Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

ahaja8- wies z tymi jajnikami to roznie jest. Moze wybierz sie do lekarza. Uspokoisz sie i dowiesz czegos bo przyczyn moze byc wiele. Poczawszy od tego np ze pecherzyk nie moze peknac, zblizajaca sie owulacje, przeziebienie jajnika albo jakis torbielek czy cos. Ja mialam kedys maly torbiel na prawym jajniku, wtedy tez mnie on bardzo bolal. Ale gin powiedzial ze jest na tyle maly ze powinien sam sie wchlonac i faktycznie tak sie stalo. Obylo sie bez leczenia. Mysle ze powinnas poczeac jeszcze kilka dni i jak nie przejdzie bol to wybrac sie do lekarza. Bo niestety tutaj mozemy tylko gdybac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos. juz kiedys mialam podobny bol. bylo to w listopadzie w moim 8 dniu cyklu wtedy. troche pobolal przez pare dni i przeszlo. i do teraz mialam spokoj, a wlasnie teraz znow sie odezwal a dzis mam 10 dzien cyklu. wlasnie wtedy w listopadzie jak mnie bolal w tym 8 dniu cyklu to jak sie okazalo moj cykl wtedy jak na mnie trwal krotko bo 29 dni. moze i tym razem to jest zwiastun krotszego cyklu??/wystaszylas mnie tym torbielem. jak mialas ten torbielik tto bolal cie on caly czas??? bo mnie ten jajnik boli dzis nie ciagle, tylko tak od czasu do czasu go czuje. mam nadzieje ze to tylko tak bo przygotowuje sie do owulacji. niestety do lekarza nie mam jak isc, dopeiro kolo 15 kwietnia bedzie to realne i na pewno pojde, poki co mam stracha jak nie wiem co:(((((ale jakby byla to torbiel to chyba by mnie caly czas bolal jak myslisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaja8 - przepraszam ,nie mialam zamiaru Cie przestraszyc. Napisalam po prostu jakie moga byc przyczyny takiego bolu. Widzisz my tu mozemy gdybac tylko. Mnie jajnik bolal wlasnie przed owulacja, i nie caly czas. Bylo to przewaznie w nocy i wdzien czasami takie cmienie. No ale moze u Ciebie to cos innego. Jesli mowisz ze mialas wtedy krotszy cykl i bolal Cie tez jajnik to pewnie oznacza to to samo. Nie martw sie na zapas. Ja nigdy nie mialam takich dlugich cykli. Zawsze 26-28 dniowe. Ale jak juz mowilam lekarz stwierdzil ze torbiel jest mala i faktycznie wchlonela sie szybko. A czy bylas u lekarza w miedzyczasie jak mialas ten bol wtedy? Bo jezli bylas i on nic nie wykryl to znaczy ze jest ok. Moze faktycznie cykl Ci sie skroci w tym miesiacu. Zacznij robic szybciej te testy:) moze natura splata Ci figla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj aga chyba juz urodzila!:) Od poniedzialku glucho a wiemy ze miala isc w poniedzialek do szpitala wiec pewnie cos ja tam zatrzymalo:D Ciekawe coz to moglo byc...pewnie Szymek! Mam nadzieje ze odezwie sie niedlugo i opowie wszystko. Jaka macie pogode? U nas na pomorzu zrobilo sie ladnie. Snieg stopnial od sloneczka. W sloncu na balkonie jest nawet do 20 stopni. Taka pogoda pozytywnie mnie nastraja. Az wzielo mnie na wiosenne porzadki.:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos. no wlasnie nie bylam od tego czasu na badaniu, bylam wczesniej we wrzesniu, a pierwszy raz ten bol mnie wzial w listopadzie. ale teraz pojde w kwietniu zobaczymy. a aga chyba tak juz chyba urodzila bo nie ma jej i nie ma:)))) u mnie pogoda tez ladna slonko swieci co az graniczy z cudem, bo ostatnio tylko deszcz i deszcz, no ale ja jestem gdzies tam na zielonych wyspach gdzie czesto niestety pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alotus - no tez mam nadzieje ze aga w koncu urodzila a nie lezy i nie meczy sie tam jak ostatnio,zresta,w koncu musi urodzic:) U nas tez zrobil sie ladnie.W koncu slonko zajrzalo przez okienka.zaliczylismy spacerek,okienka clay dzien otwarte,cudnie:) Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a moze znacie jakiegos dobrego ginekologa we wroclawiu??mialabym najblizej a dobrze isc do kogos sprawdzonego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje alutos za odpowiedz. Wiecie moze co u Agi???? Ona chyba ma już Szymka. Ja jutro ide na balety, ze znajomymi spotkanie. Nie wiem w co sie przyodziac, nic nie pasuje:) To bedzie dla mnie bezalkoholowa i bezpapierosowa imprezka, o soczku. Pewnie wykorzystają mnie jako kierowce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde ja tez wybieram sie jutro na balety:) Kolezanka wychodzi za maz. Planowali to juz dlugo a jeszcze niedawno dowiedziala sie ze jest w ciazy. Podwojne szczescie ja spotkalo. Miala tez wielkie problemy z zajsciem w ciaze. A tu taka niespodzianka. Uieram bluzke od mamy(mam szczescie ze teraz moda na tuniki) i spodnie czarne. Co prawda juz troche przyciasne ale jeszcze jakos sie wcisne. pewnie sie dziwisz ze nie kupilam sobie jakiejs odjazdowej kiecki. No coz..nie myslalam ze pojde na ten slub bo jeszcze kilka miesiecy temu czulam sie fatalnie i nie wierzylam ze to minie..a tu prosze, jak reka odjal!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
Troche sie spoznilam :) Monte, jesli chodzi o spanie na plecach to jest niewskazane w pozniejszym okresie ciazy, gdyz grozi niedotlenieniem dziecka. Jest wtedy ucisk na glowna zyle, czy jakos tak. A co do spania na brzuchu to sie nie przejmuj, tak jak pisala alutos juz niedlugo nie bedziesz mogla sie na nim polozyc ze wzgledow czysto praktycznych. W kazdym razie nie ma przeciwskazc, dziecka na pewno nie zgnieciesz, bo jest obrze chronione w brzusiu. :) alutos, tylko pozazdroscic. Ja tam wcale sie nie ciesze, ze w lecie bede sie z brzucholem zmagala, bo jak bedzie goraco to ciezko to bedzie zniesc, ale pocieszam sie, ze tylko o czesc lata zahacze :) Wlasnie, zima tez zbyt ciekawa nie jest, latwo o poslizg :) No a co do brzucha to niestety, ale w ostatnich miesiacach "najostrzej" sie rozrasta... bobas tyje ;) Wiesz juz jaka bedzie plec dzidzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mnie czeka noszenie brzusiska latem,ale ponoc pod wzgledem psychicznym to lepsze dla ciezarnej.jest nastawiona bardziej optymistycznie,natomist zima latwiej popasc w depresje.Zobaczymy.Tutaj z pogoda roznie,nie obraze sie jak zabraknie 30stopniowych upalow:) ahaja-sostra nic nie wiem bo jak juz musi do gina to idzie w nayzm miasteczku.mowila jedbak ze zapyta kolezanke.jak sie czegos dowiem to dam znac. Monte ja spie na lewym boku.nie tylko dlatego ze to dla dzidzi najlepsze,spalam tak zanim sie o tym dowiedzialam bo po prostu ja tak lubie,jest mi najwygodniej:) Buzka dla wysztskich!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a powiedzcie jk u Was z ochota na seks w ciazy??? Mi zamiast jej przybywac to ubywa.normalnie w ogole nie mam checi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sbitara- z tym chodzeniem w ciazy w lecie to faktycznie nie jst za fajnie jak sa upaly, ale zawsze mozesz sie przed nimi jakos ochronic. W zimie jest otyle fatalnie ze trzeba chodzic w tych spodniach z szerokimi gumami, dla mnie to straszna meczarnia. Wolalabym sukienke, chodzenie bez rajstop i klapki. A tak ani butow sobie nie mozesz zalozyc, spodnie cie cisna i kurtke trzeba zmienic na wieksza. Po za tym nastawienie-jakajaana ma racje. W zimie jestes przygaszona smutna, za oknem szaro a Ty ledwo sie ruszasz, patrzysz w lustro -blada twarz a na solarium nie wolno. A w lecie, sama przyjemnosc:) a jeszcze lepiej na wiosne:) Niestety nie znam plci dziecka:( nie chce sie pokazac. Zycze Ci ladnego niezbyt upalnego ale slonecznego lata:) Jakajaana- jesli chodzi o seks w ciazy to ja w sumie tez za bardzo nie mialam na niego ochoty na poczatku. Teraz im dalej tym bardziej mi sie chche, a nie moge:( gin mi zabronil przez te skurcze. Ale mysle ze juz za tydzien bede mogla, Bede w 38 tyg, ciaze sie wtedy uznaje za donoszona i chyba na maly seksik moge sobie pozwolic. Ale dla pewnosci zapytam lekarza bo mam 8 kwietnia wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sitara
jakajaana no tak :) jesli chodzi o seksik to sa wzloty i upadki ;) pierwszy trymestr byl calkowicie na "nie"... w drugim trymestrze apetyt rosl w miare jedzenia (mowia, ze wlasnie w 3 trym. seks jest najlepszy, a kobieta ma najlepsze orgazmy. Niestety, w trzecim trym. wszystko sie odwraca i juz sie tak nie chce :( Tym bardziej, ze coraz ciezej sie poruszac ;) alutos, no tak, maly seksik powiadasz ;) Tylko, ze podobno na mesiac przed rozwiazaniem sie nie powinno, tym bardziej, ze sperma moze wywolac skurcz Co do lata to jak najbardizej macie racje, przynajmniej deprecha nie dopada. Juz mam dosc tych chmur, szarosci i braku zycia za oknem. Mysle, ze najpiekniejszy okres to wiosna. Wszystko budzi sie do zycia: ptaszki spiewaja, drzewka kwitna, w powietrzu unosi sie optymizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sbitara- na miesiac przed porodem to faktycznie lepiej nie ryzykowac z seksem ale ja bede na 2 tyg przed wiec mysle ze wtedy bedzie to nawet wskazane:) Zreszta zobacze co powie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sbitara - slyszalam ze w 2 trymestrze wrca ochota,ale ja jestem w 5 tyg drugiego trymetru i mi nie wraca:( no coz,zobaczymy,moze to sie jeszcze jakos niedlugo zmieni.Ale skzoda mi mojego kochanego.Wiecie jak to z facetami,Oczywiscie nic a nic nie mowi i nie pokazuje,no ale jednak to dosc duza zmiana jesli chodzi o \"te\" nasze sprawy:) Sluchajcie,w poniedzialek mam urodzinki i zapraszam paru znajomych.Znacie moze przepis na jakies dobre syzbkie zakaski lub salatki? nie chce mi sie spedzac pol dnia w kucni bo odkad nie mam apetytu tak nie chce mi sie gotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajana czyzbys mieszkala gdzies na wyspach??/ bo piszesz ze nie ma tu pogody, widzisz ja tez poki co jestem na wyspach, i strasznie ale to strasznie nieraz wplywa ta pogoda tutaj. caly czas pochmurno i deszcze. boze jak ja tesknie za sloncem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajana bardzo prosta salatka a pycha jak nie wiem co, choc nie brzmi tak jak smakuje. tunczyk z puszki plus kukurydza i wymieszane z majonezem,po prostu pycha. jak zrobilam mojej mamie to sie najesc nie mogla. niby nic takiego a smakuje dobrze:)albo bardzo lubie taka salatke: salata lodowa pokruszona, do tego pomidory, zielony ogorek, czerwona cebula i troche oliwek i wymieszane z oliwa pycha:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaja - dziekuje za przepisy.ta druga brzmi apetycznie,tej z tunczykiem niestety raczej nie zrobie bo odkad jestem w ciazy tak ryb smarzonych i tunczyka tknac nie moge:( No i zgadza sie,mieszkam na wyspach,chciaz juz tak baardzo chcialabym mieszkac w poslce:) A co u Cie kochana?gdzie na wyspach jestes?bzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajana - tez bardzo bardzo chcialabym byc w polsce i mieszkac tam, no ale niestety sytuacja jest taka ze na razie musimy tu byc a jestemy w pol irlandii. ale jak kiedys bedziesz miala ochote na rybke to koniecznie sprobuj tez ta z tunczykiem:) a ty gdzie jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
jakajaana, no, tak to jest, ze podobno w drugim trymestrze ochota na seks robi sie wieksza ;) a jesl chodzi o Twojego ukochanego to obawiam sie, ze bedzie musial uzbroic sie w cierpliwosc, bo i po porodzie nie ma szans na te sprawy :) jesli chodzi o salatki to moze po prostu najprostsza jarzynowke walnij, pasuje do wszystkiego i nie jest skomplikowana :) Dziewczynki, trzymajcie sie na tej obczyznie, kiedys moze nadejda lepsze czasy i bedzie mozna godnie zyc i u nas. Choc to chyba tylko pobozne zyczenie :( Wiem, ze za granica jest ciezej, ale jak to sie mowi "co nas nie zabije to nas wzmocni". Jakajaana wszystkiego naj, naj, naj... Przede wszystkim duzo spokoju i usmiechu, radosnej ciazy ;) i powrotu chceci na seksik ;). Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, tak was czytam i czytam i piszecie ze mąz ma sie uzbroic w cierpliwosc i ze musi przetrzymac tyle czasu...ale po co???:) Ja tez nie moge sie na razie kochac ale to nie oznacza ze musze zaniedbywac meza. Sa rozne sposoby na to zeby jemu zrobic troszke przyjemnosci-i pewnie je znacie:) Gwarantuje ze bedzie wtedy spokojniejszy, usmiechniety i wasze relacje beda lepsze bo wiadomo jak facet na glodzie to chodzi jak burza gradowa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sbitara - dziekuje bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!:*:) alotus - oczywiscie masz racje,znamy te sposoby i o nich nie zapominmay ,no ale wiesz jak to jest:) Tak czy siak byam ciekawa jak to u nas,osobicie nie odbieram tego jak jakis straszny problem:)luzik:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przymierze jedne swoje spodnie z przed ciazy, jak wejde to ide w nich na bale, a jak nie to w ciazowych, one sa ladniutkie i nie wygladaja na ciazowe tylko na normalne dzinsy. Blada jestem bo blada, ale gdzies to mam:)))) Wymaluje sie i tez bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przymierze jedne swoje spodnie z przed ciazy, jak wejde to ide w nich na bale, a jak nie to w ciazowych, one sa ladniutkie i nie wygladaja na ciazowe tylko na normalne dzinsy. Blada jestem bo blada, ale gdzies to mam:)))) Wymaluje sie i tez bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przymierze jedne swoje spodnie z przed ciazy, jak wejde to ide w nich na bale, a jak nie to w ciazowych, one sa ladniutkie i nie wygladaja na ciazowe tylko na normalne dzinsy. Blada jestem bo blada, ale gdzies to mam:)))) Wymaluje sie i tez bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przymierze jedne swoje spodnie z przed ciazy, jak wejde to ide w nich na bale, a jak nie to w ciazowych, one sa ladniutkie i nie wygladaja na ciazowe tylko na normalne dzinsy. Blada jestem bo blada, ale gdzies to mam:)))) Wymaluje sie i tez bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×