole kiedy zwatpilam na maxa. Zycze Ci powodzenia i nie przejmuj sie bo dopiero zaczynasz. Mam nadzieje ze nie czeka Cie az tak dluga droga jak mnie. Moze uda sie szybciej. Ja jednak na Twoim miejscu bardziej obserwowalabym sluz i kochala sie spontanicznie bo wydaje mi sie ze ja w tym cyklu w ktorym zaszlam wspolzylam akurat w ten dzien, ktory wydawal mi sie nieplodny. Czyli calkiem mozliwe ze przesunela mi sie owulacja. Tazke widzisz ze nie zawsze jest tak jak w zegarku. Czasami natura plata figla:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte Verde jeśli chodzi o moją dietę to w pierwszym tygodniu po urodzeniu starałam się zachowywać dietę (delikatne jedzenie) a potem to jadłam nawet schabowego z frytkami i nic małej nie było. Wszystko wprowadzałam powoli i sprawdzałam reakcję. Ostatnio nawet kebab jadłam i też nic się nie stało. Jem normalnie nawet pomarańcze i mandarynki. Nie jem tylko fasoli, grochu, czosnku surowego i surowej cebuli. Niestety nie ma na to reguły bo koleżanka musiała trzymać dietę bo jej synek nawet po żółtym serze dostawał boleści brzuszka. To wszystko zależy od maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko, zrobiłam, tak jak napisałaś :) a w zasadzie to zrobił wszystko mój mąż, bo \"ja już chcę\" :) a teraz nie pozostało nam nic, tylko czekanie. A to może potrwać, a my nie możemy się doczekać :) Fajnie masz z karmieniem, chyba jesteś pierwszą osobą, która ma takie szerokie menu, masz rację to zależy od dziecka, ale ciekawe jak to jest możłiwe i co zrobić, żeby nie mieć z tym problemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak mój suwaczek ładnie dziś wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_w- faktycznie sliczny suwaczek:) Mam nadzieje ze czujesz sie juz lepiej niz ostatnio. No ale nie oszukujmy sie z kazdym dniem bedzie coraz gorzej. Mi tez juz ciezko sie robi, po za tym mam te klucia w pochwie i troche mnie one martwia. Ale jak bylam u gin to powiedziala ze rozwarcia nie ma i nie wiadomo dlaczeo tak mnie kluje. Dala mi jednak do zrozumieniaze to nic groznego. Jedyne co mnie zmartwilo to fakt ze zabronila mi wspolzyc:( Nie wiem jak wytrzymam jeszcze dwa miechy bez orgazmu, no ale coz dla maluszka wszystko:) A jak u was z seksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy dzisiaj z mezem do komfortu(niestety az 30 km od mojego miasta-wiochy, w ktorej nic nie ma) po wykladzine w kubusie puchatki i klapouszki:) Aga_w jak kupie lozeczko to tez juz bedzie stalo poskladane, nie moge sie juz doczekac teo widoku.:) Moze juz nawet dzisiaj :) Coraz czesciej mysle o porodzie , nie moge spac w nocy:( ani na boku lewym ani na prawym ani na wznak. Najlepiej by mi bylo na siedzaco. A wczoraj mi jeszcze tesciowa powiedzala ze a porodowce kaza nawet oddawac kal:( To jak ja tam bede wygladac??? To takie obrzydliwe, a chce zeby maz byl ze mna. Przeciez on pozniej bedzie czul do mnie obrzydzenie.:( Przeraza mnie to wszystko. Zaczyna mnie to przerastac...nie myslalam ze tak to bede przezywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos z tym oddawaniem kału to przesada pod warunkiem że pozwolisz sobie zrobić lewatywę. Polecam gorąco. Dostałam jakiś środek - fakt że potem przez 10 minut nie mogłam zejść z kibelka ale przynajmniej miałam ten komfort psychiczny że podczas parcia nic nie popuszczę a i potem też było fajnie bo kupę mi się dopiero po 4 dniach zachciało a nie wyobrażam sobie próbować ją zrobić po porodzie mając szwy na kroczu. Przepraszam za ten opis ale taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,mam prośbę powiedzcie mi co znaczą \"dni nie objęte regułą\" w kalendarzu intymnym????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos- nie wspolzyje bo nie ma mojego mena:) w niedziele bedzie, to sie pokocham, lekarz mowil, ze szykla dluga i wszystkook, to tam delikatnie nie zaszkodzi. A nie bylo go 2 miesiace, kiedys nie bylo pol roku:( Wroci wyposzczony to nie moze byc:) tylko jak to robic,zeby na brzuch mi sie nei polozyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko, nie ma za co przepraszac, jak najbardziej pisac o tym, bo skad maja wiedziec pierworodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos, moja kolezanka mowila,ze nie zdarzyli zrobic jej lewatywy, ale nic jej sie nie przydarzylo przy porodzie. Natomiast caly czas rodzac wymiotowala. Ja tez na perwno bede wymiotowac, bo podczas bóli menstruacyjnych z bólu zawsze wymiotowalam i kupe w jednym czasie. I tez sie boje,ze tam z bolu zrobie kupe, wiec lepiej niech mi zrobia lewatywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane czy jedzenie tych wystzskich zpek z paczk,z makaronkem,goracyhc kubkow itp skzodzi malenstwu podaczas ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos - ja już wariuje, jestem bez orgazmu 2 tygodnie :) i robie się zmierzła, a gdzie tam koniec, no chyba że delikatnie wywołam tym poród ;) A ze spaniem masz tak jak ja :) nie bój się porodu, wystarczy że ja się boję, póxniej bede Cie wspierać :) Jakajaana - na poprzednich stronach dałam linka na tą stronę, wejdź tam i zobaczysz taką stronę \"termin porodu\", tam wpisz swoje dane, i zatwierdź wszystko, na dole pokarze Ci się suwaczek i link do wklejenia na stronie, to go skopiuj i wklej tu, ale musisz dać na zaloguj i tam masz stopke i w to miejsce wklej tego linka z suwaczkiem i za każdym razem bedzie sie juz ukazywał. Buziaki Aha, czuję się tak sobie, mam dziwne bóle w podbrzuszu i to kłucie. Czasami złapie mnie skurcz. Czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko dziekuje za te pocieszajace slowa. Czyli jednak robia lewatywe. Ami mowil ktos ze nie robia lewatywy bo wtedy mozna na kiblu urodzic....i tylko mnie zalamal:( Na pewno poprosze o ta lewatywe bo nie chce przykrych niespodzianek. Dziekuje jeszcze raz za rade i nie masz za co przepraszac. Trzeba nazwac rzeczy po imieniu:) MonteVerde- Proponuje na jezdzca, wtedy nie bedzie Twoj luby kladl sie na Twoj brzuszek, zreszta jest tyle fajnych pozycji. Chociazby na pieska:) Po Bozemu juz lepiej nie probowac bo mozna faktycznie zrobic sobie krzywde. Aga- Mam nadzieje ze Twoj porod przebiegnie bez komplikacji i uslysze od Ciebie same dobre slowa. Moze w ten sposob zdolasz mnie wesprzec i przestane tak sie panicznie tego bac. pozdrawiam wszystkich!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)))) Alutos 80 dzieki za otuche. co do tych kresek to mialam je tak 2 dni te niby ciemniejsze ale jednak nie w identycznym kolorze. robilam znow wczoraj testy i wyszla bladziuchna:(((takze juz zglupialam.jednak caly czas po cichutku modle zeby nam wyszlo. wiem wiem, ze to dopeiro w zasadzie pierwszy miesiac staran.... ale robilismy wszytko co w naszej mocy:)))zaczelismy staranka juz od 8 dnia cyklu i tak do teraz, nieraz codziennie nieraz co dwa dni, kurcze chyba byloby niemozliwoscia nie trafic w te dni...wiecie co jest najgorsze ze pomimo ze tak bardzo chce tego, to tak w glebi jakos nie umiem uwwierzyc w to ze naprawde nam wyjdzie. caly czas jakos od paru dni kraza mi po glowie slowa wypowiedziane dawno dawno temu przez jedna pania ginekolog. gdy przyszlam do niej po recepte na tabl antykoncepcyjne(bo kiedys je bralam), to sie zdziwila, ze je chce i oznajmila\" po co ja chce je lykac skoro i tak pewnie nie mam jajeczkowania itp skoro mam problemy z tarczyca\".... owszem mam problemy z tarczyca ale jestem pod stala opieka lekarza i od dawna juz moje hormony sa OK. slyszalam owszem ze zwlaszcza z niedoczynnoscia tarczycy nieraz kobietki maja problem z zajsciem w ciaze ale ja akurat mam odwrotnosc bo nadczynnosc, zreszta juz uregulowana od dawna ladnie:))i tak jakos teraz mi sie wspomnialy te slowa tej p. ginekolog, i natretnie mi lataja po glowie. jak w ogole mogla cos takiego powiedziec?? i stad pewnie moja niewiara w powodzenie.... Alutos80 jak stosowalas testy wychodzily ci wyniki oznaczajace dni plodne??czy nie bardzo?? no i moje wielkie gratulacje:))))kiedy rozwiazanie???:) dziewczyny co do lewatywy to jak moja kuzynka rodzila pierwsze dziecko to robili jej lewatywe a przy drugim dziecku juz nie. nie wiem od czego to zalezy zapewne od lekarza, albo i od czasu... fakt faktem mowila ze czula wiekszy komfort z faktu ze miala wtedy wykon. ta lewatywe, bo za drugim razem troszke sie stresowala- okazalo sie ze niepotrezbnie. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze ALutos 80 nie boj sie na pewno wszytsko bedzie dobrze z ta lewatywa. w razie czego zawsze mozesz poprosic o nia. i nie stresuj sie na zapas, pamieaj ze teraz nie mozesz sie denerowac. pozdrowionka papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaja8- u mnie kilka razy test wyszedl tak jak powinien. Faktycznie wtedy byly to dni plodne, ale na nic sie to nie zdalo bo i tak wtedy nie zaszlam w ciaze. Mysle ze mogla byc owulacja a np nie doszlo do zaplodnienia z innego powodu. Czasami tak juz jest. Np sperma mogla byc za slaba itd. No bo nie wspomnialam ale moj maz mial problem z nasieniem. Wyleczyl go i po miesiacu udalo nam sie zrobic dzidziusia. Wiec czasami moze byc tak ze to nie Ty bedziesz miala problem a Twoj mezczyzna. No ale masz jeszcze duzo czasu zeby to sprawdzic. Na pewno uda Ci sie szybciej niz myslisz. Co do Twojej pani gin to nie zachowala sie profesjonalnie. Ja bym sie nie przejmowala tym za bardzo na Twoim miejscu gdyz jak sama mowisz juz masz uregulowane hormonki. A jak bedziesz za duzo myslala o tym, to pewnie blokada psychiczna nie pozwoli Ci zafasolkowac. Wiec glowa ...a raczej pupa w gore i dzialajcie! Tylko wiesz ze za czesto tez nie mozna bo wtedy sperma traci na jakosci. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko - mam do Ciebie pytanie, bo doświadczona w tych sprawach jesteś :) W nocy bolał mnie brzuch, w dole brzucha czułam takie dziwne napięcie i w pochwie też. Drętwiało mi wszystko od pasa w dół. Od czego to? Wiesz może? Miałaś coś takiego przed porodem? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga u mnie co prawda daleko do porodu,ale czesto dretwieje mi pochwa i pośladki, moze to dziecko uciska na jakies narzady i krew wolniej płynie. Moje drogie martwi mnie cos innego przed chwila mierzylam pas i tam gdzie jest dziecko mam 89 cm, malo troche. Jestem prawie plaska. Czulam ruchy dzidzi wiec musi byc duza, skoro juz ją czuje. Martwie sie okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte ale nie martw się Kochana!!! Ja do pewnego czasu miałam normalny brzuch a dzidzie czułam, a obwód masz dobry, ja jestem w 9 miesiacu i mam 114 a Ty masz 89. jest ok. Zobaczysz jak Cie niedługo wysadzi :) naprawde jest ok i głowa do góry, czujesz więc uśmiechnij się!!!! Wydziela mi się z pochwy płyn i ma kolor i taką konsystencję jak budyń waniliowy :( Co to? Nigdy tak nie miałam :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie Was czasem poczytuję... Aga, te drętwienia o których piszesz i ten płyn to były u mnie bezpośrednie zwiastuny porodu... wszystko zaczęło się 3 dni pzred godziną zero... miałam takie wrażenie, że przechodzą mnie takie przyjemne prądy i następowało to w różnych odstępach czasu...raz co 15 minut raz przez 5 godzin nic...3 dnia odeszły mi wody i zacżęło się na dobre... być może u Ciebie to akurat jeszcze nie to, ale bądź przygotowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten płyn to może być czop śluzowy, bo u mnie tak mniej więcej on wyglądał... życzę Ci powodzenia i szybkiego porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badera - ja tak myślałam, ale nie byłam pewna, chciałam posluchać rady kogoś doświadczonego. dziękuję Ci. Czyli mam czekać. To czekam. Dalej czuje to kłucie i boli mnie w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aga. Za jakies dwa tyg. ide na praktyki zawodowe, dwa miesiace beda trwaly po 4 h dziennie. Bede chodzic na wywiady srodowiskowe. Chyba dam rade co. 4 h to nieduzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×