Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no widocznie nie naszdeszdł moj czas pojawila sie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu -jak juz pisalam wczesniej,tak widocznie mialo byc. Nie ma sie czym przejmowac, tymbardziej ze nie staracie sie o dziecko a postawiliscie na przypadek. Ale mimo wszystko mi przykro bo wiem ze bardzo chcialas byc w ciazy. Ale nie martw sie, bo jeszcze wszystko przed Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.twojaplodnosc.pl/przetestuj.php Dziewczyny znalazlam jeszcze jednen test:) Znowu mi z niego wyszlo ze bedzie dziewczynka. Chyba cos wtym jest. Ciekawa jestem czy i uwas sie sprawdzilo:) Zrobcie go i napiszcie koniecznie. czekam:) Aga jak tam po wizycie? jakajaana -jak wrazenia z usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! Malo tego, wpisalam dane mojej mamy, zeby sprawdzic ...i nie do wiary ale sie sprawdzilo i w moim przypadku i mojej siostry:D Wiecie co, zawsze sceptycznie podchodzilam do takich rzeczy...ale to mi daje do myslenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie, szyjka skrócona, wszystko w porządku, mam czekać. Łatwo mu mówić. Jak nie urodzę w terminie to 25 mam sie stawić rano do szpitala, gdzie tam 25??? Dostałam opieprz, że jak miałam skurcze co 8 min. nie pojechałam do szpitala, pomogliby mi to skończyć, a skąd ja to mogłam wiedziec??? teraz jak cos sie bedzie działo mam od razu jechac i nie czekać. Zobaczymy. Chciał mnie położyć do szpitala, ale w sumie termin na wtorek, to jeszcze poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- nic nie mowilas ze mialas tak czeste skurcze. Wiem ze jak sa co 10 minut to trzeba juz powoli sie zbierac. Wiem, ze latwo tylko tak mowic, Ty pewnie bylas zdezorientowana i wolalas czekac do wizyty. No ale z drugiej strony dziwne ze te skurcze ustaly. Myslalam ze jak sa to juz do konca i sa coraz czestrze. W szpitalu bys sie jeszcze niepotrzebnie tym wszystkicm zamartwiala, dobrze ze postanowilas poczekac. Wiem co mowie. Bylam tam czestym bywalcem:( No coz, jak trzeba czekac to czekaj. Nic nie poradzisz. Slyszalam ze mozna przyspieszyc akje porodowa np poprzez orgazm i poprzez porzadki... No ale nie sugeruj sie tym, bo nie jestem specjalista w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos ja juz to wszystko przechodziłam i nic :) No jedynie po seksiku :) mialam te skurcze i ustały :( buuu (pisałam o tym) sprzatam, chodze po schodach, wczoraj na spacerze długim byłam :) nie wierze w te metody. Do wtorku poczekam jeszcze a pozniej bede sie martwic. Ale łatwo mi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem jak to bedzie w moim przypadku. Ja jestem w grupie ryzyka porodem przedwczesnym ale biore ten magnez caly czas wiec moze tez urodze w terminie. A u Ciebie najwidoczniej dzidziusiowi sie tam bardzo podoba w srodku:) Ma cieplo i przytulnie i ani mu sie sni z tego rezygnowac. A wiesz ile wazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alotus,ale ja mam to sg dopiero 25 kwietnia.pisalam o tym ale pewnie nie zauwazylas:) juz sie nie moge doczekac!zaraz zrobie ten drugi tescik odnosnie plci.chociaz mi wsytsko jedno to ciekawosc zawsze jest:) Agus-trzymam za Ciebie ciagle kciuki!badz dzielna!!jeszcze troszke!juz blizej niz dalej:) Moj kochany kupil mi dzis 2 suuper t-shirty no ale coz...tak mi brzusio zaczal wybijac ze musze je odstawic:( Ewentulanie ubiore jakis z razd,moze dwa zeby sie nie rozciagnely za bardzo hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alotus ale tam w niebieskim polu date poczecia matki czy mojego dziecka?podalam dziecka ale wyslzy zekome dni ploden zle!cos tu nie rozumiem:/ hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie wychodzi Alotus,ciagle pokazuje zle dni mozliwego zaplodnienia.pokazuje dni mieisaczki rozowe.bez sensu.hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane! Co tam Aga, urodzisz jutro, wg moich przepowiedni;) ? Musze zrobic ten tescik co Alutos podala. Ja juz dostalam spodnie ciazowe i ciesze sie, bo seksi takie z hmMama, hihih. Moja bladosc jednak nie wyglada seksownie, ani krosty. Tak mnie dziewczynki wysypalo, na plecach i na czole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte - jak urodze jutro, czego bardzo, bardzo pargne to bede Cie po naogach całować!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az mi sie literki z wrazenia przestawiły :) ja chce być na świeta w domu z synusiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super Monte!!a bedziesz spawdzla plec przed narodiznami?:) Agus-no no,niedlugo nagle Cie t nie bedzie i to dlatego ze wyladujesz na porodowce:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana sprawdzam w przyszlą środę. Ciuszki w sklepach praktycznie w dwóch kolorach, wiec nie wiem co kupowac. Wczoraj kupilam pierwsze ubranko, żółte body z lewkiem i żółty smoczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej boli mnie w pochwie, odbyt, nisko w pochwie, te dwie kosci po bokach. Nie mam plamien, uplawów nic, wiec pewnie jest ok i zwyczajnie sie rozciagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- musialam cos zle przeczytac o tym Twoim usg...eh, cos mi sie pomylilo, ale to nic. Do 25 juz niedlugo:) No jak dwa razy Ci wyszlo ze dziewczynka to cos w tym jest. A w tym drugim tesciku co podalam to na gorze podajesz swoje dane. a na dole date poczecia dziecka i to co Ci wyjdzie(sprawdzaz tylko miesiac poczecia, bo wychodza 3 miesiace) jesli jest na rozowo to znaczy ze dziewczynka a jesli na niebiesko to znaczy ze chlopiec:) MonteVerde- Powiem Ci ze moja kolezanka jak byla w ciazy to tez ja wysypalo strasznie na plecach i czole i urodzila chlopca:) Takze moze cos te testy na prawde znacza:) Zaraz zrobie ten od jakajaany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi w tym kolejnym tescie wychodzi chlopak:) okaze sie na porodowce:D albo na ostatnim usg. Tak tez bym wolala- trzymajcie kciuki zeby bylo widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co??? Głowke mojego dziecka to juz czuje miedzy nogami prawie, tak mnie uciska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alotus-no to kolejny raz dziewczynka wyszla hhehe:) Na przekor wsyztskim,bo wszyscy mowia ze bedzie chlopak i koniec. Monte-dobre ciuszki kupilas:) Zolty to niwersalny i zaraz sliiczn kolor. Agus-coz tu pisac....bedie dzidzia lada chwila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYSZLO JDNAK ZE CHLOPIEC-POMULILAM SIE:) tYLKO ZE TE DNI W OGOLE NIE ZGADZAJA SIE Z DNIAMI POCZECIA.TYLKO MIEISAC.:)I TAK NA TO WSYZTSKO PATRZE Z PRZYMROZENIEM OKA.OKAZE SIE W KWIETNIU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nic z tego:(((((ryczec mi sie chce caly dzien, do tego jeszcze ta przygnebiajaca pogoda:((chyba mam okres. mowie \"chyba\" bo dzis od rana zaczelam plamic, wiecie takie brazowe plamienia jak przed okresem. pewnie jutro krew przyjdzie. dzis jest 35 dzien cyklu:(((((( boje sie dizewczyny napradwe sie boje ze tak szybko nie spotka mnie to sszczescie. same popatrzcie i jesli mozecie swoim doswiadczonym wzorkiem ocenic to: 10 luty poczatek cyklu a staranka w 8 dniu cyklu czyli 17 luty, potem kolejno w: 12, 13, 15, 16, 18, 20 i 21 dniu cyklu. same poweidzcie ze dziwne ze nie jestem w ciazy:((((( powiedzcie mi skad te wpadki sie biora, no skad????? wiem ze to poczatki ale az niemozliwoscia byloby nie trafienie w TEN dzien, no same pwoeidzcie...... no chyba ze nie mam owulacji, albo ja mam tylko pecherzyk peka za szybko, albo moja tarczyca obniza moja plodnosc :((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie zawsze sie udaje!to nie jest tak ze sobie wyliczysz dzien i na sto procent zalatwione!tak robila kazda z nas!kazda obliczala dni,kazda zastanawiala sie \"dlaczego sie nie udalo \".Mozesz kochac sie codziennie przez caly cykl i nie zajsc a w nastepnym cyklu raz wystarczy.nie ma reguly!rozumiem Cie!przechodzilam to nie raz!! nie poddawaj sie tylko dzilaj!!!pozytywne nastawienie jest niezbedne!!!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
Witam miło wszystkie Panie! Nurtuje mnie pewna sprawanie bardzo wiem, gdzie się z nią udać, jako, że następny termin wizyty u ginekologa mam na 27.03. Może któraś z Was będzie umiała mi odpowiedzieć? Jestem w 23 tc, od paru dni budzę się w nocy z koniecznością pójścia do toalety. I nie byłoby w tym nic dziwnego, dziecko uciska na pęcherz, ale towarzyszą temu bóle w górnej partii brzucha. Takie kłucie pod klatką piersiową. Dzisiaj myślałam, że się przekręcę. I wydaje mi się, że po oddaniu moczu, jakby wszystk zanika. Umiecie mi powiedzieć co to może być, bo trochę się denerwuję? :-/ Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sbitara- mi sie cos takiego nigdy nie zdarzylo. Mam bole owszem kiedy wstaje do toalety ale one skupiaja sie tylko w dole brzucha. jak juz oddam mocz to moge sie wyprostowac.Moze inne dziewzyny mialy cos takiego to pewnie Ci napisza.W\\przciwnym razie ja chyba zadzwonilabym do lekarza i sie zapytala. Jak Cie to bardzo niepokoi to lepiej to sprawdzic u specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×