Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

ja wiem, że Wam ciągle tu marudze ale ja naprawde tylko tu w 100% moge sie Wam wyżalić. Wczoraj wieczorem miałam skurcze, najpierw co 30 min., pozniej co 20 i co 10, dwa były co 8 min. i cisza nagle nastąpiła :( Ja już nie wiem, czy cos moze ze mna nie tak jest??? Tak mnie bolał brzuch i plecy (jak na okres, ale bardziej) i nawet nogi. Poraz kolejny sie rozczarowałam. Mąż chyba też. Jutro do lekarza, zobacze co mi powie. pewnie, że urodze za 2 tygodnie albo dłużej :( Przepraszam za te smęcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga pisz co tylko chcesz. Moja siostra ma termin na 12 kwietnia i tez miewa takie skurcze, ale Ty juz mialas plamienia. Na moje oko za 3 dni urodzisz;) A synek czy coreczka, bo nie doczytalam chyba nigdy? Ja sie dzis troche podlamalam, chwilami mam plaski brzuch a chwilami robi sie ogromny, nie ladny taki kształtem. A jak walczymy z narzeczonym o imie:) bo on sie ludzi w kolo slucha, podobalo nam sie wspolnie jedno imie,a teraz go przekabacili,ze ono nieladne. Ja sie tez zrobilam ostatnio jakas strasznie uparta i z humorkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte - jak to miło kogoś przeczytac :) będzie Szymon, tak myśle, bo jądra ma duże ze hej :P Mówisz że za 3 dni??? jejku, obyś miała racje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte - ja Ci się podłamie. Brzuszek masz napewno śliczny, mnie późno wybiło, więc mi się tu nie zamartwiaj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga u mojej siostry tez bedzie Szymek:) A ja chce Sandre, a wszyscy są przeciwko:( W sodę bede wiedzieć co sie tam ukrylo, bo ide na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetko - jestem podłamana. Nie spałam, bo ciągle drętwiały mi biodra i mnie skurcze w tyłku i biodrach łapały po tych skurczach wieczornych. Ja już straciłam nadzieje. Mieć takie częste skurcze i iść spać :( załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest Twój dzidziuś no Wasz. Dlaczego się sprzeciwiają??? ja chciałam Szymona, mój mąż chciał Antosia, ja jakoś sie uparłam i wyszło na swoje i teraz dla wszystkich jest Szymuś. Postaw na swoim :) Bardzo ładne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte nie sugeruj się obcymi. To będzie wasze dziecko i wam ma się to imię podobać. Aga ja już miałam nadzieję że cię dziś nie zastanę a za kilka dni napiszesz że już wróciłaś z Szymkiem do domu a tu cisza. Pamiętaj to maluszek decyduje kiedy chce wyjść a widocznie ten czas mu jeszcze nie opowiada, a może mu tam w brzuszku wygodnie i to mały leniuszek któremu się nigdzie nie chce ruszać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, to może być prawda, bo tata to leń straszny ;) Wiem, ale mi ciężko, bo wszystko zapowiadało, że to już a tu nic :( Jak mi wody odejdą, to może wtedy uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcikkk
Witam wszystkie dziewczynki. My od roku staramy się o dzidziusia, niestety mam Pcos i trochę z tym kłopotu. Miałam w tym miesiącu monitorowany cykl i był pęcherzych, tego samego dnia przytulanki, dwa dni później już go nie było. Chciałam was zapytać czy kilka dni po zapłodnieniu już można zauważyć jakiś objaw. Mnie boli brzuch i jajniki, miała kóraś z was podobnie. Brardzo proszę o odpowiedź, dodam, że na teścik jeszcze za wcześnie. Pozdrawiam wszystkie oczekujące i starające się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcikkk- mi sie wydaje ze piersi byly u mnie najszybszym objawem. Moglo by sie zgadzac ze juz kilka dni po zaplodnieniu bo zaczely bolec stosunkowo predko niz normalnie a wiadomo ze od zaplodnienia do @ czas wynosi dwa tygodnie, a to by jakos tak bylo. Innych tak wczesnie objawowo nie mialam. Trzmam kciuki za fasolke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuski ponawiam pytanie z poprzdniej sronki. (Bo chyba nikt nie zauwazyl) Kiedy u was maluszek ulozyl sie glowka w dol i na ktorym boku spicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloyus ja moge ci tylko powiedziec jak bylo u naszej znajomej. Spoznial jej sie porod o tydzien,dzidzius nie chciala sie odwrocic,npo tygodniu odwrocil sie i od razu wyszedl. Inna kolezanka miala dzidzie przewracana tu przed wyznaczonym terminem. mysle ze nie ma reguly.niech Ci jeszcze kobietki powiedza:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos ja nie pamietam dokładnie, ale ja czułam kiedy już jest główką w dół, bo te jego kopniaki stawały się coraz mocniejsze i wysoko mnie kopał, więc pomyślałam że to nogi, no bo nie z główki tak wali :) U mnie było to dość szybko, ale nie pamiętam kiedy :( A śpie na boku, raz prawym, raz lewym, nie dłużej niż 30 min. bo mnie wszystko boli :) i nocki ogólnie są dla mnie ciężkie :) Ależ ja marudze :) Byliśmy na spaverze z psem, jutro do lekarza, ale jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos obrócił się jak jeszcze pracowałam, a pracowałam do 8 miesiąca. Tyle pamiętam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Jestesm zarejestrowana na usg 3d na 25 kwietnia:) Juz nie moge sie doczekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobietki:))) widze ze juz i imionka powybierane, bardzo ladne:)) ja tez juz kiedys sie zasnawialam sie nad imionami dla naszych pociech ale jakos nie przypadaja do gusto mojemu mezusiowi. aga_w - widze ze maluszek jeszcze chce troszke sobie pobyc w cieplym, przytulnym brzuszku,ale juz zapewne niedlugo:)) a u mnie nadal cisza, jeszcze nic a nic @. wlasnie powiedzczcie mi czy na poczatku jak oczekiwalyscie czy @przyjdzie czy tez nie jakie sa te objawy bolu brzucha??czy boli podbrzusze? czy tez jajnik jeden czy tez obydwa?? ja nieraz czuje raz jeden jajnik (tak jakby mi dretwial) a innym razem drugi jajnik, ale sa to leciutkie bole tak jakby taki skurcz , z ym ze raz jeden a raz drugi. i nie wiem jak to jest jak sie jest w ciazy???/ piersi malo tkliwe mam ale sa zdecydowanie wieksze. a wlasnie jeszcze sprawa sluzu, niby mam sucho, ale nieraz w ciagu dnia cos tam mi kapnie, nie wiem mialyscie jakis sluz np taki jak przed okresem jak zafasolkowalyscie?? ale jestem padnieta, chyba ide sie myc. pozdrawiam was i milutkiej nocki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze co do tych boli to nieraz czuje jakby w krzyzu, no tak jak przed okresem. zastanaiwam sie dlatego czy takie typowe przedokresowe bole moga zwiastowac co innego niz @??? no i te naprzemienne bole raz jedengo jajnika raz drugiego,??? oki juz zmykam papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Mam nadzieje ze moj tez sie obroci. Jak na razie jestem w 35 tygodniu i nic:( Ahaja8- co do bolu jajnikow to nie mialam takich ale wszystkie inne objawy jak na okres owszem.Bol piersi, bezbarwny sluz I nawet plamilam na brazowo tak jak przed okresem zawsze mi to sie zdarzalo tak 3 dni przed. I naprawde wszystko wskazywalo na ten okres. A on nie przyszedl:) Aha tylko jedno co nie bylo takie samo to temperatura. Zazwyczaj spadala mi w dniu spodziewanej @ a tm razem utrzymywala sie na poziomie powyzej 37 stopni. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- jak masz fajnie! ja nie bylam na takim i zaluje. Pewnie zgraja Ci filmik i bedziesz miala pamiatke:) Szkoda tylko ze nie powiedza Ci jaka plec. ale moze na tak dokladnym usg sama cos tam dostrzezesz;) A moze popros zeby Ci cos tam szepneli. Nie rozumiem dlaczego nie moga:( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alotus- na szczescie bedzie o w polsce!hehe. jade w kwietniu na wesele,to moja ostatnia wizya w polsce az do zimy:) Tam dowiem sie plci...no chyba ze sie dzidziulka odwroci:) Jesli sie odwroci to wtedy tajemnica wyjasni sie dopiero po przy porodzie. zobaczymy.niemoge sie doczekac. a tak w ogole,Ty jak sie czujesz?zadnych oznak zblizajacego sie rozwiazania?jakis zmian? agus-3maj sie kobietko,pamietaj ze tak czy siak urodzisz.nie masz wyjscia heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- no to swietnie:) Bardzo sie ciesze. Takie usg troszke trwa wiec na pewno dowiesz sie plci dziecka, zreszta jest tez bardzo wyrazne. Ale masz fajnie! Mi pozostaja jedynie te durne testy internetowe. Dzisiaj sobie zrobilam i wyszlo mi ze na 65 % bedzie dziewczynka. Hehe wiem ze o durne, ale nie moglam sie powstrzymac. O wlasnie jakajaana jak jeszcze nie spisz to zrob sobie ten test a potem sprawdz czy faktycznie sie sprawdzilo. podaje strnke: http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1 Jesli chodzi o moje zdrowko to na razie nie mam objawow zblizajacego sie porodu i cale szczescie. Jeszcze mi sie nie spieszy do porodowki:) zycze milych wrazen z usg 3d. pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam tescik.52% ze dziewczynka:) Wszyscy mowia ze chlopiec,zobaczymy. Ciesze sie ze dobrze sie cuzjesz:) Ale wszytsko i tak przed Toba,tuz tuz:) Lece juz do wyrka!Slodkich snow!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie się sprawdziło. Wyszło że na 64% będzie dziewczynka i właśnie ta dziewczynka śpi teraz za ścianą w swoim łóżeczku :D Alutos moja gwiazda odwróciła się dopiero w 36 tygodniu. Już mnie cesarką straszyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) też zrobiłam sobie z ciekawości ten teścik w odniesieniu do mojej pierwszej ciazy i też się sprawdziło-wyszło że na 80% dziewczynka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam i wyszło 50 na 50 % :) Jade dziś na 14 do lekarza, ciekawa jestem, boje się co mi powie. np. "spokojnie, pochodzi pani jeszcze z tymi objawami 2 tygodnie" to moja wizja :) to chyba go uduszę, bo nie czuję sie dobrze i mam dosyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki, jak lekarz odpowiednio zadziała podczas badania to może pewne sprawy przyspieszyć... powodzenia aga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wjade mu na psychike i ponarzekam a niech on tam to dobrze załatwi :) Oby, bo ja naprawde nie czuję się dobrze. Teraz znowu boli mnie brzuch jak na okres, siedzieć mi ciężko, w skurcze, jak juz pisałam nie uwierzę, bo juz sie rozczarowałam. Jak ja wytrzymam do 14??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- dzieki ze zrobilas ten test:) Jak wrocisz z tego usg to konieznie daj znac jak bylo i czy udlo sie podejrzec plec:) Dziewczyny widze ze jednak te ludowe wierzenia cos tam dzialaja.:) Jak wam sie sprawdzilo to moze i mnie sie sprawdzi. Oczywiscie jest mi wszystko jedno czy chlopiec czy dziewczynka ale wiedziec fajna rzecz:) A mam jeszcze jedno pytanie. Czy jest mozliwe zeby dziecko z prawidlowej pozycji ulozylo sie np do poprzecznej?? Bo boje sie ze jak juz sie obroci glowka w dol to potem moze jeszcze spowrotem koziolka fiknac. Aga jak wrocisz od lekarza to daj znac co Ci powiedzial. Juz tutaj wszystkie czekamy jak na iglach zeby sie dowiedziec kiedy w koncu urodzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×